Back to Question Center
0

بهترین گزینه برای لینکهای صفحه اصلی من چیست؟

1 answers:

پیوندهای صفحه اصلی متنی اغلب به عنوان گرگ مقدس مفهوم مدرن بهینه سازی موتورهای جستجو شناخته می شود. منظورم این است که پیوندهای صفحه اصلی به عنوان بخش عمده ای از موفقیت وب سایت شما در قدرت رو به رشد، و همچنین محبوبیت نتایج جستجوی گوگل. با تعریف لینک های متنی چیست؟ از دیدگاه جستجوگرها، backlink یک پیوند خارجی است که از سایت دیگری که به وب سایت شما اشاره دارد، لینک خارجی است. صفحه اصلی صفحه اصلی (صفحه اول) وب سایت شما است - ondes pgo. محتوا - مخفف قرار دادن طبیعی آن در محتوا است، بدون هرزنامه یا نوار کناری مجاز است.

homepage backlinks

در اینجا چند چیز که باید در هنگام ساختن لینکهای صفحه اصلی به خاطر بسپارید:

  • مطمئن شوید که آنها طبیعی هستند، درست مثل همهی دیگر لینک ها؛
  • اجتناب از سوء ظن گوگل، با استفاده از این لینکهای قدرتمند غلبه نکنید؛
  • تمرکز بر روی تجربه مرور کاربر پسند، توجه به محتوای صفحه شما به اندازه کافی توجه داشته باشید.
  • حفظ تعادل مناسب بین لینک های صفحه اصلی شما و بقیه از روش های دیگر SEO مانند استفاده مناسب از کلمات کلیدی هدف اصلی شما، حفظ تجربه کاربر تلفن همراه پاسخگو، و همچنین ارتباط کلی به مخاطبان هدف خود را از کاربران زنده.

چرا لینک های صفحه اصلی بسیار قدرتمند است؟

بدون تردید است که هر لینک در صفحه اصلی وب سایت همیشه موثرتر از هر لینک دیگر است. با این حال، به خاطر داشته باشید که کیفیت لینک های شما نه تنها با محبوبیت منابع آنلاین خود مواجه است. منظورم این است که محبوبیت هر صفحه ای که به آنها اشاره می شود، به همان اندازه اهمیت دارد و همیشه باید آن را شمرد. به این ترتیب، یعنی یک صفحه اصلی تقریبا همیشه محبوب ترین یکی در عملا هر وب سایت داده شده است، به سادگی به دلیل آن است که به احتمال زیاد به بازدید تقریبا هر بازدید کننده پرداخت می شود.

چگونه آنها را دریافت کنید؟

با در نظر گرفتن اهمیت لینک های متنی اصلی، بگذارید سعی کنیم چگونگی بدست آوردن آنها را بدست آوریم. در مرحله اول، شما فقط می توانید آنها را به طور مستقیم درخواست کنید - یا با یک کار چالش برانگیز برای ارائه یک محتوای با کیفیت بالا که به اندازه کافی قوی باشد و تنها بر آن بطرف بپردازید، یا یک بار عظیمی از پول لازم برای انجام معامله با بهترین لینک هایی که باید باشد بی خطر.

با توجه به اینکه محتوای محتوا بسیار قوی دارید، ممکن است به اندازه کافی خوش شانسی برای دریافت کیفیت و لینک های واقعا قدرتمند به طور طبیعی. اگر چه، اغلب اتفاق می افتد، احتمالا اتفاق نمی افتد به طوری که شما همه آنها را از بهترین وب سایت ها با بالاترین مجوز دامنه و رتبه قابل توجهی رتبه بندی صفحه. بنابراین، اگر وب سایت خود را در حال حاضر مشهور باشد چه باید بکنید؟ بیایید آن را به عهده بگیرد - زمانی که شما در ابتدا تلاش برای بهبود استراتژی لینک سازی خود را (و یا هر وسیله دیگر مربوط به خارج از سایت جستجوگرها، و نه اشاره به خود لینک backlinks صفحه اصلی خود را) به استخدام حرفه ای.

site backlinks

در حقیقت، این فرآیند به ندرت می تواند توسط فردی که به تنهایی عمل می کند، انجام شود، حتی اگر مدیر وبسایت هوشمند و کافی باشد. منظورم این است که برای استفاده به طور کامل کارآمد، پیشنهاد می شود با برخی از افراد فعال در ارتباط باشید که در طول سال های اخیر با دنیای جستجوگرها ارتباط برقرار کرده اند. به همین دلیل است که من اعتقاد دارم بهترین انتخاب برای لینکهای صفحه اصلی شما، استخدام کارشناسان است که تمام مطالب و موارد خارج از موضوع را می دانند و یا مخاطبین خاص خود یا بسیاری از وب سایت های مستقل با دامنه های معتبر را برای پیوند سایت خود با.

December 22, 2017