Back to Question Center
0

آیا می توانید به من نشان دهید که چگونه برای تکمیل توضیحات محصول آمازون خود را به SEO؟

1 answers:

بسیاری از بازاریابان محتوا معتقدند هنگامی که آیتم شما با موفقیت توسط خریداران تجارت الکترونیک پیدا می شود، همه چیز درباره توصیف محصول آمازون SEO باید در حال حاضر در محل باشد. اما متاسفانه، آنها به شدت اشتباه هستند. البته، اگر شما در لیست محصول خود کار می کنید تا آن را بهینه سازی کنید و بیشتر "قابل جستجو" برای کاربران زنده - شما احتمالا در حال حاضر در نیمه راه به افزایش فروش بیش از وجود دارد - kosten reinigung wohnung. اما چیزی که بسیار شبیه سنتی جستجوگرها است، تنظیم قلاب برای جذب تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه خوب است، اما مطمئنا به اندازه کافی برای شما برای زنده ماندن در آن رقابت بازارچه cutthroat نیست. و در اینجا دقیقا زمانی است که توضیحات محصول آمازون SEO به بازی می آید! در زیر من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه یک توضیح واقعا قانع کننده و توجه توجه داشته باشید که فقط به شما کمک می کند تا بازدید کنندگان بیشتری را به لیست محصولات خود بکشید.

آمازون توضیحات محصول SEO - نکات و ترفندها

گام اول: برچسب عنوان

در حالی که اکثر برچسب عنوان (به عنوان مثال در وبلاگ ها) فرصت های محدودی برای کلمات کلیدی عنوان خود دارند، وب سایت آمازون محصول جستجو را به تمام 500 کاراکتر باز می کند. بنابراین، با داشتن چنین اتاق بزرگ، شما آزاد هستید تا تا 500 کاراکتر استفاده کنید و گاهی اوقات کلمات کلیدی مورد نظر خود را در آنجا قرار دهید. این بدان معنی است که هیچ مشکلی برای برهم زدن ترکیب کلیدی کلمات کلیدی بالقوه وجود نخواهد داشت.

گام دوم: عنوان محصول محرمانه

در تمام دسته بندی های محصول در آمازون، محصولات را می توان با عناوین مجاز به 200 حرف از جمله فضاهای تعبیه شده است. و متاسفانه، هیچ قانون خاصی وجود ندارد. به همین دلیل تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که یک تحقیق رقابتی انجام دهید و بهترین سفارش عنوان را که به طور خاص برای دسته بندی محصول شما مناسب است، بکشید. من توصیه می کنم ابزار آنلاین جنگل Scout را به شما کمک کنم. به این ترتیب، فراموش نکنید که هر کلمه در عنوان محصول باید با حروف بزرگ باشد و تمام اعداد باید فقط در اعداد نوشته شوند.

مرحله سوم: پاک کردن و پاک کردن فهرست گلوله ها

همه دوست دارند همه اطلاعات مورد نیاز را با یک لیست پاک و روشن از نقاط گلوله نشان داده شوند. خریداران Amazon در این قانون مجازات نمی شوند. به همین دلیل شما باید یک چک دوبار داشته باشید تا مطمئن شوید که گلوله های شما تمام ویژگی های محصول شما را برای فروش در یک مدل جمع و جور و مختصر ارائه می دهد. به عبارت دیگر، همه چیز در توضیحات گلوله باید مختصر و در عین حال کاملا آموزنده باشد تا بتواند همه ی آیتم ها را فقط در یک نگاه پوشش دهد.

مرحله چهارم: دعوت به عمل (CTAs)

البته، هرگز نباید لیست محصولات خود را با بیش از اندازه فراخوانهای تبلیغاتی تبلیغاتی به عمل، مانند "خرید در حال حاضر"، "بهترین معامله "، و غیره تا زمانی که شما می خواهید آنها را مانند هرزنامه نگاه کنید. با این وجود، درج فهرست خود را با برخی از CTA های مفید در نظر بگیرید تا به مشتریان توسعه نیافته خود در حال حرکت به پرداخت نهایی کمک کند.

مرحله پنجم: اجازه دهید عکس های زیبا تصاویر فروش خود را به فروش برسانند

ممکن است به نظر بیرون آورده شود، اما آن روزهای قدیمی که شما می توانید یک فروشنده موفق در آمازون با یک تصویر ساده برای خود لیست محصولات رفته اند. منظورم این است که شما قصد دارید بازدیدکنندگان خود را از دیدگاه کامل خود در مورد فروش - نشان دادن آن از زوایای مختلف و ارائه گزینه های زوم با کیفیت برای بازرسی حتی کوچکترین جزئیات. پس از همه، داشتن یک ویدیو تعاملی که محصول شما را در عمل نشان می دهد، به همان اندازه مفید است نه فقط برای تجربه کاربر خوب، بلکه تلاش کلی شما در جستجوگرهای موفق محصول آمازون.

December 13, 2017