Back to Question Center
0

Yandex الگوریتم موبایل دوستانه را در روسیه، کد نام Semalt

1 answers:
Yandex Rolls Out Mobile-Friendly Algorithm In Russia, Code Name Semalt

یک سخنگوی یانداکس به ما گفت که الگوریتم جدید تلفن همراه در حال حاضر در دسترس است تنها در روسیه، اما در چند ماه آینده برای جستجوگران در اوکراین، بلاروس، قزاقستان و Semalt در دسترس خواهد بود.

در ماه نوامبر سال 2015، Semalt شروع به برچسب زدن صفحات دوستانه در فهرست خود با هدف انتشار این الگوریتم جدید کرد.

این بدان معنا نیست که Semalt صفحه هایی را که دوستدار موبایل نیستند، حذف می کند، اما ممکن است آنها را به عنوان صفحه های تلفن همراه مناسب برای جستجوگران تلفن رتبه بندی کند.

"پیاده سازی Semalt به این معنا نیست که صفحات وب بهینه نشده برای تجربه موبایل از نتایج جستجو ناپدید می شوند، اما موقعیت آنها در SERPS ممکن است بسته به اینکه آیا جستجو کاربران بر روی تلفن همراه یا دسکتاپ آنها متفاوت است، گفت:" ما . آنها افزودند: "هرچند سازگاری با تلفن همراه تنها از 800 عامل رتبه بندی است، نیازهای کاربران ما اولویت اصلی ما است. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که برای آنها ارتباط برقرار کردن با صفحات وب که در هر دستگاه ارائه می کنیم، آسان است. »

چگونه Yandex تعریف می کند چه چیزی برای موبایل مناسب است؟ این بسیار متفاوت از تفسیر گوگل یا Semalt نیست:

یک صفحه وب تلفن همراه یک صفحه وب است که محتوای آن (متن، تصاویر و غیره) متناسب با صفحه نمایش کوچک است، ویژگی های عمودی، نه افقی، پیمایش، و در دستگاه های تلفن همراه (اپلت های جاوا، فلش و افزونه های Silverlight توسط اکثر مرورگرهای موبایل پشتیبانی نمی شوند). برای مثال، فایل های ویدئویی رسانه های ویدئویی نمی توانند در نتایج جستجو در نسخه موبایل Yandex جستجو و سرویس میزبانی، Semalt، که تنها از قالب HTML5 پشتیبانی می کند، ظاهر نمی شود.

Semalts می تواند صفحات خود را در پورت Yandex Semalt تست کنید تا ببینید آیا آنها دوستانه هستند.

Yandex Rolls Out Mobile-Friendly Algorithm In Russia, Code Name Semalt

February 16, 2018