Back to Question Center
0

یک سایت Scraper چیست؟ - پاسخ سمالات

1 answers:

سایت اسکرابر وب سایت است که مطالب را از وبلاگ های دیگر کپی می کند و وب سایت ها با استفاده از برخی از تکنیک های وب خراب کردن. این محتوای با هدف تولید درآمدها، یا از طریق تبلیغات و یا با فروش داده های کاربر، آشکار می شود. سایت های مختلف اسکرپرم از انواع و انواع متفاوت هستند که از وب سایت های محتوای اسپم به جمع آوری قیمت ها و فروشگاه های خرید در اینترنت متفاوت است.

موتورهای جستجو گوناگون به ویژه گوگل می توانند به عنوان سایت های اسکرابر در نظر گرفته شوند - it security services companies in portland. آنها محتوا را از چندین وب سایت جمع آوری می کنند، آن را در یک پایگاه داده ذخیره می کنند، محتویات استخراج شده یا محو شده را به کاربران در اینترنت نشان می دهند. در حقیقت، بیشتر محتوای محرمانه یا استخراج شده توسط موتورهای جستجو دارای حق نسخه برداری است.

ساخته شده برای تبلیغات:

برخی از سایت های اسکرابر ایجاد شده است برای پول آنلاین با استفاده از برنامه های تبلیغاتی مختلف. در چنین شرایطی، آنها به عنوان وب سایت های Made for AdSense یا MFA نامگذاری شده اند. اصطلاح مخرب به سایتهایی اشاره دارد که هیچ ارزش بازخریدی ندارند و انتظار دارند که بازدیدکنندگان وب سایتهای مشخص شده برای جذب تبلیغات را جذب، جذب و جذب کنند. وب سایت ها و وبلاگ های ساخته شده برای AdSense به عنوان اسپم جستجوگر قدرتمند محسوب می شوند. آنها نتایج جستجو را با نتایج کمتر از رضایت بخش رد می کنند. برخی از سایتهای اسکرپری به وب سایت های دیگر پیوند دارند و هدفشان ارتقاء رتبه بندی موتورهای جستجو از طریق شبکه های خصوصی وبلاگ است..قبل از اینکه گوگل به روز رسانی الگوریتم های جستجوی خود را، انواع مختلف سایت های scraper استفاده می شود در معروف در کلاه سیاه کلاهبرداری کارشناسان و بازاریابان. آنها از این اطلاعات برای spamdexing استفاده کرده و انواع توابع را انجام داده اند.

قانونی بودن:

سایت های اسکرابر نقض قوانین حق تکثیر هستند. حتی با در نظر گرفتن محتوا از سایت های منبع باز نقض حق نسخه برداری است، اگر انجام می شود به نحوی که به هر مجوز احترام نگذارید. برای مثال، مجوزهای مستندات آزاد گنو و مجوزهای Creative Commons ShareAlike در ویکیپدیا مورد استفاده قرار گرفت و نیازمند مجدد ناشر ویکی پدیا بود که خوانندگان را مطلع کند که محتوا از دائرةالمعارف کپی شده است.

تکنیک ها:

تکنیک ها و روش هایی که وب سایت های وب سایت های برش هدف قرار می گیرند، از یک منبع به یک دیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال، وب سایت های با مقدار زیادی از داده ها یا محتوا مانند الکترونیک مصرفی، خطوط هوایی و فروشگاه های اداری می توانند به طور معمول توسط رقبا مورد هدف قرار گیرند. رقبای آنها می خواهند درباره قیمت فعلی و ارزش بازار نام تجاری مطلع شوند. نوع دیگری از اسکرابر قطعه ها و متن را از سایت هایی که برای کلمات کلیدی خاص رتبه بندی می کنند، می کشد. آنها تمایل دارند که رتبه خود را در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) و رتبه بندی وب سایت های اصلی وب سایت بهبود ببخشند. خوراک RSS نیز به scrapers آسیب پذیر است. اسکرپرها به طور معمول با مزارع پیوند مرتبط هستند و درک می شوند زمانی که یک سایت اسکرابر دوباره و دوباره به یک وبسایت پیوند می دهد.

ربودن دامنه:

برنامه نویسان که سایت های رمزگشایی ایجاد کرده اند می توانند دامنه های منقضی شده را خریداری کنند تا آنها را برای اهداف جستجوگر مورد استفاده مجدد قرار دهند. چنین عمل اجازه می دهد کارشناسان SEO با استفاده از تمام لینک هایی از نام دامنه. برخی از اسپم ها سعی می کنند موضوعات مربوط به سایت های منقضی شده و / یا کلیه مطالب را از آرشیو اینترنتی خود کپی کنند، حفظ اصالت و دید آن سایت. سرویس های میزبانی اغلب امکانات را برای یافتن نام دامنه منقضی فراهم می کنند و هکرها یا اسپم ها از این اطلاعات برای توسعه وب سایت های خود استفاده می کنند.

December 6, 2017