Back to Question Center
0

کارشناس Semalt Islamabad توضیح می دهد چگونه موتورهای جستجو کار می کنند

1 answers:

موتور جستجو انجام توابع مختلف، مانند وب سایت های خزنده، ساختن شاخص، و فراهم کردن کاربران با لیستی از وب سایت های محبوب در هر جستجو و کلمات کلیدی آنها. هر متوقف سند منحصر به فرد (pdf، web page، jpg، png یا دیگر) است و موتورهای جستجو از طریق این سند کل وب سایت را خزیدن. آنها متوقف می شوند و کیفیت لینک وب سایت های مختلف را تعیین می کنند. دو عملکرد اصلی موتورهای جستجو عبارتند از:

Sohail Sadiq، متخصص ارشد خدمات دیجیتال Semalt ، در اینجا برخی از نکات مفید در این زمینه را به اشتراک می گذارد.

1. نمایه سازی و خزیدن وب سایت ها: موتورهای جستجو روزانه میلیون ها اسناد وب، صفحات، پست های خبری، فیلم ها، فایل ها و رسانه ها را خزنده می کنند.

2. ارائه پاسخ های دقیق: موتورهای جستجو همچنین پاسخ به پرسش های کاربر را در قالب لیست ها و صفحات مربوطه که آنها را بازیابی می کنند و رتبه بندی برای ربط ارائه می دهند، ارائه می دهند.

موتورهای جستجو چگونه محبوبیت و ارتباط را تعیین می کنند؟

به گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو، ارتباط به معنی یافتن کلمات کلیدی و عبارات درست است. زمان هایی وجود داشت که موتورهای جستجو با اطلاعات محدود به ما ارائه می دادند. در حال حاضر مهندسین هوشمند و باتجربه راه هایی را برای ردیابی نتایج به طور موثر ارجاع به کاربران ارائه می کنند. صدها و هزاران عامل در حال حاضر بر ارتباط تاثیر می گذارد، و موتورهای جستجو فرض می کنند که وب سایت های معروف ترین اطلاعات مرتبط و دقیق را در بر می گیرد. این فرضیه در مورد رضایت کاربر با گوگل، بینگ و یاهو موفق بوده است. موتورهای جستجو از الگوریتم های خاص برای رتبه بندی وب سایت های مختلف استفاده می کنند و این الگوریتم ها شامل صدها تا هزار متغیر هستند..در حوزه بازاریابی، کارشناسان الگوریتم ها را بعنوان عوامل رتبه بندی می نامند .

چطور می توانیم موفق شویم؟

الگوریتم های پیشرفته موتورهای جستجو غیر قابل نفوذ هستند، اما موتورها اطلاعات کمی در مورد دستیابی به نتایج مورد نظر یا ترافیک با کیفیت به صورت منظم دریافت می کنند. اغلب موتورهای جستجو به ما اطلاعات مربوط به جستجوگرها و نحوه بهینه سازی سایت خود را ارائه می دهند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو برای رتبه بندی بهتر توصیه می کنند:

1. صفحات عمدتا برای بازدید کنندگان خود، نه برای موتورهای جستجو ایجاد کنید. شما نباید کاربران را فریب دهید و از ارائه محتوا غلط برای رتبه بندی بهتر موتورهای جستجو جلوگیری کنید.

2. وب سایت خود را با سلسله مراتب روشن و لینک های متنی با کیفیت بالا بسازید. تمام صفحات باید برای حداقل یک پیوند متنی ایستا قابل خواندن و قابل دسترس باشند.

3. شما باید وب سایت های مفید و مفید را ایجاد کنید و مقالاتی را بنویسید که به طور صحیح محصولات و خدمات شما را توصیف می کنند.

4. شما باید از کلمات کلیدی و عبارات مناسب برای توسعه URL های انسانی و توصیفی استفاده کنید. ضروری است که تنها یک نسخه از یک URL را ارائه دهیم تا کاربران به دلیل محتوای تکراری به 301 صفحه هدایت نشوند.

بدون ترس در همه

علاوه بر این نکات و مشاوره، بازاریابهای جستجو، روش هایی را برای استخراج اطلاعات بر اساس رده های صفحه خود کشف کرده اند. در حال حاضر، بازاریابان و جستجوگرها از کدها و داده های خاص برای کمک به وب سایت های خود و وبلاگ برای دستیابی به موقعیت بهتر در موتورهای جستجو استفاده می کنند . به طور شگفت انگیز، موتورهای جستجو از تلاش های مختلف پشتیبانی می کنند و راهنمایی های مفید برای کاربران خود ارائه می دهند. حتی نمایندگان جستجو با مشارکت در پست های وبلاگ، انجمن ها و بحث های گروهی به مدیران وب و وبلاگ نویسان کمک می کنند Source .

November 29, 2017