Back to Question Center
0

کارشناس Semalle اسلامآباد: آیا وب سایت تجارت الکترونیک شما قابل قیاس است؟

1 answers:

درک موتور جستجو بهینه سازی (جستجوگرها) اساس اولیه لازم است در مورد آنلاین و بازاریابی دیجیتال . سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به تازگی موضوع بحث به علت تبدیل واقعی ترافیک و تعداد زیادی از بازدید کنندگان بالقوه مواجه شده است.

مایکل براون، متخصص برتر از Semalt ، اطمینان می دهد که درک اصول اولیه جستجوگر اینترنتی اهمیت بالایی دارد تا توجه کاربران بالقوه را بهبود بخشد و دیدگاه وب سایت خود را در زمان واقعی بهبود بخشد.

برای مبتدیان جستجوگر، بهینه سازی وب سایت خود را برای ناوبری ساده تر و خزیدن عنکبوت می تواند ترافیک واقعی را به دست آورید. کمپین آنلاین شما لازم نیست به آن هتک حرمت باشد. عنکبوت جستجو چیست؟ این یکی از سوالاتی است که در ذهن مبتدیان بهینه سازی موتورهای جستجو کار می کند تا کار خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

درک اصول اولیه جستجوگرها

وقتی روابط عمومی و بازاریابی دیجیتالی را پوشش می دهد، شناخت نقش ربات ها و عنکبوت ها در رتبه بندی خود را نمی توان نادیده گرفت. در بازاریابی، جستجو عنکبوتها و رباتها به فهرست صفحات وب و وبلاگها کمک میکند. برای مبتدیان، crawlable به این معنی است که موتورهای جستجو به راحتی می توانند لینک ها را در وب سایت شما پیدا کنند..

موتورهای جستجو، برنامه های توسعه یافته مانند ربات ها و عنکبوت را برای نشان دادن فایل های رجیستری، گالری ها و صفحات وب خود ارسال می کنند. برخی از مسائل باعث می شود موتورهای جستجوگر مجددا به صفحات وب و فایل های خود مراجعه کنند. اگر چنین سناریویی رخ دهد، صفحات بالا شما در پایگاه داده موتور اصلی گم می شوند. در دراز مدت بازدید کنندگان بالقوه قادر به دسترسی به مطالب شما در نتایج جستجو نخواهند بود.

عدم مدیریت وبسایت شما به راحتی می تواند سایت شما را خراب کند. به عنوان یک مشاور بازاریابی اجازه ندهید برخی از ویژگی های بهینه سازی موتورهای جستجو دست نخورده باقی بمانند. در اینجا اشتباهات رایج توسط مدیران وب و مشاوران بازاریابی در کمپین های SEO خود انجام می شود.

پیوند ناوبری در فایلهای فلش

در چند سال گذشته، گوگل ادغام شده است در کمک به ربات ها و عنکبوت به فهرست فایل های فلش. با این حال، این پروژه هنوز در حال انجام است. کدهای پیوند به فایل های فلش واقعا می تواند باعث کاهش رتبه سایت شما در الگوریتم ها شود.

لینک های جاسازی شده درون فرم ها

جاسازی پیوندهای درون فرم ها یک تکنیک است که می تواند کلمات کلیدی تبدیل کلمات کلیدی خود را در الگوریتم های اخیر ایجاد کند. پر کردن یک فرم برای خواندن محتوا می تواند یک مزاحم واقعی برای برخی از کاربران شما باشد. علاوه بر این، جاسازی لینک ها در قالب ها باعث می شود که موتورهای جستجو برای محتویات محتویات شما

جاسازی پیوندهای ناوبری در جاوا اسکریپت

اگر وب سایت تجارت الکترونیک شما شامل 230 صفحه باشد، اما تنها 180 عدد از صفحات توسط عنکبوت خزنده می شوند، به این معنی است که 50 صفحه وب سایت شما را ترافیک نمی کند. موتورهای جستجو وقتی به پیوندهای خزنده جاسازی شده در جاوا اسکریپت مشغول هستند مشکلی دارند. کدهای پیوند در صفحات بالا شما می توانید روز را با جذب و رانندگی ترافیک در وب سایت خود ذخیره کنید Source .

نکاتی در مورد چگونگی ساخت سایت شما

  • استفاده از نانومواد یا پیمایش ناوبری برای ایجاد لینک های جایگزین برای صفحات وب
  • ایجاد و جاسازی لینک های متنی برای صفحات مهم خود
  • بهینه سازی سایت خود را با کد CSS و تولید عناصر ناوبری
November 29, 2017