Back to Question Center
0

چگونه لینک ها مبادله کار می کنند؟

1 answers:

روش اولیه ایجاد لینک، یک مبادله backlink با وب سایت های مرتبط با توطئه است. این مبادلات معمولا به شرح زیر مانند "ما توصیه می شود"، "حامیان ما"، "شرکای ما" یا چیزی شبیه به آن است. بنگاه ها فکر می کنند که اگر آنها به یک منبع ارتباط داشته باشند، این منبع باید به وضوح به آنها پیوند دهد. در غیر این صورت، کسب و کار ایمیل های دسته جمعی را با پیام های مشابه ارسال خواهد کرد. همچنین به عنوان یک روش سودمند برای ایجاد لینک، این نیز یک راه ارزان یا حتی رایگان برای به دست آوردن لینک های مرتبط است - professional data recovery services in portland. با این حال، این روش پیوند ساختمان در گذشته، اما نه اکنون مفید است. موتورهای جستجو هوشمندتر شدند و فهمیدند که این نوع لینکهای ورودی برای وب سایت درست نیست، بلکه فقط یک راه برای یک وب سایت برای تقویت رتبه بندی آن است. به همین دلیل موتورهای جستجو شروع به ارزش کمتر برای لینک های خارجی که به عنوان متقابل برچسب گذاری شده اند. پیوندهای متقابل بعدا کاملا تخفیف یافته و بسیاری از شرکتهای کوچک به دلیل آنها رتبه بندی خود را از دست داده اند. این نوع لینک ها باعث تحریم شدید گوگل نمی شوند، اما به احتمال زیاد هیچ کمکی به کمپین بهینه سازی شما نخواهند داد. پیوندهای متقابل میتوانند به سایتها اهمیت دهند. با این حال، این مقدار از قبل خواهد بود و کمتر از کیفیت لینک ها. با این حال، ارزش کوچک هنوز ارزش دارد. به همین دلیل است که شما نباید رابطه متقابل را کنار بگذارید. این نوع لینک ها می توانند یکی دیگر از مزایا - ترافیک ارجاع را فراهم کنند. شما احتمالا ترافیك ارجاعی را از پیوندهای متقابل دریافت نخواهید كرد، اما هنوز هم می تواند برای تجارت آنلاین مفید باشد.


چگونه ایجاد لینک متقابل؟

نه همه لینک های متقابل به همان اندازه ایجاد می شوند. بعضی از آنها ارزشمندتر از دیگران هستند، بسته به نوع منبع اینترنتی که با شما لینک می کنید. شما فقط باید ارتباط با منابع وب مربوط به صنعت را تبادل نظر کنید. برای موتورهای جستجو مشکوک خواهد بود اگر شما در حوزه آموزشی و خرده فروشی، به عنوان مثال، کتاب ها، مستقر شده اید، اما تبادل لینک ها با یک آژانس مسافرتی. با این وجود، شما می توانید زمینه مشترک با یک وب سایت که حداقل به صنعت شما مرتبط است. به عنوان مثال، اگر یک آژانس مسافرتی یک مقاله در مورد کتاب در مورد ماجراهای منتشر کرده باشد، لینک لینک فروشگاه آنلاین شما در این محتوا طبیعی خواهد بود.

چند لینک از سایت های نامربوط به شهرت شما صدمه نخواهد خورد، اما اگر شما بیشتر داشته باشید، شما خطرناک می شوید که مشخصات لینک خود را برای موتورهای جستجو مشکوک کنید. لینک های غیر مرتبط بسیار زیاد به نظر می رسد مانند هرزنامه ها باشد و می تواند یک پرچم قرمز در مورد نوع فعالیت های پیوند ساختمان ایجاد کند که شما درگیر آن هستید. در این همه ترافیک ارجاع شده به دست آمده از بین خواهد رفت زیرا این پیوندهای متقابل تخفیف خواهند یافت.


یکی دیگر از دلایل اینکه شما باید نسبت به کیفیت و ارتباط وب سایت تبادل لینک با آن بسیار مراقب باشید، این است که شما می توانید برای اتصال به وب سایت های با کیفیت پایین جریمه شد. اگر گوگل تشخیص دهد که شما به آنچه که آن را به عنوان منبع وب کم با کیفیت پایین تعیین می کنید پیوند می دهید، اعتبار شما به عنوان یک منبع معتبر وب می تواند ویران شود. این یک سیگنال منفی به سیستم جستجو می دهد و سایت شما به فهرست منابع آنلاین مشکوک وارد می شود.

به همین دلیل است که شما در مورد کیفیت و شهرت منبع وب مطمئن نیستید، با آن لینک مبادله نکردید. این به شما کمک خواهد کرد تا از آینده در برابر مشکلات جلوگیری کنید. من همچنین به شما توصیه می کنم یک آمار وب سایت را در طول شش ماه گذشته تجدید نظر کنید زیرا می تواند وضعیت وب سایت فعلی شما در وب را نشان دهد (جریان ترافیک، تبدیل، زمان مصرف کاربران در سایت در هر بازدید و غیره. ) و مهمتر از آن، نشان خواهد داد که آیا یک وب سایت توسط موتورهای جستجو مجازات شده یا نه. برای به دست آوردن این اطلاعات آماری، می توانید از Semalt Web Analyzer استفاده کنید.

December 22, 2017