Back to Question Center
0

چه چیزی نیاز به خدمات مشاوره آمازون دارید؟

1 answers:

اگر شما در مرحله تعیین آنچه شما را به خرده فروشی و چگونه خواهد بود منطقی انجام برخی از تحقیقات و تجزیه و تحلیل برای تعیین آنچه شما نیاز به تبدیل شدن به یک بازاریاب موفق؟ با این حال، به عنوان یک قاعده، کافی نیست که از برخی دستورالعمل ها و نظرات متخصصان برای ایجاد صحیح کسب و کار خود استفاده کنید. شما هنوز هم نیاز به تجربه شخصی دارید که می تواند شکاف های دانش خود را پر کند و مسیر درست را تنظیم کند. بهترین گزینه برای شما با متخصص مشاوره آمازون ارتباط برقرار خواهد کرد. در این پست کوتاه، ما در مورد چگونگی پیدا کردن کارشناس حرفه ای آمازون مشاوره و راه صحیح تجارت الکترونیک خود بحث خواهیم کرد.

برای خدمات مشاوره آمازون که شامل بهینه سازی موتورهای جستجو هستند

اولین چیزی که باید در خدمات مشاوره ای آمازون جستجو کنید SEO است. بهینه سازی عمومی کاملا متفاوت از SEO آمازون است و شما باید کسی را پیدا کنید که در این حوزه تجربه داشته باشد.

به طور کلی، آمازون یک موتور جستجو مانند گوگل، بینگ و دیگران است. تفاوت این است که کاربران Amazon فقط برای محصولات جستجو می کنند. به همین دلیل است که این موتور جستجو بر اساس الگوریتم رتبه بندی مختلف ساخته شده است که برای کمک به آمازون فقط معاملات خوب انجام می شود. شما همچنین می توانید محصولات آمازون را با جستجوی گوگل پیدا کنید. به عنوان یک قاعده این نتایج بر اساس موقعیت اول یا دوم SERP است. با این حال، بیشتر کاربران در جستجوی محصولات به آسانی و راحت تر می توانند به طور مستقیم به آمازون دسترسی پیدا کنند و بتوانند تمام اطلاعات مورد نیاز و قیمت ها را پیدا کنند. هنگامی که کاربران در جستجوی آمازون با یکی از پرس و جوهایی که شما رتبه بندی می کنید، به محصولات خود نیاز دارید، در بالای صفحه ظاهر می شود. به همین دلیل است که شما باید مشاور را که ویژگی های اصلی آمازون را درک می کند و می دانید که چگونه لیست محصولات خود را به الگوریتم A9 تطبیق دهید، نگاه کنید.

اطمینان حاصل کنید که مشاور شما به دنبال قوانین بهینه سازی آمازون

آمازون دستورالعمل های خود را در مورد اینکه چگونه فروشندگان باید کسب و کار خود را بر روی این پلت فرم را اجرا کنند. به همین دلیل است که شما نیاز به پیدا کردن یک متخصص است که به روز با آخرین به روز رسانی آمازون و اخبار. او باید بتواند توضیح دهد که چگونه به این تغییرات واکنش نشان می دهد و چه کاری باید انجام دهد تا کسب و کار شما را از بین ببرد. علاوه بر این، مشاوره فروش آمازون باید در مورد تمام قوانین مربوط به فروش در آمازون و ایجاد استراتژی های بازاریابی یا بهینه سازی خود را پس از آنها دانست.

یک مشاور متخصص با تجربه باید بتواند تفاوت بین برنامه فروشندگان مرکزی و فروشنده مرکزی را توضیح دهد

یک مشاور آمازون خوب باید تفاوت بین اولین و فروشندگان شخص ثالث و قادر به انتخاب مناسب برای برنامه کسب و کار آمازون خود را. دو محصول مختلف آمازون Vendor Central و Central Central وجود دارد. آنها بر اساس نوع کسب و کار شما و اهداف کسب و کار شما تنظیمات مختلفی را ارائه می دهند. بازرگانانی که فقط شروع به توسعه کسب و کار خود می کنند ممکن است از این انتخاب ناراحت باشند. وظیفه اصلی یک مشاور نشان دادن تفاوت بین برنامه ها و پیش بینی اینکه آیا برنامه انتخاب شده نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند یا خیر Source .

December 13, 2017