Back to Question Center
0

کارشناس Semalt Islamabad: همه چیزهایی که باید درباره موتور جستجو بدانید

1 answers:

الگوریتم های پیشرفته موتور جستجو به نظر می رسد غیر قابل نفوذ است، اما موتور ها اطلاعات کمی در مورد دستیابی به نتایج مورد نظر و یا ترافیک با کیفیت به طور منظم فراهم می کند. اغلب موتورهای جستجو به ما اطلاعات مربوط به جستجوگرها و نحوه بهینه سازی سایت شما را ارائه می دهند. موتور جستجو یک برنامه نرم افزاری خاص است که به جستجوی وب سایت ها بر اساس کلمات کلیدی که برای آن تعیین می کنید کمک می کند - smok baby t8 tank.

مایکل براون، متخصص برتر از Semalt ، در اینجا تمرکز دارد بر این واقعیت است که موتورهای جستجو از طریق پایگاه داده خود اطلاعات و دقیق ترین نتایج را برای شما پیدا می کنند. همچنین، آنها توابع مختلف، مانند وب سایت های خزنده، ساختن شاخص ها، و ارائه لیست کاربران وب سایت های محبوب را بر اساس جستجو و کلمات کلیدی خود انجام می دهند. هر توقف یک سند منحصر به فرد (pdf، web page، jpg، یا دیگر) است و موتورهای جستجو از طریق این سند کل وب سایت را خالی می کند. آنها متوقف می شوند و کیفیت لینک وب سایت های مختلف را تعیین می کنند.

دو عملکرد اصلی موتورهای جستجو عبارتند از:

1. نمایه سازی و خزیدن وب سایت ها: موتورهای جستجو روزانه میلیون ها اسناد وب، صفحات، پست های خبری، فیلم ها، فایل ها و رسانه ها را خالی می کنند.

2. ارائه پاسخ های دقیق: موتورهای جستجو همچنین پاسخ به پرسش های کاربر را در قالب لیست ها و صفحات مربوطه که آنها بازیابی می کنند و رتبه بندی برای ربط ارائه می دهند، ارائه می دهند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو برای رتبه بندی بهتر توصیه می کنند:

1. صفحات عمدتا برای بازدید کنندگان خود، نه برای موتورهای جستجو ایجاد کنید. شما نباید کاربران را فریب دهید و از ارائه محتوا غلط برای رتبه بندی موتور جستجوی بهتر جلوگیری کنید.

2. وب سایت خود را با سلسله مراتب روشن و لینک های متنی با کیفیت بالا بسازید. تمام صفحات باید برای حداقل یک لینک متنی استاتیکی قابل خواندن و قابل دسترس باشند..

3. شما باید وب سایت های مفید و مفید را ایجاد کنید و مقالاتی را بنویسید که به طور صحیح محصولات و خدمات شما را توصیف می کنند.

4. شما باید از کلمات کلیدی و عبارات مناسب برای توسعه URL های انسانی و توصیفی استفاده کنید. ضروری است که تنها یک نسخه از یک URL را ارائه دهیم تا کاربران به دلیل محتوای تکراری به 301 صفحه هدایت نشوند.

آیا موتورهای جستجو و راهنماها مشابه

دایرکتوری های وب و موتورهای جستجو یکسان نیستند، اما دو اصطلاح با زمان به محبوبیت می رسند. گاهی اوقات مردم درباره نحوه تمایز مرورگرهای وب و موتورهای جستجو اشتباه می گیرند. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که موتورهای جستجو به طور خودکار لیست های وب سایت خود را با کمک ربات ها و عنکبوت ها ایجاد می کنند. آنها اطلاعات را فهرست می کنند و پیوندهای سایت ها را به دیگر صفحات وب پیوند می دهند. عنکبوت موتور جستجو صفحات وب را از طریق لینک ها پیدا می کند، بنابراین کاربران باید محتوای خود را به دایرکتوری های آنلاین ارسال کنند تا عنکبوت ها و ربات ها بتوانند آنها را شناسایی کنند. خوب است که وب سایت خود را به صورت دستی به دایرکتوری هایی مانند یاهو ارسال کنید و به موتورهای جستجو کمک کنید وب سایت خود را پیدا کنید.

موتورهای جستجو چگونه محبوبیت و ارتباط را تعیین می کنند؟

به گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو، ارتباط به معنی یافتن کلمات کلیدی و عبارات درست است. زمان هایی وجود داشت که موتورهای جستجو با اطلاعات محدود به ما ارائه می دادند. در حال حاضر مهندسین هوشمند و باتجربه راه هایی را برای ردیابی نتایج به طور موثر ارجاع به کاربران ارائه می کنند. صدها و هزاران عامل در حال حاضر بر ارتباط تاثیر می گذارد، و موتورهای جستجو فرض می کنند که وب سایت های معروف ترین اطلاعات مرتبط و دقیق را در بر می گیرد. این فرضیه در مورد رضایت کاربر با گوگل، بینگ و یاهو موفق بوده است. موتورهای جستجو از الگوریتم های خاص برای رتبه بندی وب سایت های مختلف استفاده می کنند و این الگوریتم ها شامل صدها تا هزار متغیر هستند. در حوزه بازاریابی، کارشناسان الگوریتم ها را بعنوان عوامل رتبه بندی می نامند

تن از موتورهای جستجوگر قابل توجهی برای انتخاب وجود دارد، اما بهترین آنها در زیر ذکر شده

100 موتور جستجو در 100 روز - این موتورهای جستجو همه منظوره، موتورهای جستجوی مردم و موتورهای جستجوی بصری هستند. شما می توانید همه آنها را در اینترنت پیدا کنید

چگونه موتور جستجو را انتخاب کنید: ضروری است که بهترین موتور جستجو را با موتورهای جستجو 101 انتخاب کنید، که یک راه عالی برای کشف بیشتر موضوعات مورد نظر است، موتورهای جستجوی جدید را امتحان کنید و بهترین ها را از وب جهان گستر

علاوه بر این نکات و مشاوره، بازاریابهای جستجو، روش هایی را برای استخراج اطلاعات بر اساس رده های صفحه خود کشف کرده اند. در حال حاضر، بازاریابان و جستجوگرها از کدها و داده های خاصی استفاده می کنند تا وب سایت ها و وبلاگ خود را در موقعیت های بهتر موتورهای جستجو قرار دهند . به طور شگفت انگیز، موتورهای جستجو از تلاش های مختلف پشتیبانی می کنند و راهنمایی های مفید برای کاربران خود ارائه می دهند. حتی نمایندگان جستجو با مشارکت در پست های وبلاگ، انجمن ها و بحث های گروهی به مدیران وب و وبلاگ نویسان کمک می کنند.

November 29, 2017