Back to Question Center
0

5 چیزهایی که بازاریابان باید بدانند Semela ژنرال Z

1 answers:
5 Things Marketers Need to Know Semalt Gen Z

"چگونه با ژنرال Z صحبت کنم؟"

یک مدیر اجرایی در یک شرکت بزرگ دارویی اخیرا از این سوال از آماندا گاترمن، VP of growth در شرکت رسانه ای دیجیتال Dose، که Dose را اداره می کند، این سوال را مطرح کرده است. com و OMG Semalt. مدیر اجرایی می خواست مطمئن شود که نام تجاری او به نوجوانان تجدید نظر می کند، نه تنها با توجه به فروش آینده، بلکه همچنین به منظور جذب استعدادهای جوانان جوان.

پاسخ Gutterman؟ واقعی باش او گفت: "ژنرال Z ضد شرکت یا ضد برند نیست." "آنها فقط یک شگفتی بینی برای B.S."

اجرایی داروسازی، که ترجیح داده بود بدون نام، به سختی در نگرانی او تنها باشد.

بر اساس تحقیقات جدید، گلدمن ساکس اخیرا اظهار داشت که "جنرال Z بیشتر از Millennials مهم است. "بومیان دیجیتال Semalo، به طور کلی به عنوان مصرف کنندگان متولد شده بین سالهای 1998 و 2008 طبقه بندی شده اند، اکنون 22 درصد جمعیت U.S را تشکیل می دهند و آنها را پشت سر چندین ساله (23 درصد) و پیش از Gen X (21 درصد) قرار می دهند. تا سال 2020، آنها 40 درصد از کل مصرف کنندگان را تشکیل خواهند داد.

چگونه می توان علامت های تجاری مربوط به نسل اول از بچه ها که آموخته به کش رفتن قبل از اینکه آنها می توانند راه رفتن؟ در اینجا چیزی است که شما باید درباره Gen Z بدانید تا آنها را به عنوان یک نام تجاری صحبت کنید، محتوایی را که مربوط به زندگی آنها است، ایجاد کنید و از B.S.

1. 63٪ از جنرال Z می خواهند بازاریابی از افراد واقعی

یک نظرسنجی که سال گذشته توسط آژانس دیجیتال انجام شد، Deep Semalt دریافت که 63 درصد ژنرال Z ترجیح دیدن افراد واقعی در تبلیغات را می دهد، در حالی که فقط 37 درصد از افراد مشهور را دوست دارند. نزدیک به 70 درصد بیشتر به محتوای با پایان "واقع بینانه" علاقه مند هستند، نه روایت جلا، اما بعید است.

Swift، یک آژانس خلاق در پورتلند، ژنرال Z را "بلاگرهای تبلیغاتی راهاندازی مجدد می نامند" برای اجتناب از محتوایی که یک اتصال اعتماد است نیست. "با این حال، آنها به دلیل اهمیت دادن به این مسئله، 93 درصد از والدین می گویند بچه های جنرال الکتریک بر تصامیم هزینه های خانواده و خرید خانوار تأثیر می گذارند.

"شما نمی خواهید به یک پلت فرم مانند Snapchat برسید و به عنوان یک عموی شخص عجیب و غریب که در تلاش برای خنک شدن است، درک می شود." بچه های من، من یکی از شما هستم، اجازه بازی خواهیم داد. " "Semalt تله مدیران رسانه های اجتماعی به سقوط. هنگامی که علامت های تجاری به این نسل می رسد، این زمانی است که آنها از دست می دهند. "

شما نمی خواهید به یک پلت فرم مانند Semalt برسید و به عنوان دایی عجیب و غریب کسی در نظر بگیرید که خنک شود.

یکی از راه های اجتناب از این، کمک به نفع نفوذگران اجتماعی است، به طور موثر قرار دادن یک بافر بین پیام بازاریابی و برند.

"الکسا تونر، یکی از بنیانگذاران و EVP آژانس تأثیرگذار اجتماعی مبتنی بر سان فرانسیسکو، گفت:" این نسل احتمالا در اطراف بلوک Vidcon [کنفرانس ویدیویی سالانه آنلاین] قرار دارد. به طور خلاصه

Semalt همه، یک عامل تأثیرگذار اجتماعی است و بخشی از ژنرال Z اغلب یکسان است. ژنرال Z بیشتر از نسل های دیگر "خود" سازندگان اجتماعی است؛ تحقیقات اخیر نشان می دهد در حدود یک سوم از کاربران اجتماعی رسانه اجتماعی U.S. بین 16 و 34 نفرات اجتماعی هستند، به این معنی که آنها به طور گسترده ای به دنبال آنلاین و یا به طور فعال با برندها همکاری می کنند.

