Back to Question Center
0

کارشناس سمالد اسلامآباد - ؛ موتور جستجوگر بهینه سازی (SEO) چیست؟

1 answers:

در ساده ترین شکل بهینه سازی موتور جستجو فرآیند افزایش رتبه وب سایت شما است تا آن را در میان چند لینک اول در صفحات بازگشت موتور جستجو ظاهر شود. شما ممکن است بدانید که چرا وب سایت شما نیاز به رتبه بالا است. این یک عصر اطلاعات است و مشتریان قبل از سفارش هر گونه محصول یا خدمات تحقیق آنلاین انجام می دهند. اگر وب سایت شما در میان چند لینک اول ظاهر شود، احتمالا خوب است که مشتریان لینک شما را کلیک کنند و در نهایت سفارش خود را از شما بیشتر بکنند.

مایکل براون، کارشناس ارشد از Semalt ، در اینجا توضیح می دهد که چگونه برای دستیابی به رتبه سایت موتور جستجوی بالا و همچنین حفظ آن

به طور خلاصه، جستجوگرها هدف قرار دادن وب سایت شما در اولین صفحه نتایج موتور جستجوگر است. این به این دلیل است که مردم قبل از تصمیم گیری به صفحه سوم نمی رسند. با این حال، بسته به طرز تلقی بودن طاقچه شما، ممکن است بسیار گران یا مقرون به صرفه باشد تا بتوانید به صفحه اول برسید. در صورتی که به اندازه کافی بیمار هستید، شما در نهایت می توانید به صفحه اول بروید و همچنین اصولی که در زیر آمده است را دنبال می کنید.

محتوای شما باید در کلمات کلیدی مرتبط

غنی باشد

موتورهای جستجو، رتبه بندی وب سایت ها را از طریق ابزار به نام عنکبوت تعیین می کند. این ابزار وب را بصورت اتوماتیک باز می کند. فرکانس آن که عنکبوت ها وب سایت شما را مرتب می کنند، تعیین می کند که چه قدر رتبه شما را رتبه بندی می کند و عنکبوت ها شما را بر این می دارند که محتوای شما چگونه به توازن شما مرتبط است.

به همین دلیل مهم است که شما بدانید که کلمات کلیدی که مشتریان شما در موتورهای جستجو تایپ می کنند. این به شما در ایجاد محتوا در اطراف کلمات کلیدی کمک خواهد کرد. به عنوان مثال، اگر شما خدمات قانونی برای قربانیان آسیب دیده ارائه می دهید، ممکن است مشتریان آینده شما کلمات کلیدی را تایپ کنند مانند "وکیل مدافع در فلوریدای جنوبی". بنابراین مطالب شما باید شامل تمام کلمات کلیدی ممکن باشد.

در این مرحله مهم است که توجه داشته باشید که عنکبوت نمیتواند متن را در یک تصویر خزنده کند. بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی شما در تصاویر جاسازی نشده است. در حال حاضر، شما اهمیت کلمات کلیدی مرتبط را می فهمید، ممکن است تعجب کنید که چگونه تمام کلمات کلیدی مرتبط را برای طاقچه خود دریافت کنید..همه چیز شما نیاز به یک ابزار رایگان با ابزار Google AdWords AdWords است. این ابزار به شناسایی کلیه کلمات کلیدی مرتبط با تو رفتگی در دیوار کمک خواهد کرد. بنابراین، شما باید مطمئن شوید که تمام کلمات کلیدی در محتوای شما و ابردادهای صفحه شما ظاهر می شود.

پیوند مهم است

رتبه صفحه شما یک شماره از 1 تا 10 به وب سایت شما بر اساس لینک های خروجی و ورودی آن است. برای بهبود رتبه خود، مطمئن شوید که تمام حساب های رسانه های اجتماعی شما به وب سایت شما مرتبط است. اگر سایت شما با یک سایت رتبه بالا مرتبط شده باشد، "لینک آب" را به سایت شما اضافه می کند، در نتیجه رتبه سایت شما را افزایش می دهد. شما همچنین می توانید سعی کنید به فهرست رایگان، دایرکتوری باز و قابل اعتماد و سازمان های حرفه ای مرتبط با تو رفتگی در دیوار ذکر شده، زیرا مشتریان احتمالی ممکن است از طریق دایرکتوری نیز جستجو کنند.

برای تعیین رتبه وب سایت شما، ممکن است یک افزونه مانند «رتبه PageRank» دانلود کنید. این کار با مرورگر Google Chrome کار می کند. دانستن رتبه شما به شما کمک خواهد کرد که بهبود خود را نظارت کنید.

مطالب خود را تازه نگه دارید

میزان که در آن عنکبوت موتور جستجو صفحات وب شما را خالی می کند، نقش مهمی در رتبه بندی شما ایفا می کند و به نوبه خود بستگی به محتوای تازه شما دارد. هر بار که مطالب جدیدی را در وب سایت خود آپلود میکنید، عنکبوت موتور جستجو برای ردیابی سایت شما خواهد آمد. علاوه بر این، بازدیدکنندگان شما نیز از خواندن محتوای تازه لذت خواهند برد.

بنابراین همیشه باید محتوای خود را همیشه حفظ کنید. حذف متن قدیمی، تصاویر / تصاویر و فیلم ها و جایگزینی آنها با موارد جدید و جالب تر. شما می توانید یک وبلاگ را در سایت خود تنظیم کنید و هر روز یا هر هفته مطالب وبلاگ را با محتوای تازه به روز کنید. در ابتدا ممکن است دشوار باشد، اما زمانی که به آن دسترسی پیدا می کنید، آسان می شود

برای آگاهی از کلمات کلیدی فعلی مربوط به سایت خود، می توانید از Google Alerts استفاده کنید. این همیشه شما را بر روی کلمات کلیدی به منظور توسعه مطالب خود در اطراف شما به روز رسانی

تکنیک های جستجوگر خود را به روز نگه دارید

قوانین، اصول و الگوریتم های رتبه بندی استاتیک نیستند. آنها پویا هستند و اغلب تغییر می کنند، بنابراین شما باید با الگوریتم ها به روز باشید. برای مثال، قبل از این، رتبه بندی وب سایت بیشتر به نحوی که محتوای شما را با کلمات کلیدی مرتب می کند، بستگی دارد. در حال حاضر، چند بار یک کلمه کلیدی مجاز است که در محتوی تعداد معینی از کلمات ظاهر شود Source . در غیر این صورت، محتوای شما به عنوان هرزنامه پرچم گذاری خواهد شد و رتبه شما را پایین می آورد

November 29, 2017