Back to Question Center
0

آیا شما می دانید که چگونه برای دریافت لینک های رایگان برای کسب و کار کوچک جستجوگرها؟

1 answers:

بله، من می دانم که چگونه برای دریافت لینک های رایگان برای پروژه های آنلاین کوچک، من تجربه برخی کار با سازمان های جستجوگرها محلی، و همچنین به عنوان کمپین های تبلیغاتی مشتری هدف منطقه ای. من معتقدم که به استثنای مفهوم SEO داخلی خود، چالش اصلی این است که لینکهای White-Hat را برای کسب و کارها در بودجه ایجاد کنید، حتی در یک تنگ بسیار. و من همیشه در چندین مدرس وب سایت تازه کار و صاحبان وب سایت های غیر حرفه ای، به خصوص در سطح محلی، شرط بندی در PBN ها (شبکه های خصوصی وبلاگ) و یا حتی فروشندگان لینک، گاهی اوقات حتی به طور آشکار اعلام می کند که آنها دارای HQ و بالا لینک برگشت بالا برای فروش . بدون نیاز به گفتن اینکه "مشتریان" خودشان فقط یک بازی خطرناک و خطرناک را بازی می کنند - در نهایت می تواند منجر به کسب مجازات سنگین رتبه بندی با گوگل شود - buy high pr sitesi. بعضی اوقات این مجازات ممکن است حتی غیرقابل برگشت باشد، و نه به سختی قابل بازیابی است. بنابراین، اجازه دهید با آن روبرو شویم - شما باید بدانید که چگونه برای دریافت لینکهای رایگان با استفاده از روشهای سفیدپوش ساختن پیوند در جستجوگرها استفاده کنید. در غیر این صورت، شما همچنین ممکن است وب سایت یا وبلاگ خود را به طور کامل از جستجوی گوگل حذف، به جای هر پیشرفت قابل اندازه گیری با موقعیت های بالاتر رتبه بندی. و اجازه دهید در نهایت به نقطه بازگشت - در پایین من می خواهم به شما نشان می دهد که چگونه به دریافت لینک های رایگان با استفاده از سه تاکتیک هوشمند به خصوص برای یک کسب و کار کوچک طراحی شده است. البته، ساختن لینک های با کیفیت عالی به طور ارادی، به ویژه در بودجه ای (اگر نه صفر)، سخت باشد. اما این کار هنوز هم کاملا قابل کنترل است.

نقل قول های محلی و راهنماهای کسب و کار

چرا شما باید ابتدا با استنادات محلی و دایرکتوری های کسب و کار شروع کنید؟ فقط به این دلیل که این نوع لینک ها یک فرصت عالی برای شروع هستند. به یاد داشته باشید که اکثر سایت های محلی و پروژه های تجاری آنلاین، هیچ کدام از لینک های موجود را ندارند..علاوه بر این، استنادات محلی، فهرستها و لیستهای کسب و کار، اولین چیزهایی است که برای ایجاد مکان فیزیکی انجام می شود و نشان دادن یک حوزه کاری برای هر کسب و کار جدید، به ویژه کسانی است که در سطح محلی فعالیت می کنند. در اینجا نحوه دریافت لینکهای رایگان در خارج وجود دارد - به سادگی یک ابزار جستجوگر نشانه محلی را انتخاب کنید، یک صفحه گسترده حاوی توضیحات کسب و کار خود را با بقیه اطلاعات عمومی بگذارید، مراحل ارسال استاندارد برای هر استناد، لیست یا فهرست مورد نیاز را ارسال کنید انجام شده.

نکته: در میان دیگران، توصیه Whitespark را امتحان کنید تا به شما در پیدا کردن فرصت های مناسب با توجه به موقعیت مکانی شما و کلیدی کلیدی هدف اصلی کمک کنید.

Top Influencer یا Outreach بلاگر محلی

با توجه به اینکه پست های پشتیبانی شده اغلب از هر گونه سوال (به ویژه در صنایع مانند امور مالی، امور حقوقی، بازاریابی ، و غیره)، تبادل مهمان پست عالی خواهد بود نه تنها برای گرفتن برخی از لینک های با کیفیت فوق العاده، اما برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را برای مواجهه متقابل بهره وری را به مخاطبان گسترده تر، و شروع به ساخت قدرت خود را قوی و اعتماد کاربر در طول زمان. به نقطه پست های پست شده تحت حمایت - من این قطعا راه حل خاکستری توصیه نمی کند زیرا پرداخت برای backlink با پست حمایت شده شما هنوز هم در حال بازی بسیار خطرناک به عنوان اگر شما در واقع خرید لینک های پرداخت می شود.

نکته: زمانی که همه چیز به نظر می رسد شکست خورده، شما نیز ممکن است ارسال مهمان را امتحان کنید. بله، این یک کار واقعا وقت گیر است که به شما نیاز دارد مهارت خاصی در نوشتن مقالات خوب داشته باشید. اما با در نظر گرفتن بودجه تنگاتنگی از دوره اولیه پس از راه اندازی، ارسال مهمان در برخی از منابع مربوطه می تواند یک راه حل واقعا مناسب برای ایجاد یک لینک پیاده سازی سریع برای کسب و کار کوچک شما باشد. فقط اطمینان حاصل کنید که همه شرایط و ضوابط قرارداد را پیش از موعد مقرر کرده اید و به طور مستمر در یک نوشتار منحصر به فرد با ارزش واقعی کار می کنید و در عوض برخی از لینک های با کیفیت بالا را می پردازید.

December 8, 2017