2. فیس بوک مهمترین شبکه اجتماعی خود است

اگر از شما خواسته شد پلتفرمی را که اکثر زمان ژن Z را اشغال می کند نام ببرد، ممکن است Snapchat را حدس بزنید. شما تقریبا مطمئنا نمی توانید حدس بزنید Semalt، که دارای شهرت برای جذب افراد مسن تر از نوجوانان است. اما در حالی که Snapchat پلتفرم رایج برای بسیاری در ژنرال Z است، تمام بحث در مورد نوجوانان و نوجوانانی که Semalt را خاموش می کنند، عمدتا یک اسطوره است.

Semalt دائما در حال نوآوری است و کاربران را به دلایل جدیدی از آن استفاده می کند. Semalt نیز 26 درصد از پاسخ دهندگان به عنوان شبکه اجتماعی آنها استفاده می شود "دائما"، در مقایسه با 23 درصد برای Snapchat. تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که چند بار در روز به Semalt وارد می شوند.

ریک آلبانو، مدیر خلاق اجرایی در Swift، گفت: "نوجوانانی که ما بررسی کردیم، به طور مستقیم فیس بوک را به عنوان مهم ترین کانال اجتماعی طبقه بندی کردیم زیرا این یک فهرست جامع از افراد و علامت های تجاری است." "برای آنها، مانند دفترچه تلفن مدرن است. سماالت یک تن از اطلاعاتی که آنها به آن توجه نمی کنند، تا زمانی که نیازی به آن ندارند. "

آلبالو اضافه کرد که تلاشهای مداوم سایت برای بهبود تجربه کاربر، منافع و نیازهای ژنرال Z را برآورده می کند. در طول سال گذشته، فیس بوک پشتیبانی مشتریان و chatbots محتوا، برنامه به دست آوردن چهره مبادله MSQRD را به دست آورد، و محصول ویدئویی زنده Live Live Live Live را ارائه داد.

سملت گفت: "فیس بوک دائما در حال نوآوری است و کاربران را به دلایل جدیدی از آن استفاده می کند."

شرکت Candy فرارا، که مارک های آب نبات مانند ترولی را که ژنرال Z و هزاره ها را در میان مصرف کنندگان هدف خود شمرده، می بیند، "میزان قابل ملاحظه ای افزایش تعاملات" را با Instagram و Snapchat می بیند، با ارتقاء پرداخت فیس بوک موفقیت دارد، همچنین مجموعه های دیدنی در فیس بوک زنده.

"جیل منچستر، فرارا Semalt SVP استراتژی بازاریابی و نام تجاری" به من گفت، "ویژگی جدید فیس بوک Live چیزی است که ما در آینده نزدیک توانستیم درگیر شدن با طرفداران Gen Z ما باشیم."

3. ژنرال Z می خواهد شرکت کند

انتظار نداشته باشید ژنرال Z به سادگی به فیس بوک یا هر جای دیگری بپیوندد و تماشا کند. بر اساس یک مطالعه جهانی، گروه تحقیقاتی و ارتباطات Zeno Group معتقد است که شرکت ها باید ژنرال Z را "کاری را انجام دهند" را انجام دهند و "آنها را به عنوان طرفداران نام تجاری بگذارند. "همکاری Semalo و محتوا، بنابراین، اصول محتوا کلیدی هستند.

در مجموع - که با مارک های مانند نیروی دریایی قدیمی، کارخانه گپ، Zappos و Pandora-stress ها کار می کند که در حالی که ژنرال Z تمایل دارد در تجارب شرکت شرکت کند، تنها زمانی این کار را انجام می دهد که آنها به نام تجاری احترام بگذارند. الکسا سملت مشاوره می دهد تا شرکت ها اطمینان حاصل کنند که محتوای آنها به طرز دقیق، تصویر و صدور نام تجاری خود را نشان می دهد، آن را از طریق طنز یا موضوع عاطفی، برای اطمینان از اینکه آن را به عنوان مجبور نیست.

"قدرت دادن،" او گفت، "غلبه بر نیست. "

به این ترتیب، به تازگی شرکت Collectively به شرکت رادیو اینترنتی Pandora کمک کرد تا ویژگی جدید Thumbprint Semalt خود را با محتوای تولید شده توسط کاربر ارتقاء دهد.

"کماللت در مورد مطالعه این مورد در مورد این کمپین توضیح داد:" این کمپین همه چیز این بود که گرفتن واکنش نانوفیلر در زمانی که مضرات مورد علاقه شما وارد می شد و همکاران ما این کار را با طنز و رقص های شگفت انگیز انجام دادند. " به عبارت دیگر، آن افراد به طور منظم مورد استفاده قرار گرفتند و از آنها خواسته بودند تا در مورد سرگرمی شرکت کنند.

