Back to Question Center
0

بهترین ابزارهای کلمات کلیدی آمازون چیست؟

1 answers:

میلیون ها کاربر از سراسر جهان از آمازون برای پیدا کردن و خرید انواع محصولات استفاده می کنند، از غذا شروع می کنند و به غذا پایان می دهند و به خانه ها پایان می دهند. این آمادگی را برای خرید در آمازون راحت می کند، زیرا در اینجا شما می توانید به راحتی با توجه به فیلترها و توابع متعدد، اقلامی را پیدا کنید. علاوه بر این، شما می توانید نظرات خود را به عنوان خوانده شده و بررسی امتیاز فروشنده. هیچ خطری وجود ندارد که شما در اینجا مورد فریب قرار بگیرید زیرا آمازون در مورد همه مشتریان و فروشندگان مراقبت می کند.

ایجاد حساب فروشنده خود را در آمازون آسان است. با این حال، از آن آسان نیست که از آن سود ببرید. شما باید صفحه خود را با توجه به الگوریتم A9 بهینه سازی کنید. یکی از مراحل ضروری کمپین بهینه سازی آمازون، تحقیقات کلید واژه است. سرمایه گذاری زمان و تلاش در ارزیابی کلمات کلیدی هدفمند شما می تواند پتانسیل درآمد شما را افزایش دهد و موقعیت های محصول خود را برای نمایش داده های جستجو و هدفمند افزایش دهد.

در این مقاله، ما در مورد چگونگی انجام تحقیقات کلمات کلیدی در آمازون بحث خواهیم کرد تا محصولات خود را برای مشتریان بالقوه خود در SERP نمایش دهیم. ما نگاهی دقیق تر به ابزارهای کلیدی آمازون مختلف داریم و سعی داریم که ارزشمندترین آن را پیدا کنیم.

ابزار تحقیقاتی کلمات کلیدی آمازون

عوامل متعددی می تواند به محصولات خود در صفحه نتایج جستجو در آمازون کمک کند. این عوامل عبارتند از کیفیت و کمیت بررسی شما، حجم فروش که در گذشته انجام داده اید، میزان تبدیل صفحه محصول شما (تعداد کاربران خریداری محصولات شما) و ربط (چگونه محصولات خود را به درخواست های کاربر مرتبط می کند) . بسیاری از این جنبه های بهینه سازی نیاز به زمان دارند، اما افزایش رعایت فهرست شما چیزی است که می تواند بلافاصله کنترل شود.

بزرگترین مزیت این است که راه های کمی برای دانستن دقیقا همان چیزی است که شرایط جستجو شما نیاز به فهرست خود را برای افزایش فروش خود وجود دارد.

بنابراین، ما در مورد برخی از ابزارها و استراتژی ها برای پیدا کردن کلمات کلیدی مورد نظر برای ارتقاء کسب و کار آمازون خود بحث خواهیم کرد.

Keywordtool.io

این ابزار حرفه ای کمک می کند تا برای پیدا کردن بهترین ایده کلمات کلیدی برای کسب و کار. این کار تقریبا همانند Google Planner Keyword است. ابتدا باید یک کلمه کلیدی پیشنهاد شده را وارد کنید و سپس یک لیست از شرایط جستجوی مرتبط را که مشتریان بالقوه خود را برای یافتن محصولات خود استفاده می کنید، بدست آورید. بزرگترین مزیت این ابزار این است که شما می توانید جستجوی کلمات کلیدی خاص برای آمازون دریافت کنید. این کمک می کند تا کلمات مرتبط با جستجوی طولانی مرتبط با توجه به عملکرد آمازون جستجو پیشنهاد کمک کند.

آمازون کاربران را با پیشنهاد جستجو فراهم می کند زمانی که آنها را وارد کنید نمایش داده شد خاص در یک جعبه جستجو. آمازون با استفاده از یک الگوریتم پیچیده برای ارائه بهترین محصولات به محصولات مورد نظر خود به پرس و جو می پردازد. ابزار Keyword Tool از این ویژگی آمازون برای ایجاد صدها عبارت جستجوی طولانی برای جستجو برای بهینه سازی لیست آمازون استفاده می کند. وقتی کلمه کلیدی خود را در سیستم قرار می دهید، ابزار Keyword Tool آن را در جعبه جستجوی آمازون قرار می دهد و آن را با حروف و اعداد مختلف اضافه می کند. در نتیجه، شما یک لیست پیشنهادات کلیدی برای کسب و کار خود را دریافت می کنید Source .

December 8, 2017