Back to Question Center
0

آیا شما از موتورهای جستجو خسته شده سایت خود را خسته شده اید؟ - ؛ آنها را با Semalt متوقف کنید!

1 answers:

موتورهای جستجو تقریبا هر روز الگوریتم های خود را تغییر می دهند و این تغییرات همیشه برای مدیران وب و وبلاگ نویسان خوب نیست. همیشه یک فرصت وجود دارد که وبسایت شما به خاطر خط مشی های موتور جستجوی پیشرفته ممنوع شود. در عوض، نتایج جستجوی ژئو خاص و شخصی سازی آنها احتمالا تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. خوب است که چندین وب سایت از نتایج جستجوی گوگل، بینگ و یاهو را مسدود کنیم تا صفحات وب شما به راحتی نمایش داده شوند. جیسون آدلر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، می گوید که خوشبختانه، راه هایی برای جلوگیری از برخی از وب سایت ها از نتایج جستجو وجود دارد - windows hosting mssql. بعضی از آنها در زیر بحث شده است.

1. Blocklist شخصی وب سایت:

ایجاد لیست شخصی وب سایت در گوگل کروم شما آسان به عنوان ABC است. برای این، شما باید پسوند Google را نصب کنید؛ یک بار آن نصب شده است، گزینه ای برای مسدود کردن سایت ها یا URL هایی که اغلب شما را آزار می دهد را مسدود می کند و سایت شما را در نتایج جستجو Google جستجو می کند. هنگامی که در گزینه Block کلیک کرده اید، این وب سایت ها بلافاصله از نتایج جستجوی Google ناپدید می شوند. شما باید به یاد داشته باشید که این سایت ها در نتایج جستجو یاهو و بینگ ظاهر می شوند، بدین معنی نیست که شما نمی توانید آنها را از سایر موتورهای جستجو با استفاده از این تکنیک متوقف کنید.

2. میزبان کنونی را از موتورهای جستجو مانند Google.com ببندید

آسان ساختن میزبان فعلی از گوگل را آسان می کند..کام اگر بخش تنظیمات Google Chrome خود را باز کنید، می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه BlockIt وب سایت های مشکوک یا بزرگسالان را مسدود کنید. و اگر بر روی گزینه Show کلیک کنید، همان وبسایتها در نتایج جستجو Google شما ظاهر خواهند شد.

اگر میخواهید لیستی از سایتهایی را که اخیرا مسدود شده مشاهده کنید، فقط باید روی نماد Blocklist در نوار ابزار کلیک کنید. این معمولا در رنگ نارنجی ظاهر می شود و یک نماد دست دارد.

3. گزارش وبسپام پلاگین:

علاوه بر دو روش فوق، افزونه Report Webspam نیز مناسب است. این به شما امکان میدهد وبسایتهای مشکوک و بزرگسال را به عنوان هرزنامه گزارش دهید. در حقیقت، این ساده ترین و بهترین گزینه است؛ زیرا شما می توانید در هر زمانی که ممکن است به تعداد وب سایت ها و وبلاگ ها گزارش دهید. اگر گزارش های هرزنامه به Google ارسال شوند، موتور جستجو در نهایت یک سایت را از نتایج آن مجازات خواهد کرد .

با استفاده از این افزونه، می توانید تمام نتایج ناخواسته و مشکوک را از موتور جستجوی Google متوقف کنید. متاسفانه این افزونه با Safari و سایر مرورگرهای وب کار خوبی نمی کند. این بدان معنی است که شما می توانید از آن تنها در هنگام مرور وبسایت ها از طریق Google Chrome استفاده کنید و این مرورگر به عنوان گزینه اصلی است.

4. برای کاربران فایرفاکس:

اگر شما یک کاربر فایرفاکس هستید، ممکن است افزودنیهای مشابهی نصب کنید که تمام سایتهای ناخواسته را از نتایج جستجو متوقف کند. به عنوان مثال، اگر شما یک سایت وردپرس دارید، می توانید یک افزونه را بررسی کنید که می تواند سایت های ناخواسته را از نتایج جستجوی فایرفاکس مسدود کند. هنگامی که به طور کامل نصب می شود، می توانید پلاگین را فعال کنید و سایت ها و وبلاگ هایی را که نمی خواهید در نتایج جستجوی گوگل خود نشان دهید را مسدود یا حذف کنید.

همه این روش ها آسان است برای پیگیری و موثر برای انواع وب سایت ها، وبلاگ ها، و صفحات رسانه های اجتماعی.

November 29, 2017