Back to Question Center
0

چگونه می توانم لینک ها را در وب سایت من کنترل کنم تا احساس امنیت کنم؟

1 answers:

همه شما باید احساس امنیت کنید برای نظارت بر لینک ها و حذف موارد بد در کوتاه مدت است. به طور معمول، من از Open Site Explorer و Semalt Analyzer استفاده می کنم برای بررسی دوگانه. اما چطور می توان از لینک های خوب بدست آورد؟ در زیر من آن را توضیح خواهم داد.

monitor backlinks

چه چیزی یک لینک بد ایجاد می کند؟

قرار دادن آن در ساده انگلیس، بدترین لینک یک شکست (در غیر این صورت، نقض) دستورالعمل اصلی گوگل برای مدیران وب. و چند کیفیت عمومی وجود دارد که باعث می شود یک لینک برای برنامه های جستجوگر اهمیت پیدا کند (در غیر اینصورت، backlink سمی) - giochi gonfiabili torino. هر لینک بد همیشه از یکی از این مکان ها می آید:

  • هر وبسایت یا وبلاگ که قبلا از گوگل یک مجوز رتبه بندی بدست آورده است - یا اینکه رتبه خود را با الگوریتم به طور خودکار تجزیه کرد یا به صورت دستی کشید - داشتن پیوندهایی با آنها باعث می شود همه شما یکسان باشد.
  • منابع کاملا نامناسب، بدون ارتباط با وب سایت اصلی یا موضوع وبلاگ شما. با توجه به این که رعایت کردن لینک backlink بسیار ضروری است، بهتر است که هیچ پیوندهایی نداشته باشید، به جای ایجاد بسیاری از موارد نامناسب.
  • وب سایت های ضعیف یا وبلاگ های با محتوای کم صفحه با کیفیت پایین - که برای افراد واقعی بی فایده است، چنین منابع برای استفاده از لینک ها با استفاده بی رویه.
  • دایرکتوری با کیفیت پایین با استفاده از چرخاندن مقالات با محتوای تکراری، و همچنین شبکه های وبلاگ - اجتناب از آنها را به تمام هزینه، مگر اینکه شما می خواهید به مجازات سریع از گوگل.
  • صفحات وب مربوط به زنا، قمار یا داروخانه، و همچنین نشانه های اجتماعی، هک و یا بدافزارها.
  • وبلاگ های با کیفیت پایین که از یک پست مهمان عظیم استقبال می کنند. البته، ارسال مهمان خود یک راه عالی برای دریافت لینک ها است، اما یک چک چک کنید که شما در جای مناسب برای کمک به محتوای ارزشمند خود هستید.

check backlinks

نظارت بر لینک ها برای خلاص شدن از شر بدترین ها

هنگامی که ما متوجه شدیم چه چیزی باعث ایجاد یک backlink بد است، زمان برای بررسی وب سایت خود و یا وبلاگ. همانطور که قبلا گفتم، استفاده از یکی از این ابزارهای آنلاین احتمالا بهترین راه برای نظارت بر لینک ها است. بنابراین، با استفاده از Open Site Explorer یا Semalt Analyzer، می توانید به سرعت از پروفایل Backlink خود تجزیه و تحلیل کنید و حتی یک برنامه نظارت منظم برای نظارت بر لینک در زمان مشخص. بنابراین، در حال حاضر شما باید بلافاصله حداقل برخی از بدترین پسوندها را از بین ببرید تا از رتبه بندی آنها جلوگیری شود.

پس از تجزیه و تحلیل سریع backlink، من پیشنهاد می کنم کار بر روی شما انجام شود. فایل CSV برای فیلتر کردن نه تنها با نشانه های هشدار دهنده (بر روی هر لینک به طور بالقوه مضر) بلکه بر اساس وضعیت آنها در Google Index. به این ترتیب، شما فورا خلاص شدن از بدترین ها را به عنوان "دامنه بدون نشان دادن. "بعد، همه چیزهایی که باید انجام دهید اینست که هر پیغام مشکوک را که توسط ابزار تحقیق backlink شناسایی شده است، به دقت بررسی کنید - و تصمیم بگیرید که آیا باید حذف یا ثابت شود. پس از همه، هرگز دریغ نکنید که برای تجزیه و تحلیل کامل در عمق برای پیگیری لینک های کل متریک - که به شما کمک می کند درک ارزش خود را در مقیاس.

December 22, 2017