Back to Question Center
0

کارشناس سمیرال اسلامآباد: هرزنامه ارجاع دهنده چیست و چگونه از آن اجتناب کنید؟

1 answers:

اگر شما روزانه ترافیک وب سایت خود را نظارت کنید و فکر می کنید که در حال افزایش است، احتمال این است که اسپم ارجاع به وبلاگ شما ضربه بزند. در حساب گوگل آنالیت شما ممکن است متوجه شوید که لینکهای ورودی بیشتر و بیشتر که به نظر می رسد ترافیک با کیفیت را به سایت خود اضافه می کنند اما کاملا اشتباه است. هنگامی که شما منابع ارجاع دهنده لینک های ورودی را به شدت تحلیل می کنید، برخی از نام های دامنه عجیب و غریب مانند best-seo-offer.com، Get-Free-Traffic-Now.com، 4webmasters.org، best-seo-solution.com را خواهید دید. ، buttons-for-website.com، 7makemoneyonline.com، blackhatworth.com، ilovevitaly.com، priceg.com، resellerclub.com، prodvigator.ua، savetubevideo.com، kambasoft.com، screentoolkit.com و superiends.org.

یکی از متخصصان برتر Semalt ، Sohail Sadiq، اطمینان می دهد که خلاص شدن از هرزنامه ارجاع با برخی از تکنیک ها امکان پذیر است.

هرزنامه ارجاع چیست؟

هنگامی که شما وب سایت خود را فقط توسعه داده اید و SEO را انجام نداده اید، شانس این است که سایت شما بدون ترافیک دریافت کند. اما اگر ترافیک را از منابع ناشناخته دریافت می کنید، باید ارزیابی کنید که از این ترافیک چه خبر است و چگونه با حساب Google Analytics شما ارتباط برقرار می کند. برخی از دامنه های دیگر شما باید در نظر داشته باشید socialseet.ru، o-o-8-o-o.ru، vodkoved.ru، iskalko.ru، myftpupload.com، luxup است..ru، websocial.me، slftsdybbg.ru، ykecwqlixx.ru، seoexperimenty.ru، econom.co، darodar.com، edakgfvwql.ru، adviceforum.info. هرکدام از هرزنامه ارجاع توسط اسپم ها به حساب Google Analytics شما افزوده شده و میزان بازدهی آن تا 100٪ است. هر چیزی مانند موتورهای جستجو ، لینک ها در سایر سایت ها، تبلیغات بنر و ایمیل ها می تواند شما را به این وب سایت های مشکوک هدایت کند. از لحاظ فنی، درخواست HTTP را به حساب Google Analytics شما ارسال می کند و همین درخواست نیز به وب سرور شما ارسال می شود. شما باید آدرس آی پی اسپم ارجاع را تعیین کرده و آن را در حساب Google Analytics خود مسدود کنید. یک رجیستر در تجزیه و تحلیل وب آماری مفید است و تعیین می کند که کدام وب سایت بیشترین ترافیک را تولید می کند. علاوه بر این، نقش مهمی در شکل گیری راهبردهای موثر و قدرتمند بازاریابی ایفا می کند و به امنیت شبکه شما در اینترنت کمک می کند.

چگونه اسپم ها از آن استفاده می کنند؟

ارجاع HTTP همیشه برای تغییرات باز است و می تواند به راحتی ویرایش شود، که باعث می شود آن را برای مدیران وب سایت مشکوک و سودمند برای اسپم ها باشد. هکرها و اسپم ها معمولا اموال ارجاع را به یک صفحه وب که میخواهند تبلیغ کنند تغییر دهند. دو دلیل اصلی برای انتخاب چنین چیزهایی وجود دارد:

برای افزایش ترافیک

اسپم ها اسکریپت های خودکار را ایجاد می کنند که بازدید کننده های صدها هزار سایت را با URL های ارجاع جعلی، معمولا بیش از 10 بازدید در روز انجام می دهند. مدیران وب سایت و وبلاگ نویسان می توانند افزایش ترافیک را متوجه شوند و در تعداد زیادی از آنها در حساب های گوگل آنالیتیک ایجاد می شوند. این آدرس های جعلی اغلب برای فریب دادن با حساب AdSense خود و ویرایش فایل های ورود به سیستم خود استفاده می شود. شما می توانید آنها را در حساب Google Analytics خود فیلتر کنید به طوری که سایت های اسپم ها از طرف شما هیچ ترافیکی دریافت نمی کنند.

برای افزایش لینک خارجی

برخی از وبلاگ ها و سایت ها ممکن است تعداد زیادی از اشاره ها را منتشر کنند و ممکن است لینک ها را به سایت هایشان اضافه کنند. این اجازه می دهد که اسپم ها و هکرها تعداد زیادی لینک را برای وب سایت های خود تولید کنند که در نهایت رتبه بندی موتور جستجوی خود را بهبود می بخشد.

چگونه هرزنامه ارجاع را متوقف کنیم؟

اگر شما یک وبسایت وردپرس را مدیریت می کنید، می توانید به راحتی متوقف کردن هرزنامه ارجاع توسط نصب پلاگین به نام Stop Web Crawlers. این افزونه را می توان از طریق وب دانلود کرد یا می توان از یک دوست قرض گرفت. پس از نصب، این سایت سایت وردپرسی شما را از هرزنامه ارجاع دهنده محافظت می کند Source .

November 29, 2017