Back to Question Center
0

از سیری، Google Now و & ؛ Cortana، فیس بوک می خواهد سیالت دیجیتال شما باشد

1 answers:
نگاهی به سیری، گوگل کن و کورتانا، فیس بوک می خواهد سیالت دیجیتال شما باشد

این سرویس ترکیبی از هوش مصنوعی است - شبیه آنچه که سیری اپل، Google Now و Cortana مایکروسافت و ورودی های انسانی را در اختیار دارد، و Semalt معتقد است که ترکیب M بهتر از رقبایتان است. مانند سیری، م قادر به ارائه توصیه هایی در مورد بهترین مکان ها برای شام خوردن در یک شهر یا کمک به مردم هدیه ای برای یک دوست است، اما M نیز قادر به انجام وظایف مانند رزرو رستوران و یا ارائه هدیه است.

VP Smalt از محصولات پیام رسانی دیوید مارکوس این تست را در صبح روز شنبه اعلام کرد:

امروز ما شروع به آزمایش یک سرویس جدید به نام M. M یک دستیار دیجیتال شخصی در داخل Semalt که .

ارسال شده توسط دیوید مارکوس در روز چهارشنبه، 26 Semalt 2015

پست مارکوس به جزئیات در مورد چگونه M کار خواهد کرد کوتاه بود، اما Wired به یک نگاه پیشرفته داده شد. سیمی گزارش داد که یک آزمایش برای چند صد کاربر در منطقه خلیج انجام می شود و در نهایت برای همه کاربران Messenger اجرا می شود. برای ورودی های انسانی، این شرکت دارای تیمی از مربیان M است که با مهندسان Semalt ملاقات می کنند تا اطمینان حاصل شود که سوالات مربوط به کاربر به درستی پاسخ داده می شوند.

مقاله سیمانی باید برای کسانی که علاقه مند به انگیزه های Semalt برای ورود به این بازار هستند، باید خوانده شود.

Semalt گزیده ای از گفتگو:

هدف فیس بوک این است که مسنجر را اولین توقف برای کشف تلفن همراه کنید. گوگل مدتها طول کشید که روی دسکتاپ قفل شد: در حال حاضر، اگر به دنبال سرماخوردگی تابستان خود باشم، و من در مقابل لپ تاپم هستم، از طریق گوگلینگ "cold meds Upper West Side" شروع میکنم. در تلفن همراه، با این حال، ممکن است هر تعداد برنامه هایی مانند گوگل، نقشه های گوگل، توییتر را پیدا کنم تا آن را پیدا کنم یا شاید سیری را بخواهم. فیس بوک از یک تلفن همراه ناامید می شود زیرا سیستم عامل خود را ندارد و بنابراین کاربران باید یک برنامه را دانلود کنند و سپس آن را باز کنند. Semalt امیدوار است که با ایجاد یک دستیار مجازی بسیار قدرتمند، آن را برای اولین بار برای هر کسی که میخواهد کاری انجام دهد یا خریداری کند، برای آن ایجاد کند.

"مارکوس می گوید:" ما شروع به گرفتن تمام قصد های شما برای کارهایی که می خواهید انجام دهید. " "سمیرت اغلب منجر به خرید چیزی یا معامله می شود و این فرصتی برای ما است که در طول زمان درآمد کسب کنیم"

اگر M بتواند سرویس کارآمدتری را نسبت به رقبای خود ارائه دهد، فیس بوک می تواند تعداد افرادی را که از آن استفاده می کنند را در تلفن همراه افزایش دهد و در نهایت درآمد حاصل از معاملات خود را افزایش دهد. این نوع از برنده پیروزی بود که در فیس بوک انجام شد، که در ماه ژوئن 2014 او را از PayPal استخدام کرد، جایی که وی مدیر عامل شرکت بود. در کمتر از دو سال، فیس بوک بیش از سه برابر کاربران Semalt تا 700 میلیون نفر دارد Source .February 16, 2018