Back to Question Center
0

چرا "طعمه و سوئیچ" بیشتر آسیب می بیند؟ نظر کارشناس توسط متخصص Semalt، ناتالیا Khachaturyan

1 answers:

استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا Khachaturyan، می گوید که طعمه و تکنیک بازاریابی سوئیچ برای مدت طولانی بوده است و سال ها پیش کار می کرد. اما در حال حاضر، واقعا ارزشش را ندارد. مصرف کنندگان در حال حاضر دو برابر هوشمندانه هستند، زیرا آنها مورد استفاده قرار می گیرند و ترفند هایی مانند آن ها دیگر موثر نیستند .

چگونه "طعمه و سوئیچ" کار می کند

فقط برای روشن شدن، طعمه و سوئیچ، عمدی تبلیغ محصولی است که خارج از انبار است، و هنگامی که سفارش انجام می شود، به جای اجرای سفارش، شما سعی می کنید یک محصول مشابه را که اغلب بالاتر است، فروخت در هزینه این بدان معنی است که مشتریان با محصول ارزان قیمت و زمانی که در فروشگاه قرار می گیرند، خرده فروش در حال حاضر تلاش می کند تا محصول را برای یکی دیگر با قیمت بالاتر تغییر دهد .

این ایده غلط و غلط است، به خصوص از دیدگاه مشتری. با این حال، ممکن است یک بازاریاب خوب به نظر برسد. به همین دلیل است که تبلیغات غلط نامیده می شود. البته، بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک در این ناخودآگاه درگیر هستند، در حالی که دیگران آن را به طور خاص انجام می دهند.

برای جلوگیری از مشکالت این عمل فریب، بعضی از خرده فروشان معمولا در پایین آگهی قرار می دهند که فقط تعداد محدودی از این محصول در دسترس است. به این ترتیب، آنها سعی می کنند پشت خود را پشت سر بگذارند و نشان دهند که آنها پس از ارسال آگهی تنها از محصول خاص خارج می شوند و سعی دارند آنچه را که در دسترس است ارائه دهند.

یک ترفند دیگر که یک بازاریاب میتواند از تبلیغات غلط استفاده کند استفاده از محصول تبلیغ شده در سهام است اما هنوز هم سعی دارد ابتدا سوئیچ را ایجاد کند..

در حالی که هیچ مشکلی در جذب مشتری یا "شیر دادن" وجود ندارد، مسئله واقعی در تعویض چیزی است که تبلیغ می کند. یکی دیگر از تکنیک های مشابه این است که می توان از طعمه و طعمه نام برد. در اینجا، یک شرکت از یک آدرس ایمیل مشتری درخواست می کند قبل از فروش محصول درخواست شده. از آنجا که این محصول تغییر نمی کند، واقعا هیچ مشکلی در این روش وجود ندارد. آدرس ایمیل اشتباه است همانطور که قبلا ذکر شد، تنها مشکل تغییر است.

عادت های طعمه و سوء استفاده معمول

همه شرکت هایی که در طعمه و سوء تعارض هستند، عمدا این کار را انجام نمی دهند. بعضی از آنها اشتباه به این عمل مشغول بودند. در اینجا برخی از تکنیک های رایج مورد استفاده قرار می گیرند:

  • جذب ترافیک به محصول خود با استفاده از نام رقیب

این معمولا زمانی اتفاق می افتد که محصول خود را توصیف کنید مانند محصول رقیب شما. این مشتریان را گیج خواهد کرد که بر روی لینک کلیک کنند و فکر کنند محصول دیگری است. به عنوان مثال، اگر نام تجاری لپ تاپ های شما Hughes Paul است و شما آنها را به عنوان لپ تاپ های HP معرفی می کنید، مشتریان آنها را برای لپ تاپ های مشهور Hewlett Packard اشتباه می گیرند و روی پیوند شما کلیک می کنند.

  • استفاده از کلمات کلیدی غیر مرتبط و دلخواه برای طعمه و سوئیچینگ

در پیشنهاد به راحتی رتبه بندی به شدت، برخی از بازاریاب ها از کلمات کلیدی استفاده می کنند که برای کسب و کارشان نامناسب است، زیرا رقابت کمی در میان کلمات کلیدی وجود دارد. این بازاریابان فقط علاقه مند به قرار گرفتن در معرض.

شما باید درک کنید که در حالی که شما در رتبه بالا به عنوان شما می خواهید، آن را به فروش برای شما تبدیل نمی شود. آیا شما در کسب و کار برای فروش نیستید؟ فکر می کنید اگر شما لپ تاپ ها را فروختید و از کلمات کلیدی مربوط به چاپگر برای جستجوگرها استفاده می کنید، افرادی که می خواهند پرینتر را بخرند مطمئنا روی پیوند شما کلیک می کنند و صفحات وب شما را می بینند ولی هیچ سفارشی نمی دهند زیرا شما پرینتر را نمی فروشید !!!

آیا متوجه شده اید که هر بار کلیک بر روی آگهی خود را به صورت آنلاین متهم می کنید که آیا به فروش می رسد یا نه؟ این تکنیک گران قیمت تاکتیک سیاه کلاه در اصطلاح SEO نامیده می شود. با استفاده از این تکنیک، شما به دنبال "100٪ ترافیک و 0٪ فروش" هستید Source .

November 29, 2017