Back to Question Center
0

Semalt پیشنهاد می کند ابزار وب برای استخراج داده ها

1 answers:

web scraping یا ابزار استخراج اطلاعات به طور خاص برای استخراج اطلاعات مفید از اینترنت طراحی شده است. آنها همچنین به عنوان برنامه های جمع آوری اطلاعات شناخته می شوند و برای هر کسی که در تلاش برای جمع آوری داده ها از صفحات مختلف وب مفید است، سودمند است. تعداد زیادی از ابزارهایی وجود دارد که به استخراج داده ها کمک می کند و آنها را به صورت بهتر سازماندهی می کنند. شما می توانید از این برنامه ها برای جمع آوری اطلاعات در مورد محصولات مختلف، قیمت های خود استفاده کنید و می توانید کسب و کار خود را در اینترنت افزایش دهید - ruby slots online no deposit bonus. برخی از ابزار و نرم افزار وب کم هزینه هستند، در حالی که دیگران هیچ هزینه ای ندارند. با استفاده از آنها، می توانید اطلاعات را از وب سایت ها بکشید، در پایگاه های مختلف کار کنید و بلافاصله اطلاعات را سازماندهی کنید.

بیایید لیستی از 3 ابزار وب کم برای استخراج اطلاعات را بررسی کنیم.

1. کارشناس Scraping

شما می توانید کارشناس Scraping برای استخراج، سازماندهی و ساختار اطلاعات وب سایت های مختلف استفاده کنید. این یکی از معروف ترین برنامه های استخراج اطلاعات است و مناسب برای کاربران تجاری و غیر تجاری است. بسیاری از شرکت ها و مدیران وب به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن و گزینه های بسیاری از Scraping Expert را انتخاب می کنند. اگر میخواهید برخی از داده های مربوط به مشتری را بدست آورید و می خواهید عملکرد سایت خود را افزایش دهید، باید Scraping Expert را امتحان کنید. اطلاعات در فرمت های مختلف قابل دسترسی است. این اطلاعات را از رسانه های اجتماعی، رسانه های خبری، پورتال های مسافرتی و سایت های بورس مبرا می کند..

2. Uipath

Uipath به طور گسترده ای برای تکنولوژی یادگیری ماشین شناخته می شود و یک ابزار استخراج داده های بزرگ وب و ابزار برش روی صفحه است. این ایده آل برای برنامه نویسان و غیر برنامه نویسان است و به زحمت از چالش های استخراج اطلاعات اصلی جلوگیری می کند. شما می توانید انواع کارهای خود را با استفاده از Uipath انجام دهید، وب سایت های مختلف و اسناد PDF را برش دهید، اطلاعات را از تصاویر دریافت کنید و داده ها را در هارد دیسک خود ذخیره کنید. شما همچنین می توانید با کلیک کردن، پر کردن فرم و سایر کارهای مشابه با Uipath کامپایل کنید و نیازی به داشتن مهارت های برنامه نویسی ندارید. این ابزار انواع مختلف داده ها را بر روی صفحه می بیند و نتایج به صورت JS، Silverlight و HTML به دست می آیند. Uipath همچنین به خزیدن وب سایت های شما در موتورهای جستجو کمک می کند و برای افراد و راه اندازی های جدید کمی گران است. شما باید از این برنامه تنها زمانی استفاده کنید که یک کسب و کار آنلاین ایجاد کرده اید و می خواهید وب سایت های سنگین را خراب کنید.

3. Import.io

Import.io یکی از بهترین ابزارهای استخراج داده بالا در اینترنت است. شما می توانید از ویژگی های مختلف خود استفاده کنید، و این یک جایگزین عالی برای Kimono و سایر برنامه های مشابه وب است. این یک نمودار بی نظیر از داده ها بر اساس الزامات و انتظارات شما را نشان می دهد. شما فقط باید داده های برجسته را وارد کنید و برخی از کلمات کلیدی را وارد کنید و اجازه دهید Import.io کار می کند. شما می توانید URL ها را به صورت یکسان پاک کنید و کیفیت داده های خراب شده را کنترل کنید. Import.io اطلاعات مفید خود را به صفحات گسترده Google صادر می کند، صرفه جویی در زمان و انرژی زیادی. شما می توانید از آن انتظار داشته باشید که بیش از 10،000 صفحه وب را بلافاصله پس از گذشت بیست دقیقه بر اساس پیچیدگی و طول آن ترسیم کنید. شگفت انگیز ترین چیز این است که import.io رایگان از هزینه است و مناسب برای غیر برنامه نویسان است.

December 14, 2017