Back to Question Center
0

کاربران ناخواسته! نکاتی از کارشناس Semalt در مورد آنچه می تواند در برابر آنها انجام دهد

1 answers:

یک فرد به طور متوسط ​​روزانه حدود 100 ایمیل دریافت می کند؛ برخی از آنها از مدیران وب می آیند، در حالی که دیگران به شرکت ها یا سایت های رسانه ای که محصولات و خدمات خود را تبلیغ می کنند متعلق است. به طور مشابه، وب سایت شما احتمالا تعداد زیادی بازدید کننده را در هر روز دریافت می کند، که بیشتر آنها هیچ ارتباطی با وب سایت های شما را ندارند. هنگامی که آنها از طریق سایت شما حرکت می کنند، فورا آن را ترک کرده و به مقالات خود علاقه نشان نمی دهند. بنابراین، میزان گزاف گویی تا 100٪ افزایش می یابد. لیزا میچل Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید مهم است که تمام کاربران ناخواسته را مسدود کند تا شما بتوانید امنیت خود و حفاظت ایمنی و کامل سایت خود را تضمین کنید.

1 - deumidificatore a parete color. بلوک کردن کاربران فردی:

آسان است برای جلوگیری از اعضای فردی و جلوگیری از آنها در تماس با شما در آینده است. شما می توانید از طریق پروفایل های مربوطه آنها را انجام دهید. به عنوان مثال، اگر کسی شما را در فیس بوک یا دیگر سایت های شبکه های اجتماعی تحریک کند، می توانید به راحتی او را با کلیک کردن بر روی گزینه Block بر روی شناسه فیس بوک خود متوقف کنید. به طور مشابه، شما می توانید از کاربران ناخواسته از ایمیل ها را مسدود کرده و شناسه های خود را به عنوان هرزنامه گزارش کنید. اگر شما یک کاربر را مسدود کرده اید، او نمیتواند به شما پیامهایی بفرستد، مانند پستهایتان، از نمایه خود به صورت داخلی دیدن کنید یا اخبار خبری را بررسی کنید. با این حال، او قادر به دیدن تصویر نمایه شما خواهد بود و ممکن است از طریق یک شناسه دیگر با شما تماس بگیرد.

2. گروه های خاصی از افراد را حذف کنید:

اگر از یک گروه از مردم خسته هستید، باید گزینه تنظیمات> مخاطبین جدید را در بخش حریم خصوصی خود بررسی کنید و از تماس با شما در آینده جلوگیری کنید. این جایی است که می توانید مخاطبین، مانند شناسه های رسانه های اجتماعی یا شناسه های ایمیل را اضافه کنید تا بلافاصله آنها را مسدود کنید. برای خرد کردن، اگر برخی افراد با نمایه شما مطابقت ندارند و به صورت تصادفی با شما تماس گرفته اند، می توانید فیلتر ها را در حساب جیمیل خود ایجاد کرده و اکانت های ایمیل خود را به آن فیلتر اضافه کنید.

3. یک ایمیل ایمیل موقت ایجاد کنید:

یکی از ساده ترین و بهترین چیزهایی که می توانید انجام دهید برای جلوگیری از تماس افراد با شما، ایجاد شناسه های موقت ایمیل است. این باعث می شود کاربران ناخواسته بارها و بارها پیام های یکبار مصرف، جعلی و پنهان شما را ارسال کنند. این مشاهدات رایج است که 90٪ از افراد برای ثبت نام آنلاین با نام های اصلی و ایمیل های اصلی ثبت نام می کنند. در نتیجه، آنها شروع به دریافت پیام از افراد ناشناخته و مشکوک می کنند. اغلب ایمیل ها به طور پیش فرض به پوشه ناخواسته یا هرزنامه شما ارسال می شود، اما بسیاری از آنها به صندوق پستی شما هدایت می شوند.

4. لغو عضویت از خبرهای ناشناخته:

اگر شما تعداد زیادی از خبرنامه یا خدمات تبلیغاتی را مشترک کرده اید، شانس این است که هر روز تعداد ده ها ایمیل دریافت کنید. بهترین راه برای خلاص شدن از کاربران آنلاین ناخواسته این است که سرویسهایی را که دوست ندارید لغو کنید. به عبارت دیگر، شما باید از خبرنامه یا ایمیل های تبلیغاتی که تقریبا روزانه شما را آزار می دهند، لغو شود. برای این، بر روی دکمه Unsubscribe کلیک کنید و از سایت هایی که پیام های تحریک کننده ای را ارسال می کنند، جلوگیری کنند. Unsubscribing یکی از بهترین راههای کاهش تعداد اسپم در صندوق پستی است.

November 30, 2017