Back to Question Center
0

سماالت نقد: شگفت انگیز پایتون Web Scraping ابزار

1 answers:

میلیون ها نفر از کاربران وب در روز به دنبال تعداد زیادی چیز در اینترنت . آنها برای رسیدن به نتایج خاص، با جمع آوری تمام اطلاعاتی که در اسرع وقت نیاز دارند، هدف می گیرند و در نتیجه کسب و کارشان رشد می کند. در نتیجه، آنها وب سایت ها را جمع آوری می کنند تا همه اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری کنند و آن را در کامپیوتر خود ذخیره کنند - temperature maximale pc portable. و یکی از بزرگترین ابزار وب که می تواند داده ها را به صورت چشمک زدن استخراج کند، Scrapy است!

Scrapy - چارچوب عالی استخراج اطلاعات وب

Scrapy یک ابزار استخراج اطلاعات وب شگفت انگیز است که می تواند توسط افراد یا شرکت هایی که می توانند کار را بدون هیچ وقت انجام دهند . این اجازه می دهد تا کاربران با استفاده از انتخابگر CSS بر روی استخراج داده تمرکز کنند. Scrapy یک چارچوب پایتون است که کاربران خود را با تمام گزینه های پیشرفته برای تکمیل کار خود و تمام داده هایی که می خواهند بدون صرف زمان زیادی صرف کنند، ارائه می دهد. علاوه بر این، شما می توانید آنها را در فرمت های خاصی در کامپیوتر خود ذخیره کنید.

کاربران وب باید به یاد داشته باشند که Scrapy یک پلت فرم شگفت انگیز است که به آنها کمک می کند همه محتوای مربوطه را استخراج کرده و همچنین از طریق صفحات مربوطه حرکت کنند.

نصب

اول باید Python را بر روی سیستم عامل خود نصب کنید. سپس شما می توانید این چارچوب را از سایت رسمی خود دانلود کنید.

ایجاد یک پروژه

چیز بعدی که شما باید انجام دهید این است که پروژه Scrapy را پس از پیدا کردن دایرکتوری که میخواهید ذخیره کنید، ایجاد کنید. سپس تمام اطلاعات خود را جمع آوری کنید و آن را در یک مکان ذخیره کنید تا هر زمان که بخواهید آن را پیدا کنید.

Scrapy Shell

بهترین راه برای جمع آوری داده ها به صورت عمده با Scrapy، استفاده از پوسته Scrapy است. شما می توانید Xpaths را برای انتخاب عناصر مختلف از اسناد HTML استفاده کنید. به طور خاص، یک عنکبوت Scrapy مسئول تعریف نحوه پیروی از پیوندهای خاص شما با خزیدن از طریق یک وب سایت است. علاوه بر این، شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز را از صفحات به ساختار داده های پایتون مختلف استخراج کنید.

استفاده از عنکبوت ها

با استفاده از یک برنامه عنکبوتی، می توانید هر محتوایی را که می خواهید دانلود کنید. شما فقط نیاز به نوشتن عنکبوت های سفارشی برای انواع صفحات وب دارید. همچنین، شما نیاز به نوشتن کد برای تبدیل داده های جمع آوری شده به یک فرمت به خوبی ساختار یافته و ذخیره آن به کامپیوتر شما.

December 14, 2017