Back to Question Center
0

چگونه می توانم یک لیست کامل از نقاط گلوله آمازون را برای افزایش تبدیل من اضافه کنم؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن است که احتمالا هیچ چیز برای کسانی که فروش در آمازون را بیشتر از داشتن یک معامله فروش موفق دیگر رضایت بخش تر است. در میان دیگران، داشتن یک لیست معتبر و صرفا قانع کننده از نقاط گلوله آمازون دقیقا همان چیزی است که نقش مهمی را بازی می کند، زمانی که تصمیم نهایی برای خرید گرفته شده توسط بازدیدکنندگان شما وجود دارد. البته، برای دریافت یک بخش گلوله ای که واقعا انجام می دهید، شما باید برخی از زمان ها و تلاش های خود را در ایجاد یک قطعه محتوا که به فروش می رسد به طور خاص طراحی شده است. از سوی دیگر، با این حال، هر دقیقه صرف انجام این کار همیشه پرداخت خواهد شد، من مطمئن هستم. نکته این است که امتیاز گلوله آمازون شما به راحتی می تواند به دارایی نهایی خود تبدیل شود که مشروعیت بخشیدن به شیر از مشتریان بالقوه خود را برای تبدیل شدن به خریداران واقعی تبدیل کند - liberty 7 slot machines. و بدون تردید است که عنوان محصول شما نیز اهمیت اساسی دارد. اما در زیر من قصد دارم به ویژه در افزایش تبدیل خود را در آمازون با لیست امتیاز گلوله نوشته شده راه درست است. در اینجا این است که چگونه می توانید در این کار موفق شوید.

همه شما باید در مورد امتیاز گلوله آمازون

1. اول و مهمتر از همه، شما فقط پنج گلوله یدکی بخش ها در اختیار شما. بنابراین قبل از قرار دادن این عناصر از اهمیت اساسی در توضیحات صفحه محصول خود، قبل از قرار دادن آن فکر کنید.

2. بعد، اطمینان حاصل کنید که ویژگی های برجسته ترین مورد خود را در فروش نزدیک به گلوله های اول خود قرار دهید، که بقیه آنها را به ترتیب اهمیت دنبال می کنند. به عبارت دیگر، شما توصیه می شود که دارایی های قدرتمند و قانع کننده خود را در بالای لیست قرار دهید.

3. هر گلوله دارای دو طرف از مدال است. منظورم این است که با داشتن 500 کاراکتر مجاز برای هر یک به نظر می رسد مقدار به اندازه کافی کافی است. از سوی دیگر، با این حال، شما هرگز نباید سعی کنید به طور کامل از کل فضا در تمام هزینه استفاده کنید. البته، اگر شما نمی خواهید به نظر می رسد گمراه کردن مشتریان خود.

4. هر نقطه بعدی در لیست گلوله همیشه باید در ابتدا به صورت بزرگ نشان داده شود.

5. با توجه به این که هیچ نیازی جدی یا ضروری برای نشانه گذاری در آن وجود ندارد، تمرکز بر نوشتن جملات و اظهارات کوتاه تقسیم شده، یک تصمیم درست است.

6. البته، شما می توانید برخی از اطلاعات اضافی در مورد مزایای خاص و یا جزئیات مورد ذکر شده را شامل می شود. به این ترتیب، اطمینان حاصل کنید که با آنها نباشید.

7. آمازون لیست امتیاز گلوله را به ارمغان می آورد داده ها در مورد قیمت گذاری، و یا هر گونه اطلاعات دیگر برای اهداف تبلیغاتی آشکار.

8. هنگام پوشش برخی از جزئیات خاص، مانند رنگ آیتم، شکل، مواد، اندازه، و غیره، مراقب باشید. البته، مگر آنکه آنها واقعا اهمیت اساسی دارند که نیاز به قرار دادن تاکید بسیار ویژه

9. با استفاده از کلمات کلیدی هدف اصلی هنوز در عنوان اصلی خود استفاده نشده استفاده می شود یکی دیگر از مزیت های شما برای برنده شدن یک رقابت برنده در حوزه بازار شلوغ آمازون.

10. در نهایت، با وجود این ممکن است به نظر می رسد بدون brainer، بالا عملکرد نقاط گلوله آمازون هستند که می توان به راحتی از بین بردن. پس از همه، تا به حال هر خریدار بالقوه بازدید شما را فقط به هضم کل مقاله بگویید که چرا محصول خود را به ارزش خرید، درست است؟

December 13, 2017