Back to Question Center
0

اسپم ایمیل چیست؟ نکات مفید از Semalt در مورد چگونگی نگه داشتن ایمیل های مهم در خارج از پوشه هرزنامه

1 answers:

هرزنامه های ایمیل که ایمیل های ناخواسته نامیده می شوند، پیام های فله های غیر ضروری یا متون از طریق ایمیل شما ارسال می شوند. در واقع، اسپم ها از این تکنیک برای گسترش نرم افزارهای مخرب و ویروس ها در اینترنت استفاده می کنند. تقریبا تمام کاربران ایمیل هر روز با این مشکل مواجه می شوند زیرا شناسه های ایمیل خود را از طریق اسپم ها به دست آورده اند. آنها به طور خودکار آدرس های ایمیل خود را به لیست خود اضافه می کنند و پیام های بی فایده ای را ارسال می کنند. اسپم ها از این ربات ها برای ایجاد لیست های توزیع ایمیل در تعداد زیادی استفاده می کنند. در حالی که اصطلاح spam ایمیل برای اولین بار به ایمیل های ناخواسته در قرن نوزدهم اشاره شد، در قرن بیست و یکم به رسمیت شناختن آن گسترده بود، زمانی که دسترسی به اینترنت در خارج از محدوده های تحقیقاتی و علمی رایج شد. در اینجا مایکل براون Semalt مدیر موفق مشتری، نکاتی درباره چگونگی حفظ ایمیل های مهم را از پوشه هرزنامه به اشتراک گذاشته است.

1. از روش بازاریابی اجازه استفاده کنید:

روش بازاریابی مجوز به طور گسترده ای توسط مارک های بزرگ و شرکت های چند ملیتی مورد استفاده قرار می گیرد. آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها پلاگین های خاصی را نصب می کنند که به جلوگیری از ارسال ایمیل های فوری و قانونی خود از رفتن به پوشه هرزنامه می پردازند. در وردپرس، ده ها افزونه مشابه برای استفاده از آن وجود دارد، اما پلاگین شگفت انگیز و برجسته افزونه افزونه سفید است. آسان است نصب و فعال بلافاصله

قبل از فرستادن یا دریافت یک ایمیل، شما باید از چاک دهنده های مخصوص هرزنامه استفاده کنید که با شناسه های ایمیل شما مرتبط می شوند و به شناسایی ایمیل های مشروع و نامشروع کمک می کند. SpamAssassin یک ابزار عالی برای شروع است. اگر می خواهید از دانلود نرم افزار یا باز کردن پیوست های ایمیل بی فایده جلوگیری کنید، می توانید این برنامه را هم اکنون نصب کنید. همچنین شما می توانید سرویس IsNotSpam را امتحان کنید، که کمک می کند تا اقلام مهم را برای شما بررسی کند و ایمیل هایی را که برای شما مهم نیست را انتخاب کنید.

2. از فهرست سیاه خودداری کنید:

اگر سرورهای ایمیل در لیست سیاه قرار دارند، ممکن است دشوار و دشوار باشد که به موقع به ارسال و دریافت پیام های قانونی بپردازید. برای جلوگیری از این مشکل، شما باید لیست سیاه را در اسرع وقت دریافت کنید. اولا، شما باید لیست سیاه را در ایمیل چک کنید و اگر در لیست سیاه قرار دارید شناسایی کنید یا نه. هنگامی که این کار انجام می شود، شما باید با فرستندگان یا وب سایت هایی که شما را به فهرست سیاه خود اضافه کرده اند، پیگیری کنید و آنها را در مورد مشروعیت خود متقاعد کنید.

3. حفظ نسبت متناسب به تصویر خوب:

از فرستندگان خود بخواهید نسبتا مناسب متن به تصویر را حفظ کنند در حالی که پیام های خود را طراحی و ارسال می کنند. تصاویر زیادی در ایمیل ارسال نکنید؛ در عوض، شما باید ترکیبی کامل از متن و تصاویر داشته باشید. ما پیشنهاد می کنیم که برای تمام گرافیک ها فقط باید از تصاویر JPG و ویدیوهای یوتیوب استفاده کنید و بر روی انواع دیگر متکی نباشید

این سه تکنیک کمک خواهد کرد که از ایمیل های اسپم خلاص شوید. در همان زمان، شما قادر به دریافت پیام های مشروع در صندوق پستی خود خواهید بود و مجبور نیستید آنها را در پوشه هرزنامه یا پوشه حذف شده قرار دهید Source .

November 30, 2017