Back to Question Center
0

ارائه دهنده های Semalt انواع اصلی فیلتر های اسپم ایمیل را که باید سعی کنید

1 answers:

ایگور Gamanenko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که در حال حاضر هرزنامه به عنوان نام خانوادگی تبدیل شده است، و بیش از 80 درصد از تمام ایمیل های الکترونیکی بی فایده و بی معنی است. این بدان معنی است که مکالمه فعال از طریق ایمیل امکان پذیر نیست بدون حفاظت از هرزنامه. در عین حال، ایمیل تجاری ناخواسته (UCE) یک پیام ناخواسته دیجیتال است که به عنوان هرزنامه نیز نامیده می شود. در برخی موارد، آن کاملا بی ضرر است و هیچ مشکلی ایجاد نمی کند، اما گاهی اوقات ممکن است کدهای مخرب و ویروس ها را در هر دو سیستم کامپیوتری و وب سایت شما وارد کند. با توجه به تعداد زیادی از ایمیل های ارسال شده در سراسر جهان، شما باید بر روی فیلتر های هرزنامه ایمیل مراقب باشید و همه آنها را امتحان کنید تا آنچه را که مورد نیاز شما است پیدا کنید.

فیلتر هرزنامه بزرگسالان:

هرزنامه های بزرگسالان یکی از رایج ترین انواع اسپم ایمیل است و فیلتر استفاده شده برای آن نیز به عنوان فیلتر اسپم بزرگسال شناخته شده است. گاهی اوقات هکرها و اسپم ها کاربران را با محصولات و سرویس هایی طراحی می کنند که برای افزایش توانایی جنسی طراحی شده اند. آنها لینک ها را به وب سایت های پورنو خود و یا تبلیغات ارسال می کنند و می خواهند این مطالب را در اینترنت ترویج کنند. چند سال است که مردم شروع به ایجاد فیلتر برای هرزنامه های بزرگسالان کرده اند..برای ایجاد چنین فیلتر، شما فقط باید به منطقه فیلتر آدرس ایمیل خود بروید، یک فیلتر ایجاد کنید و URL خود را به سایت بالغی اضافه کنید که تا به حال شما را تحریک کرده است.

فیلترهای هرزنامه بهداشت و درمان:

این نوع فیلتر ایمیل اسپم برای وب سایت ها و فرستندگان تبلیغات محصولات کاهش وزن، درمان های مراقبت از پوست، داروهای بهبود وضعیت، داروهای غیر سنتی و چینی و همچنین مکمل های غذایی مفید است. اگر شما یک وبسایت دارید، می توانید پلاگین وردپرس مربوطه را نصب کنید تا از این اسپم جلوگیری شود. و اگر شما این پیشنهادات تقلبی را در ایمیل خود دریافت کرده اید، باید به سادگی یک فیلتر ایجاد کنید و این شناسه ها را به این فیلتر اضافه کنید تا از ارسال پیام های مزاحم در آینده جلوگیری کنید.

فیلترهای هرزنامه سیاسی:

هرزنامه سیاسی به شکل تهدیدات سیاسی و فعالیت های مخالف گسترش می یابد. افراط گرایان، تروریست ها و هکرها در گسترش این اسپم در اینترنت مشارکت دارند. آنها مردمی منفی هستند و ارزش های انسانی را نادیده می گیرند. به همین دلیل است که آنها هر روز ایمیل های هرزنامه ارسال می کنند و به هیچ وجه در مورد سیاست های امنیتی و یا قوانین اجرای قانون اهمیتی نمی دهند. فیلترهای اسپم سیاسی برای ایجاد آسان هستند و می توانند به شما در خلاص شدن از این ایمیل های مشکوک، تهدیدات احتمالی و خطرات از دست دادن پول خود کمک کنند.

نتیجه گیری

درست است که هرزنامه ها، ویروس ها، نرم افزارهای مخرب و ایمیل های ناخواسته یک تهدید بزرگ برای کاربران آنلاین است. هکرها و اسپم ها از تکنیک های مختلف برای تحریک ما استفاده می کنند و پول ما را سرقت می کنند. اگر برای چنین ایمیل هایی فیلتر نشده اید، باید از ایمیل های ناخواسته که ممکن است شامل پیشنهادات تجاری غیرقانونی، پاسخ های اتوماتیک، ویروس ها، نرم افزارهای مخرب و هر نوع اسپم باشد که می تواند باعث مشکلات جدی برای شما باشد، دور نمانید. به هر حال، هرزنامه ایمیل یک مسئله بزرگ است، اما فیلترها برای حل اکثر مشکلات موجود در اینترنت وجود دارد Source .

November 30, 2017