Back to Question Center
0

کسی را مجبور نکنید دستگاه کامپیوتر خود را مدیریت کنید! - ؛ متوقف کردن بوت نت با Semalt

1 answers:

یک شبکه ربات یا بوت نت گروهی از رایانه های زامبی یا ربات هایی است که توسط اسپم ها کنترل می شوند و چندین دستگاه را دستکاری می کنند. بوتنت ها به احتمال زیاد شبکه های مشروع دستگاه های رایانه ای هستند که برنامه های مشابه یا گروهی از کامپیوترهای آلوده ویروس ها و بدافزار را پردازش می کنند. هنگامی که آن را در دستگاه های رایانه خود نصب می کنید، عمدتا بدون دانش کاربران، کامپیوتر شما در هیچ زمان تبدیل به یک زامبی، هواپیماهای بدون سرنشین و یا کامپیوتر نیست - crepiere teknoline. این کار به درستی کار نمی کند و از کنترل کنترل کننده های ربات مقاومت نخواهد کرد. Frank Abagnale، Semalt Manager of Customer Success، توضیح می دهد که در چنین شرایطی، برنامه های ضد تروجان یا نرم افزار آنتی ویروس باید در اسرع وقت فعال شوند.

اندازه بوتنت

botnets در پیچیدگی و اندازه متفاوت است، برخی از آنها بزرگ هستند در حالی که دیگران کوچک است. بوت نت های بزرگ دارای هزاران نفر از زامبی های فردی هستند و بوت نت های کوچک می توانند تنها چند صدها هواپیمای بدون سرنشین یا زامبی داشته باشند. بوتنت ها در ابتدای ماه ژوئیه 2010 کشف شد، زمانی که FBI یک اسلوونی جوان را دستگیر کرد. او برای پخش مواد مخرب به هزاران دستگاه رایانه مقصر بود. به طور متوسط ​​12 میلیون کامپیوتر با بوت نت ها آلوده شدند. انواع مختلف ربات های مخرب وجود دارد، بعضی از آنها می توانند دستگاه های کامپیوتری را همانند ویروس ها یا نرم افزارهای مخرب آلوده کنند.

انکار حملات سرویس:

بوت نت ها برای حمله به یک دستگاه رایانه ای خاص یا شبکه استفاده می شوند و خدمات را با ربودن اتصالات، مختل می کنند. علاوه بر این، آنها پهنای باند شبکه خود را مصرف می کنند و منابع سیستم را بارگیری می کنند. Denial of Service Attacks (DoS) معمولا برای از بین بردن یک سایت رقیب استفاده می شود.

هرزنامه و نظارت بر ترافیک:

بوت نت نیز برای آلوده کردن یک پروتکل TCP / IP دستگاه رایانه استفاده می شود و برنامه های خاص خود را به آن اعمال می کند. بوتنت ها به طور گسترده ای در ارتباط با چند زامبی و ویروس ها مورد استفاده قرار می گیرند و آدرس های ایمیل را برداشت می کنند. آنها مقدار زیادی از اطلاعات اسپم و ایمیل های فیشینگ را به قربانیان ارسال می کنند. به طور معمول، زامبی ها و ربات ها برای فریب نام کاربری و رمز عبور کاربر به طوری که بوت نت می تواند توابع خود را کنترل و بهره برداری از آن استفاده می شود

کی لاگر

برنامه های رمزگذاری در رایانه های شما برای شناسایی ربات ها طراحی شده و مانع از برداشت هر نوع اطلاعات نمی شوند. بسیار تاسف است که بوت نت ها برای برهم زدن امنیت و سازگاری با برنامه های keylogger در دستگاه های آلوده سازگار شده اند. Keyloggers به ​​ربات ها کمک می کند تا برنامه های یک دستگاه رایانه را کنترل و فیلتر کنند، که پس از آن به شناسایی PayPal ID یا جزئیات کارت اعتباری خود کمک می کند.

نقض حقوق و دستمزد:

بوت نت نیز برای انتشار و گسترش انواع مختلف ویروس ها و بوت نت ها در شبکه استفاده می شود. آنها کاربران را در فعالیت های مخرب به دام می اندازند و دستگاه های رایانه ای و همچنین شناسه های ایمیل را اجرا می کنند. اگر روی یک سیستم پرداخت برای هر کلیک کلیک کنید، botnets ممکن است به جزئیات مالی شما دسترسی پیدا کند. زامبی ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند تا اطلاعات کاربر را دستکاری کنند تا بتوانند از سیستم های پرداخت خود برای هر کلیک استفاده کنند.

November 29, 2017