Back to Question Center
0

کارشناس Semela تعریف می کند 4 نوع سایت های وردپرس

1 answers:

حضور آنلاین شما می تواند به داشتن اعتبار نام تجاری شما کمک کند و ارزش و اعتبار آن را قبل از مشتریان بالقوه افزایش دهد. اگر شما فرد شکار شغلی هستید، ممکن است بخواهید میزان موفقیت بالا را که ممکن است با نمونه کارها باشد، داشته باشید. می توان گفت که وردپرس بهترین و مناسب ترین راه حل برای تمام مشکلات شما در اینترنت است - own name companies. اگر شما می خواهید را به حضور خود را شناخته اینترنتی، وردپرس به عنوان شبیه به شرکت معماری عمل می کنند و طراحی هر چیزی را از سایت های ساده برای صفحات وب حرفه ای کمک خواهد کرد.

الیور پادشاه، یک متخصص برجسته از Semalt ، طول می کشد نگاه 4 نوع اصلی سایت شما به راحتی می توانید با وردپرس و برخی از ابزار کمک خواهد کرد که شما را به یک سایت عالی و برجسته در هیچ زمان ساخت.

1. وب سایت های تجارت الکترونیک

خانه ویسکی سایت که مبادرت به فروش ویسکی اسکاتلندی است، و آن را بر روی وردپرس ساخته شده است. انواع مختلف سایت های تجارت الکترونیکی مشابه به دلیل وردپرس ایجاد شد. اگر شما یک شرکت آمازون به اندازه و می خواهید اجازه دهید جهان در مورد آن مطمئن شوید، وردپرس بهترین گزینه برای شما به عنوان آن کمک خواهد کرد که شما در رسیدن تعداد زیادی از مردم است. آمازون کمپانی آنلاین نفیس است که توسط هیچ یک دیگر از WooCommerce در محور است، و طراحی آن بر روی یک موضوع خاص و کوچکی وردپرس است. WooCommerce در واقع یک افزونه توسط Automattic است و دارای ویژگی های زیادی در فروشگاه است. این افزونه در وردپرس شما وجود دارد و می تواند بدون هیچ زمان نصب شود. این مجموعه گسترده ای از گزینه ها و ویژگی های هر دو پرداخت می شود و رایگان است. چیز دیگری که می توانید امتحان کنید عبارت است از دانلود Easy Digital and iThemes Exchange..این به شما کمک می کند که یک فروشگاه آنلاین با استفاده از حساب کاربری وردپرس خود داشته باشید. شما نباید فراموش کنید که آن را با WooCommerce برای ویژگی های گسترده و گزینه های قدرتمند

2. وب سایت های کسب و کار

اگر شما می خواهید یک شرکت بزرگ یا سایت کسب و کار مانند مرسدس بنز، وردپرس گزینه مناسب برای شما می باشد. این شرکت تولید خودرو، وردپرس را انتخاب کرد و یکی از بهترین مارک های دنیا شد. این کاملا برجسته شده است و برجسته و نمایش تعداد زیادی از وسایل نقلیه برای جذب بیشتر و بیشتر کاربران. وب سایت آن ویژگی های تم های سفارشی تاریک است که با نام تجاری و وسایل نقلیه آن ترکیب شده است. درست است که وردپرس دارای طیف گسترده ای از افزونه ها است که می توانید از فرم تماس با ما، اسلایدهای تصویری، بخش های FAQ و دیگر موارد استفاده کنید.

3. پورتال های خبر

پورتال های خبر مانند CNN و MTV News وردپرس را برای اتاق خبر آنلاین انتخاب کردند. هر دو سایت دارای مخاطبان زیادی در جهان هستند و برای پوسته و تم های منحصر به فرد خود شناخته شده اند. MTV یک سبک قابل توجهی را جذب می کند و منحصر به فردش را تنظیم می کند. همین وضعیت با CNN است. موضوعی که آنها انتخاب کردند، ویژگی های اساسی طرح های مدرن را نمایش می دهند، که تصاویر و محتوای آن بدون هیچ مشکلی ترکیب می شوند. با وردپرس، شما به سادگی می توانید سایت های مشابه را طراحی و از پلاگین های آن برای نظرسنجی بازدیدکنندگان، جعبه نویسنده، به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و سایر آثار استفاده کنید. IssueM بهترین پلاگین برای انجام این کارهاست.

4. جوامع آنلاین

شما باید در مورد آشپز خوشمزه شنیده اید. این جایی است که دوستداران غذا می آیند و دستورالعمل های خود را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند و عادت های غذایی خود را مورد بحث قرار می دهند. این سایت در بالای صفحه BuddyPress، پلاگین وردپرس منبع باز است که توسط Automattic راه اندازی شده است. این افزونه همه چیزهایی را که مردم باید با رسانه های اجتماعی شروع کنند ارائه می دهد. شما با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی جامعه آنلاین ایجاد کنید و خوانندگان بیشتری را جذب کنید.

November 29, 2017