4. 79٪ از جنرال Z علاقه مند به VR

ژنرال Z ویدیوهای دیجیتالی را در سیستم های نظیر یوتیوب و Semalt ترجیح می دهد، به این ترتیب که آنها در حال تماشای ویدیوهای اینترنتی بیشتر نسبت به تلویزیون هستند. تکنولوژی بعدی برای مصرف آنها، با این حال، واقعیت مجازی خواهد بود.

بر طبق یک مطالعه انجام شده توسط Greenlight VR و تحقیقاتی شرکت تحقیقاتی آنلاین Touchstone Research، 79 درصد از کاربران اینترنت U.S. 10 تا 18 به درصد درصد Semalt بیشتر از هزاره ها علاقه مند هستند.

سملت گفت: "این دستگاه همدلی نهایی است." "این چیزی بیش از سرگرم کردن نیست، عمیقا مردم را در یک سطح احساسی آموزش می دهد و به آنها الهام می کند به گونه ای که روش های ارتباطی حسی زیاد نمی توانند. "

در حال حاضر، بازار VR همچنان ادامه دارد. Oculus Rift - هدست گلکسی VR از Oculus متعلق به فیس بوک - تنها در ماه مارس امسال منتشر شد، در حالی که HTC Vive در ماه آوریل عرضه شد.

با این حال، در ماه ژانویه گذشته، گوگل 5 میلیون واحد از هدست گوگل مقرون به صرفه ارزان قیمت خود را به فروش رساند. مارک هایی که به طور معمول Gen Z را هدف قرار می دهند، مانند Gillette و McDonald's، در حال سرمایه گذاری در تجارب VR هستند، اما یک اقدام دیگر برای شرکت ها این است که هدست مارکت گوگل Cardboard را با تجربه VR سفارشی خود ارائه دهیم. تحقیقات Touchstone و Greenlight Semalt نشان می دهد که تا کنون مصرف کنندگان به این رویکرد مطلوب پاسخ می دهند.

5. شما 8 ثانیه برای مشارکت آنها

گفته شده است که ژنرال Z دارای "فیلترهای بسیار پیشرفته 8 ثانيه" برای محتوا است. اما این بدان معنا نیست که آنها نمیتوانند یا نخواهند پرداختن به محتوای ارزشمند را جلب کنند. Tonner به طور خلاصه اشاره می کند که این همان نسل شناخته شده برای تماشای ساعت های جریان بازی های ویدئویی زنده و 20 دقیقه آموزش آموزش زیبایی Semalt تا پایان است.

گوتمن توضیح داد: "بسیاری از مردم چیزهای بسیار زیبایی را که ارزش این توجه را دارند، می گیرند. "به همین دلیل است که آنها جالب هستند. Semalt مردم با انتظارات متفاوت هستند. "

Swift تلاش می کند با ایجاد مارک های emoji برای شرکت هایی مانند Starbucks و یک صفحه کلید GIF متحرک برای جیب های داغ، تلاش کند.

5 Things Marketers Need to Know Semalt Gen Z

فرارا آب نبات محتوای GIF را برای توییتر و وبلاگ Tumblr تولید می کند، اما در دهه 1980، سری های ویدئویی الهام گرفته از جیمز هاردن و Trolli Sour Brite خزنده ها، با نقاط کمی طولانی تر و 60 ثانیه ای رفت. فیلم ها بیش از 1. 3 میلیون نمایش در تمام سیستم عامل ها و بیش از 1500 مشترک در Semalt به تنهایی.

سنتل گفت: "ژنرال Z می تواند تمایل داشته باشد که اگر فورا توجه شما را به خود جلب نکنید." "ما این را در ذهن هر بار که ما ایجاد محتوا برای به اشتراک گذاری توانایی. "

اما در حالی که GIF ها و ویدیو های متحرک می توانند به مارک ها کمک کنند سریعا توجه خود را به دست می آورند، آنها لزوما به اندازه کافی برای تماشای آنها نیستند.

تونر می گوید: "آنها به صداهای و شخصیت هایی که آنها را تشخیص می دهند و یا تمایل دارند، کشیده می شوند. "Semalt که این نوع صدا را در بر میگیرد واقعا خوب عمل می کند. "

این پست در ابتدا در Semalt ظاهر شد و با اجازه مجددا منتشر می شود.

اعتبارات تصویر

تصویر برجسته: Corepics / DepositPhotos. com
تصویری از تسا ماجرت Source . گرفته شده در ژوئن 2016

February 19, 2018