Back to Question Center
0

چگونه به تحقیق و استفاده صحیح از کلمات کلیدی آمازون؟

1 answers:

من می خواهم مقالات و آموزش های خود را به سمت بهینه سازی و بازاریابی آمازون با داده های آماری شروع کنم. به نظر من اعداد، تمام شک و تردیدهایی را از کسانی که هنوز هم تردید دارند ارزش سرمایه گذاری خود را در این پلتفرم معاملاتی دارند یا نه.

طبق آمار اخیر صنعت، آمازون پیشروترین خرده فروشی الکترونیکی در ایالات متحده با نزدیک به 136 میلیارد دلار در سال 2016 فروش خالص است. تا ماه فوریه سال 2016، بازرگانان آنلاین بیش از 310 میلیون حساب کاربری فعال در سراسر جهان را گزارش کردند. آمازون به عنوان با ارزش ترین برند در نظر گرفته شده در سراسر جهان و بنیانگذار آن جف Bezos ثروتمندترین مرد در سراسر جهان با درآمد کلی از 91 بیلیون دلار است.

می دانید چه معنی دارد؟ این بدان معنی است که کاملا همه تجارهایی که محصولاتشان را در آمازون فروختند، فرصتی برای موفقیت دارند - ray ban 4171 masculino en. اندازه تکه تکه شما بستگی به پیدا کردن و تبدیل جستجوگران که شما را به خریداران شما پیدا می کند. بهینه سازی آمازون و تحقیقات کلمات کلیدی می تواند هر دوی این مشکلات را حل کند. اگر لیست آمازون شما تمام شرایط مورد نظر و جستجوی جستجوی بالا را داشته باشد، شما بیشترین تعداد کاربران را برای کشف و خرید دریافت می کنید. اگر لیست شما کمبود کلمات کلیدی مناسب و هدفمند باشد یا آنها به صورت استراتژیک مورد استفاده قرار نگیرند، شما صرفا پول و مشتریان بالقوه خود را از دست می دهید.

به همین دلیل است که در این مقاله ما در مورد چگونگی تحقیق کلمات کلیدی حرفه ای برای ربات های آمازون صحبت خواهیم کرد و همزمان آنها را در یک نسخه فروش ادغام می کنیم تا کاربران را به راحتی قابل خواندن و روشن شدن آن باشد.

چگونه کلمات کلیدی آمازون از نظر استراتژیک استفاده می شود؟

اگر محصولات شما فقط در آمازون درست باشد، احتمالا مبلغ هنگفتی از دست می دهید. اگر آنچه که شما می فروشید با کیفیت بالا است، شما باید در آمازون کامل کار کنید. با این حال، به اندازه کافی برای ایجاد عکس از مطالب خود و نوشتن یک لیست نیست. شما باید تحت بهینه سازی لیست خود به سختی کار کنید تا بتوانید آن را به خوبی تبدیل و تولید کنید. علاوه بر این، شما نیاز به بهبود کیفیت خدمات و تحویل مشتری خود دارید. همانطور که این عمل نشان می دهد، فروشندگان که همه چیز را انجام می دهند تا مشتریان خود را رضایت دهند، درآمد بیشتری را در آمازون به دست آورند.

بنابراین، اجازه دهید ما خلاصه بحث در مورد آناتومی لیست آمازون و راه هایی که هر دو رابات و کاربران را خوشحال می کند.

فهرست آمازون شامل بخش های زیر است - عنوان، قیمت، نقاط گلوله، توضیحات، عکس ها و مراجع. همه این بخش ها به ویژه در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو اهمیت خاصی دارند.

  • عنوان

عنوان اولین چیزی است که می تواند جذاب یا علاقه مند به جستجو آمازون. با این حال، ایجاد عنوان خود، شما باید در نظر نه تنها جستجوگران آمازون، بلکه ربات ها آمازون است که اسامی عناوین محصول برای نشان دادن نتایج مرتبط ترین در پرس و جو کاربر است.

برای رفع نیازهای هر دو کاربر و رباتها، شما باید عناوین مربوطه، توصیفی و قابل خواندن را در نظر داشته باشید که عبارتند از عبارت جستجوی هدف مورد نظر، نوع محصول، اندازه آن، رنگ و سایر مشخصات مهم.

آمازون ارائه دهندگان آنلاین با آموزش در مورد چگونگی بهینه سازی عنوان..این آموزش به نام "بهینه سازی لیست ها برای جستجو و مرور" و شما می توانید آن را اینجا پیدا کنید.

