Back to Question Center
0

کارشناس Semalt اسلامآباد ضمن بیان اهداف مورد نیاز در هنگام بهینه سازی سایت شما

1 answers:

بهینه سازی موتورهای جستجو همیشه باید در خط مقدم ذهن شما باشد و مطمئن شوید که نکات درست را دنبال می کنید. نادیده گرفتن این جنبه حیاتی می تواند با بنیاد وبسایت شما آشنا شود و می تواند شما را از حداکثر سازی فرصت های درآمد خود جلوگیری کند. به عنوان یک صاحب کسب و کار آنلاین، هدف اصلی شما این است که سود خود را به حداکثر برسانید و برای انجام این کار باید تعداد زیادی از افراد مورد علاقه خود را در محصولات و خدمات خود داشته باشید. برای آنها که علاقمند باشند، باید ابتدا از وجود شما آگاهی داشته باشند - best mod box starter kit deals. این تنها به دست می آید اگر شما هر زمان که یک محصول آنلاین را جستجو کنید، آسان است. بهینه سازی موتور جستجو به این ترتیب برای افزایش ترافیک به سایت شما اهمیت دارد

مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در مقاله در مورد آنچه SEO است، توضیح می دهد.

این یک روش بهینه سازی موتور جستجو است که در ارائه نتایج جستجو در سایت شما بسیار حیاتی است زمانی که افراد در جستجوی محصولات و خدمات برای خرید هستند.

راهنمایی های اساسی وجود دارد که شما باید پیروی کنید اگر می خواهید نتایج جستجوی خود را بهینه سازی کنید که شامل آنهاست.

مطالب همه چیز است

محتوای وب سایت شما پادشاه است. نحوه قرار دادن و طراحی آن تعیین خواهد کرد که چگونه سایت شما رتبه بندی خواهد شد. حتی اگر کلمات کلیدی درست داشته باشید، اگر محتوای شما برای خوانندگان جذاب نباشد، سایت شما برای موتورهای جستجو ارزشمند نخواهد بود. محتوای باید منحصر به فرد باشد و از تکراری اجتناب شود. این باید موتورهای جستجو را نشان دهد که شما بسیار قابل اطمینان هستید و این باعث رتبه بندی شما خواهد شد.

بدانید که موتورهای جستجو چه چیزی را دنبال می کنند

این به شما کمک خواهد کرد تا محتوایی را که موتورهای جستجو دنبال آن هستید، بیابید، گوگل میتواند ارتباط محتوای شما را تعیین کند..این موضوع مربوط به عنوان، توضیحات، تم و متون مورد استفاده در محتوا است. موتورها همچنین به دنبال عملکرد سایت شما خواهند بود. باید سریع و فعال باشد. تجربه کاربر نیز باید مثبت، جذاب برای کاربران و آسان برای حرکت است. همچنین باید به معنای با کیفیت بالا باشد که دیگر سایت میتواند از آن برای اطلاعات مرجع یا سایت استفاده کند.

مدل کسب و کار خود را به خوبی می دانید

قبل از طراحی سایت خود، باید اهداف خود را بدانید. این به شما کمک خواهد کرد تا تعیین کنید که چه چیزی شما را قادر می سازد تا تبدیلات خود را به حداکثر برسانید و آنچه را که کاربران می خواهند از وب سایت خود به دست آورند.

درک متاداده

محتوای شما باید با برخی از توصیف های برچسب گذاری شده به عنوان کلمات کلیدی فراداده کمک خوانندگان پیدا کردن صفحات خاص. درک برچسب ها مسئول تبلیغات وب سایت شما هستند. آنها باید منحصر به فرد باشند و هیچ تکراری ندارند.

با نام دامنه خود سازگار باشید

برای رسیدن به این هدف، نامی را انتخاب کنید که نام تجاری شما را توصیف کند و مطمئن شوید که آن را کوتاه نگه دارید. آن را ثابت نگه دارید این یک ایده بسیار عالی است اگر یک دامنه قدیمی را خریداری کنید اما اطمینان حاصل کنید که صاحب قبلی کاری انجام نداده است که می تواند شهرت آن را تضعیف کند.

بهینه سازی برای نتایج مختلف

خوشبختانه امروزه تکنولوژی پیشرفته، مردم می توانند از انواع مختلف دستگاه ها از جمله تلفن های همراه و تبلت ها به اینترنت دسترسی یابند. هنگام ایجاد مطالب خود، این موارد را در ذهن داشته باشید. محتوای عالی باید در فیلم ها و نمایش اسلاید غنی باشد. ارائه فایل های PDF آزاد به طوری که شما می توانید اعتبار سایت از موتورهای جستجو دریافت کنید

بهینه سازی چند کاناله

SEO نه تنها محتوای سایت را در نظر می گیرد. خزنده ها را می توان به مکان های دیگر مانند توییتر، ایمیل، فیس بوک به منظور اشاره به چند. توصیفات در این سایت ها باید بهینه شود زیرا خوانندگان را به سایت اصلی می برد.

بدانید که چه باید بکنید

چیزهایی هستند که موتورهای جستجو نمی خواهند مانند کلمات کلیدی، خرید لینک ها و تجربه کاربر ضعیف باشد.

رعایت این الزامات به شما کمک می کند نتایج جستجوی خود را بهینه سازی کنید، بنابراین افزایش ترافیک به وب سایت شما

November 29, 2017