Back to Question Center
0

کارشناس Semalt می داند که چگونه می تواند هرزنامه های رجیستر را در کمتر از 10 دقیقه متوقف کند

1 answers:

جستجو سریع برای هرزنامه رفرنس بلوک، نتایج بیش از 500،000 بازگشت خواهد داشت. این مشکل بزرگی شده است و مدیران وب در مورد حساب Google Analytics خود نگران هستند. افراد مختلف پست ها، آموزش ها و راهنماها را در مورد چگونگی مسدود کردن هرزنامه رجیستر منتشر کرده اند اما شما قطعا نیاز به منابع فنی برای بهبود رتبه سایت خود را در نتایج موتور جستجو دارید.

اگر شما از طاعون که به عنوان اسپم ارجاعی نامیده می شود را نمی دانیم، فرانک آاباگانه، کارشناس ارشد Semalt ، اطمینان می دهد که این یک اسپم ارواح است که وب سایت شما را نمی بیند اما همیشه قابل مشاهده است در حساب Google Analytics خود در قالب بازدیدها

هرزنامه ارجاع طراحی شده است که برای مداخله حساب گوگل آنالیتیک خود و تسلیم لینک های ارجاع از سایت با چیزی به نام اسپم ها. دکمه ها برای وب سایت، free-social-buttons.xyz، و darodar.com برخی از مجرمان بزرگ هستند. همه این دامنه ها در گزارش های Google Analytics شما ظاهر می شوند و امیدواریم که پیوند های وابسته خود را ببینید.

دو دلیل اصلی وجود دارد که اسپم ارجاع یک مشکل بزرگ است. اول از همه، آنها مشکوک هستند و بازدیدکنندگان دادههای Google Analytics را از بین میبرند. وب سایت های هیولا مانند آقای پورتر و بی بی سی هر روز با اسپم ارجاع به دام افتاده می افتند زیرا روزانه تعداد بازدید زیادی بازدید می کنند..در مقابل، وب سایت ها و وبلاگ هایی که نسبتا جدید هستند، هر روز می توانند چهل تا پنجاه جلسه داشته باشند. این تاثیر بزرگی در تجزیه و تحلیل بازاریابی است و می تواند کیفیت ترافیک راه اندازی خود را تا حد زیادی به خطر بیافتد. دوم این است که بازدیدکنندگان ارجاع هرزنامه سرورها و منابع را بر روی چیزهایی که حتی نمی دانند در مورد آنها چیده اند. مهمتر از همه، شما هرگز نمی دانید اگر اسپم ارجاع در حساب Google Analytics شما واقعا وجود داشته باشد، زیرا بازدید آنها همیشه به عنوان نرمال ثبت می شود.

چگونگی مسدود کردن هرزنامه ارجاع در Google Analytics شما:

با این مراحل آسان می توانید به راحتی هرزنامه ارجاع را در حساب Google Analytics خود مسدود کنید.

مرحله شماره 1 - به قسمت Admin> Filters در داشبورد Google Analytics بروید و یک فیلتر جدید اضافه کنید. فراموش نکنید فیلتر خود را به عنوان darodar.com نامگذاری کنید.

مرحله 2 - نام پیش تعریف شده را تنها زمانی انتخاب کنید که وب سایت مشکوک قبل از فیلتر اضافه شده است. پیشنهاد می کنیم که نام دامنه را با زیر دامنه ها در یک فیلتر قرار دهید.

مرحله 3 - فراموش نکنید قبل از بستن پنجره تنظیمات را ذخیره کنید. شما می توانید روند را برای هر دامنه یا زیر دامنه جدید تکرار کنید.

باید توجه داشته باشید که اگر بخش های مختلف را به گزارش های خود اعمال کنید، اسپم ارجاع را شامل نخواهد شد و شما باید آن را به صورت جداگانه اضافه کنید. تنها زمانی که بخواهید بیشترین میزان اسپم ارجاع را از یک وبسایت بزرگ اندازهگیری کنید، از گزینه segment استفاده کنید. در حال حاضر هیچ راه حلی با نتایج 100٪ دقیق در دسترس نیست زیرا اکثر روش ها تنها 99٪ اسپم ارجاع را مسدود می کنند. اگر این راه حل ها برای شما کار نمی کنند، بهتر است فایل htaccess خود را ویرایش کرده یا راه حل دیگری را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید Source .

November 29, 2017