Back to Question Center
0

راه هایی برای دریافت لینک ها در سال 2019 چیست؟

1 answers:

درخواست پیوند باقی می ماند یکی از محبوب ترین راه های دریافت آب پیوند به دامنه و بهبود رتبه بندی وب سایت. با کمک درخواست های لینک، می توانید لینک های خارجی را با استفاده از محتوای فعلی سایت خود ایجاد کنید. Backlinking یک راه عالی برای ساختن نام تجاری شما و بهبود آگاهی آن است. تنها مشکل این است که بسیاری از صاحبان وب سایت برای ساختن پیوند یک رویکرد اشتباه دارند. آنها فراموش کرده اند که وب سایت های دیگر را به غیر از خودشان اضافه کنند، آنها را سفارشی کرده و به همین دلیل به مالک وبسایت کمک خواهد کرد - configurar flash externo canon.

در این مقاله برخی از شیوه های استفاده از درخواست پیوند برای بهبود کمپین ساخت لینک خود را پیدا خواهید کرد. انواع دیگر درخواست های لینک برای لینک ها وجود دارد علاوه بر مواردی که در این مقاله پیدا خواهید کرد.

how to get backlinks 2019

چگونه می توان لینک ها را در سال 2019 دریافت کرد؟

مهمترین لحظاتی که باید در نظر داشته باشید هنگامی است که به وب سایت می روید؛ شما باید ایمیل را سفارشی کنید تا آن مربوط به سایت باشد. اطمینان حاصل کنید که ایمیل های شما منحصر به فرد هستند و شامل اطلاعاتی هستند که توسط خواننده بسیار قدردانی می شود. شما باید آن را به یک موضوع وب سایت اختصاص دهید و شریک تجاری خود را که توسط محتوا که در منبع وب خود قرار داده شده نشان دهید نشان دهید. چندین دقیقه فوق العاده طول می کشد می تواند تفاوت زیادی در پاسخ ها و وب سایت ها که به احتمال زیاد به شما پاسخ مثبت به درخواست شما را می دهد. هر زمان که سعی می کنید روابط تجاری خود را با صاحب وب سایت ایجاد کنید، باید این اطلاعات را در ذهن داشته باشید.

  • درخواست یک دایرکتوری لینک

ساده ترین راه ایجاد لینک به دامنه شما از طریق یک درخواست مستقیم. با این حال، این روش نیز کمتر از سایرین موثر است. فقط چند دقیقه طول می کشد تا با یک وب مستر ارتباط برقرار کنید و از لینک پشتیبان درخواست کنید. نتیجه چنین کاری ممکن است با کیفیت منبعی که می خواهید با آن همکاری کنید، متفاوت باشد. سایتهای معتبر شناخته شده به احتمال زیاد پیشنهاد شما را قبول نخواهند کرد زیرا آنها انتخاب دقیقی از منابع وب را دارند که می توانند مطالب را در صفحات خود انتشار دهند.

  • در حال جستجو برای مسائل مربوط به مشکلات وب سایت فعلی

یکی دیگر از رویکردهای هوشمندانه برای گرفتن یک لینک با کیفیت به سایت شما این است که یک منبع وب را اسکن و اشتباهات خاصی را با امکان راه حل برای آنها. این اطلاعات می تواند به یک صاحب وبسایت اهمیت دهد زیرا شما در حل مسائلی که ممکن است حتی آنها را نادیده نگیرید. اگر از این نوع درخواست پیوند استفاده می کنید، مطمئن شوید که وب مستر را با این داده ها به صورت رایگان ارائه می دهید. هوشمند است تا ارتباطات دوم یا سوم ایمیل قبل از ایجاد درخواست پشتیبان گیری برقرار شود.

how to get backlinks

  • استفاده از محتوای شما به عنوان یک منبع برای محتوای شما یافت

این روش گرفتن لینک ها می تواند برای سایت شما سودمند باشد. اگر به صاحب وبلاگ مراجعه کنید و در مورد مقاله یا پست مورد نظرتان از یک لینک بنویسید، این یک موضوع مکالمه خوب است. راه دیگری برای دریافت پیوندها این است که پست را که آنها را یافته اید را ذکر کنید و سپس پستی را که میخواهید یک پیوند را از آن بیرون بکشید. شما باید مقالات را بخوانید و مکان هایی را که در آن نام تجاری شما ذکر شده است را مشاهده کنید منطقی و طبیعی خواهد بود. اگر در حال حاضر یک لینک نداشته باشد، پیشنهاد می کند که وب سایت شما می تواند منبع خوبی برای این لینک باشد.

December 22, 2017