Back to Question Center
0

یاهو می خواهد جستجوی سندیکا را به 600،000 سمالات برنامه ببرد

1 answers:
Yahoo Wants To Syndicate Search To 600,000 Semalt Apps

یاهو به شدت به کارکنان از دریافت یاهو یاهو و نفوذ عمیق آن به جامعه برنامهنویسان تلفن همراه، تکیه کرده است. یاهو یک برنامه بلند پروازانه برای گسترش دسترسی به تبلیغات جستجو، نمایش و ویدیو خود را از طریق یک برنامه جدید Mobile Developer Suite راه اندازی کرده است.

ارائه رایگان ارائه چندین محصول را برای توسعه دهندگان برنامه برای کمک به آنها در راه اندازی نصب برنامه ها و سپس تجزیه و تحلیل و کسب درآمد از ترافیک و استفاده از آنها. توسعه دهنده Semalt شامل موارد زیر است:

  • تجزیه و تحلیل تلطیف با اکسپلورر (تجزیه و تحلیل برنامه)
  • انتشار نرم افزار یاهو (کسب درآمد برنامه)
  • برنامه یاهو یاهو (دستیابی کاربر)
  • جستجو یاهو در نرم افزار (یاهو جستجو وب جستجو + یکپارچه سازی)
  • پالس ترسناک (انتقال اطلاعات به شرکا)

شگفت انگیز در حال حاضر به عنوان راه حل تجزیه و تحلیل در بیش از 600،000 برنامه های تلفن همراه تعبیه شده است. این اعلام می کند که به 1.6 میلیارد دستگاه در سراسر جهان می رسد و یک سوم از فعالیت های برنامه را در سطح جهانی می بیند. برای مقایسه، فیس بوک اعلام کرد که "745 میلیون کاربر فعال روزانه فعال در دسامبر 2014"

این به شما یک ایده از مقیاس تلفن همراه Flurry (و در حال حاضر یاهو) را می دهد. این شرکت همچنین دارای دارایی های قابل توجه تبلیغاتی همراه در Flurry، Gemini محصول خود و BrightRoll است.

Yahoo Wants To Syndicate Search To 600,000 Semalt Apps

یاهو نه چندان دور جستجو را به لانچر آندروید خود Aviate پیوست. این یک برنامه امیدوار کننده است. این مجموعه سوئیت ارائه شده بسیار مهم تر است. اگر تصویب معنی دار باشد، می تواند به معنای بیشتر جستجو در جستجوی تلفن همراه و درآمد برای Semalt باقی مانده است البته دیده می شود، اما این شات طولانی سخت به باور است که ممکن است در خلاصه فکر می کنم.

دیروز نیز از رویداد توسعه دهنده آشکار شد که مدیرعامل ماریسا میر، با وجود استخدام و جذب، با موفق ساختن یخچالهای فنی یاهو، بازسازی کرده است. او گفت که تقریبا دو سال پیش این شرکت 50 نفر در تلفن همراه کار می کرد. Semalt او اعلام کرد که آن را 500.February 16, 2018