  • قیمت

یکی دیگر از جنبه های مهم حضور شما در آمازون سیاست قیمت گذاری رقابتی است. قیمت به عنوان عامل رتبه بندی Amazon عمل می کند و به شما امکان می دهد تا یک جعبه خرید را بدست آورید. شما می توانید "قیمت فروش" و "قیمت خود" فروشنده فروشنده مرکزی، که شانس خود را برای ایجاد احساس "معامله" پیدا کنید. با این حال، اگر آیتم خود را rustere، این اسلش قیمت می تواند غیر قابل قبول است. هر چه که هستید، مطمئن شوید که قابل اعتماد است. به عنوان مثال، قیمت گذاری از 200 تا 170 دلار به نظر طبیعی است، در حالیکه قیمت آن از 200 تا 55 دلار به نظر غیرقابل باور است. معاملات قیمت گذاری شما نباید ارزش را به سؤال برانگیزد یا نام تجاری خود را کاهش دهد.

برای افزایش رتبه محصولات خود و بررسی مثبت تر، می توانید یک قیمت پایین تر از حد متوسط ​​قرار دهید. با فروش در حاشیه های پایین، شما شانس خود را برای کسب آمازون خرید جعبه و تبدیل به فروش TOP در طاقچه خود را بالا ببرد.

علاوه بر این، منطقی است که در نظر ایجاد کد کوپن به صورت عمومی فهرست شده برای ارائه مشتریان منظم خود با تخفیف های معقول (از 5٪ تا 20٪ تخفیف). شما می توانید مشتریان خود را به خرید اقلام متعدد پاداش، ارائه تخفیف در خرید دوم.

  • عکس

کیفیت عکس های محصول شما نقش مهمی در تصمیم گیری خرید مشتری دارد. آنها آنها را به جای دیگران فهرست شما را کلیک می کنند. آمازون نیازهای خود را برای کیفیت و اندازه عکس ها دارد. شما می توانید آنها را در صفحه کمک آمازون توسط این لینک پیدا کنید.

از طرف من، من می خواهم اضافه کنم که خریداران Amazon محصولات شما را خریداری نمی کنند، آنها چیزی را که برای آنها انجام می دهند را خرید می کنند..اگر رویکرد هوشمندانه ای برای بهینه سازی فهرست آمازون با عکس ها داشته باشید، می توانید نمونه های مختلف استفاده از محصولات خود را برای نشان دادن ارزش واقعی خود نشان دهید. علاوه بر این، به کیفیت و منحصر به فرد بودن آنها اهمیت زیادی می دهد. بهتر است عکاس حرفه ای را استخدام کنید تا عکس های مورد علاقه خود را دریافت کنید.

  • گلوله

اگر مشتری بالقوه شما علاقه مند به آنچه شما می فروشید، مشاهده کنید که عنوان دارای نقاط گلوله است. کاربران نیاز به برخی از متقاعد کننده و جزئیات دارند، به همین دلیل آنها از طریق نقاط گلوله خود را نگاه می کنند. شما باید آنها را با تمام ویژگی های محصول دقیق تر ارائه دهید. علاوه بر این، این یک مکان مناسب است که شما می توانید به طور استراتژیک از کلمات جستجوی هدفمند خود استفاده کنید. با این حال، گلوله های خود را با کلمات کلیدی بیش از حد پر نمی کنید، زیرا آن را غیر طبیعی می بیند و می تواند آمازون مشکوک را افزایش دهد. با توجه به اینکه بیشترین قابل خواندن است، به ویژه از دستگاه های تلفن همراه، توجه داشته باشید که در سه گلوله اول قرار دارند. نه تنها مشخصات اقلامی را که می فروشید، بلکه اکثر مزایای اصلی آن را یادآوری می کنید.

بنابراین، اگر ارزش مزایای درک شده از محصول شما بیش از جستجوگران ارزش پول خود را، آنها را خرید.

  • کلید واژه ها

من فکر می کنم پاراگراف خاص باید به تحقیقات و استفاده از کلمات کلیدی اختصاص داده شود. من پیشنهاد می کنم که عبارت های جستجوی هدفمند شما را به عنوان هرم مورد توجه قرار دهم. در بالاترین لایه باید شرایط جستجوی سرب خود را قرار دهید و منطقی است که آنها را در یک عنوان قرار دهید. سپس، کلمات کلیدی در گلوله خود را نقاط و شرح. این کلمات نیز نشان داده شده است به همین دلیل است که آنها باید مرتبط و نه بیش از حد رقابتی است. در پایین ترین سطح، می توانیم سایر شرایط جستجو را مشاهده کنیم. این یک مجموعه متفاوت است.

ایجاد عنوان، گلوله، توضیحات و عکس های خود را برای 80٪ از نتایج خود را تشکیل می دهند. به همین دلیل بهترین شرایط جستجوی شما باید در اینجا قرار گیرد. و اگر شما برخی از عبارات اضافی که هنوز مورد استفاده قرار نگرفته اند، آنها را هدر ندهید و در زمینه های تکمیلی شامل شوند.

December 13, 2017