Back to Question Center
0

کپی یا کپی نشده؟ - ؛ ناتالیا خچاتوریان، متخصص سمالد، جواب درست را می داند!

1 answers:

محتوای تکراری در میان کارشناسان جستجوگرها برای یک دوره طولانی سردرگمی ایجاد کرده است. احساس می کنید SEO bugbear باید حذف شود در غیر این صورت می تواند سایت شما را از رتبه بندی حذف کند. اگر چه محتوای تکراری با مجازات در می آید، راهی است که گوگل از یک الگوریتم رتبه بندی برای اطمینان از اینکه مطالب تکراری روی صفحات دیگر سایت شما تاثیر نمی گذارد

استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا Khachaturyan، می گوید که گوگل محتوای تکراری را رتبه بندی نمی کند در صورتی که صفحه دیگری با محتوای مشابه است که محبوب تر در سایت وجود دارد. اگر وب سایت شما چندین صفحه با محتوای مشابه داشته باشد، گوگل زمان زیادی را صرف تلاش برای انتخاب نسخه مناسب خواهد کرد. تنها یک نسخه از محتوا در نتایج جستجو نمایش داده می شود، و نسخه های دیگر پنهان هستند. بسیاری از متخصصان SEO این را به عنوان مجازات می بینند. سه چیز در چنین سناریویی رخ می دهد:

  • گوگل صفحه را رتبه بندی نمی کند؛
  • وزن این صفحه ناچیز است؛
  • سایت به عنوان یک منبع قابل اعتماد از کیفیت و محتوای منحصر به فرد مشخص می شود؛

این به مدیران وبسایت می دهد که دلیل آن این است که مجازات می شود، اما حیاتی است که می دانیم که این همه موتورهای جستجو مجبور نیستند با آن برخورد کنند. استراتژی های متعدد استفاده شده در محتوای تکراری وجود دارد، اما همه آنها به نفع کاربران وب سایت و جستجوگرها نیست.

شبکه های زیادی استفاده شده اند که به طور خاص برای محتوای تکراری مورد استفاده قرار می گیرند با این امید که این ممکن است ترافیک جستجو را جذب کند. آنها به معنای اضافه کردن هیچ ارزش به سایت نیستند، و به طور کلی آنها هیچ ارزشی را اضافه نمی کنند. شما باید محتویات محتوا را در نظر بگیرید تا برنامه ای برای دانستن کجای موتور جستجو اشتباه گرفته شود. انواع متعددی از محتوای تکراری وجود دارد که عبارتند از:

صفحات کپی شده

به عنوان یک صاحب سایت، ممکن است یک محتوای ارزشمند در وب سایت دیگری پیدا کنید..پس از خواندن مطالب، احساس می کنید که می خواهید آن را در سایت خود به اشتراک بگذارید. با این حال، این یک ایده خوب نیست، زیرا این محتوا اصلی شما نیست و ارزش آن بسیار ضعیف است. در نهایت چنین تمرینی ممکن است منجر به کاهش کلی دامنه وب سایت شما شود.

بهترین راه برای حل این مشکل، استفاده از یک تگ کانونی متقابل دامنه است. آن را اضافه کنید تا نشان دهد محتوای اصلی در وبسایت دیگری است. موتورهای جستجو پس از آن می دانند که محتوای کپی شده است و به طور عمدی در سایت شما قرار دارد

شما باید درک کنید که در این صورت تمام وزن لینک به منبع محتوا می آید. به این ترتیب، اگر از بسیاری از لینک ها استفاده می کنید، درصد کمی از وزن را حفظ خواهید کرد. اگر افراد محتوا را دوست داشته باشند، تعداد دفعات بازدید آنها از سایت ممکن است از کاهش رتبه بندی صفحات جلوگیری کند.

اطلاعات کپی محصول

وضعیتی را که در آن شما مالک یک شرکت هستید که محصولاتی از تولید کنندگان مختلف را دریافت می کنید. شما باید اطلاعاتی مانند توصیفات، مشخصات و تصاویر را برای قرار دادن آنها در سایت خود داشته باشید. شما دقیقا همان اطلاعاتی را که توسط سازنده ارائه می کنید ارائه می دهیم.

چگونه آن را رفع کنید: شما باید وب سایت خود را از هم جدا کنید. شما باید توصیفات را بازنویسی کنید و عکسهای منحصر به فرد خود را برای محصول خود ارسال کنید که از سایتهای دیگر مانند بررسی محصولات می توانید دریافت کنید.

معایب: استراتژی می تواند زمان زیادی را برای جمع آوری اطلاعات مفید برای توصیف محصول داشته باشد.

لیست محصولات چند صفحه ای

این شامل تولید URL ها و یا اگر سایت شما صفحات بسیاری را توصیف محصولات هسته مشابه

نحوه رفع مشکل: به عنوان مثال، اگر شما با پنج مورد برخورد می کنید و هر بار که به احتمال زیاد به وسیله اندازه و قیمت به ترتیب حروف الفبا مرتب کنید، یک صفحه جدید ایجاد می کنید، صفحات کمتری با همان محتوای داشته باشید در URL های مختلف

محتوای تکراری می تواند استرس زا باشد. اگر از ابتدا به اندازه کافی آگاه هستید، قبل از آنکه رتبه بندی خود را تحت تاثیر قرار داد، به شما کمک می کند تا آن را حل کنید. شما قادر خواهید بود طرح هایی در مورد چگونگی اطمینان از اینکه عبور وزن از طریق تکثیر تاثیر قابل توجهی بر رتبه بندی شما ندارد. راه حل های این مسائل می تواند وقت گیر باشد، اما وقت آن است که هزینه تولید ROI بالا با هر بازدید کننده ای به وب سایت شما کمک کند Source .

November 29, 2017