Back to Question Center
0

چگونه می توان از محتوای تکراری اجتناب کرد؟ - ؛ پاسخ توسط کارشناس Semalt، ناتالیا Khachaturyan

1 answers:

محتوای کپی شده یا کپی شده به بلوک های اصلی یک مقاله در داخل و بین دامنه ها که به طور کامل با یکدیگر همخوانی دارد یا به میزان قابل توجهی مشابه است، اشاره دارد. رایج ترین نمونه هایی از محتوای کپی شده غیر مخرب عبارتند از:

  • پست های انجمن که بحث های منظم و محرمانه ای را ایجاد می کنند و در گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های مشابه هدف قرار می گیرند
  • اقلام ذخیره شده که نشان داده شده و مرتبط با URL های مجزا هستند
  • تنها نسخه های چاپی مقالات و محتوای وب

استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچاتوریان، توضیح می دهد که اگر یک وب سایت چندین صفحه با محتوای یکسان داشته باشد، احتمال این است که گوگل وب سایت شما را مجازات کند. اغلب اسپم ها عمدا مطالب را در دامنه های متعدد کپی می کنند و رتبه بندی موتور جستجوی سایت را به دست می دهند و ترافیک بیشتری را به صفحات وب خود می برند. چنین اقدامات فریبنده منجر به تجربیات کاربر ضعیف می شود. وقتی بازدیدکنندگان همان مقاله را در اینترنت می بینند، علاقه ای به محتوای شما نشان نمی دهد. گوگل تلاش خود را برای ردیابی و نمایش صفحات دارای اطلاعات متمایز انجام می دهد. این تعداد وب سایت های زیادی را فیلتر می کند و سایت هایی با متون مشابه یا محتوای تکراری را مسدود می کنند.

چگونگی برخورد با محتوای تکراری

شما می توانید تعدادی از اقدامات را برای پاسخ دادن به محتوای تکراری در اینترنت انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان به دلیل اصالت خود محتوا را دوست دارند.

روش شماره 1: استفاده از 301

اگر اخیرا وبسایت خود را تغییر دادید، می توانید از 301 redirect را در فایل htaccess قرار دهید و کاربر را به سمت صفحات وب خود هدایت می کند و از عکاسان و روبات ها جلوگیری می کند.

روش شماره 2: هماهنگ باشید

شما باید پیوند داخلی را ثابت نگه دارید و همیشه از دامنه های سطح بالا برای توسعه لینک وب سایت خود استفاده کنید. این دامنه ها باید به سایت شما مرتبط باشند و باید کشور خاص باشند

روش شماره 3: سندیکا با دقت

اگر محتوایی را در وب سایت های دیگر سندیکا کنید، گوگل احتمالا نسخه هایی را که برای کاربران آن مناسب تر است مناسب تر می کند. این روش تضمین می کند که محتوای وب و مقالات شما به صورت یکپارچه و لینک به متن یا صفحه اصلی است. بنابراین، شما باید محتوا را با دقت وابسته کنید و می توانید چندین پلاگین را برای انجام این کار استفاده کنید.

روش 4: از کنسول جستجو استفاده کنید و تنظیمات خود را تنظیم کنید

شما می توانید از کنسول جستجو استفاده کنید و به همه بگویید که شما می خواهید سایت خود را خزیدن یا نمایه سازی کنید. به جای استفاده از یک متن کپی رایت طولانی در پایین هر صفحه، شما باید یک خلاصه را بنویسید و آن را به تمام صفحات با استفاده از افزونه وردپرس پیوند دهید.

روش شماره 5: کاهش محتوای متنی

برای اطمینان از ایمنی سایت خود در اینترنت، باید تکرار تکراری را به حداقل برسانید. به عنوان مثال، شما می توانید یک خلاصه را بنویسید و آن را به صفحات با جزئیات بیشتر پیوند دهید. همچنین شما می توانید یک ابزار دستیار پارامتری را برای مشخص کردن نحوه خواندن گوگل، بینگ و یاهو برای پارامترهای سایت و پارامتر URL خود را امتحان کنید.

محتوای تکراری، در صورتی که در اینترنت در تعداد زیادی به نظر می رسد، محرمانه ای در وب نیست، و نتایج جستجوی موتور را دستکاری می کند. در صورتی که سایت شما از محتوای محتوا کپی شده یا تکراری رنج می برد و شما نمی دانید چه کاری باید انجام دهید، بهتر است با مدیران سایت های دیگر تماس بگیرید و محتوا را حذف کنید. شما همچنین می توانید درخواست خود را به Google ارسال کنید و موتورهای جستجو صفحات نقض کننده را از نتایج آن حذف کنند Source .

November 29, 2017