Back to Question Center
0

روش های قدرتمند برای ایجاد لینک های بالا PageRank چیست؟

1 answers:

همه افرادی که حتی به طور جزئی با بهینه سازی وب سایت و بازاریابی دیجیتال ارتباط دارند می دانند که کدام لینک ها هستند و چگونه می توانند SEO را بهبود بخشیده و رتبه دامنه را در SERP افزایش دهند. با این حال، تمام لینک هایی که از سایت های PageRank بالا مهم نیستند.

high PageRank backlinks

بالا بردن رتبه PageRank چیست؟

لینک ساختمان اشاره به یک فرایند زمانی که شما سایت یا وبلاگ خود را لینک به وب سایت دیگری در مورد شما در نظر این لینک ارزشمند برای خوانندگان ثابت خود و بازدید کنندگان وب سایت گاه به گاه. یک Backlink PageRank بالا یک پیوند خارجی است که از یک وبسایت معتبر است که به طور مداوم توسط رباتهای Google تجزیه می شود. هنگام ورود به سایت یا وب سایت خود به وب سایت مربوط به یک توده دیگر، هنگامی که به صفحه Google Rank و Domain Authority مراجعه می کنید، چطورید؟ - ent gillette. در روزهای ما، آن را به عنوان لینک با کیفیت بالا نامیده می شود.

در پایین خط کمپین پیوند ساختمان شما، باید وب سایت های مرتبط با طاقچه را پیدا کنید که رتبه بندی همان کلمات جستجو را به عنوان دامنه خود، و همچنین پست های انجمن، وبلاگ نویسی مهمان و یا انجمن های وبلاگ نویسی بالا در دیگر برای به دست آوردن بالا لینک PageRank به سایت شما.

در مرحله بعد، شما باید تمام معیارهای مهم سایت یا وبلاگ شما را که مایل به دریافت لینک از آن هستید را بررسی کنید. شما ممکن است بسیاری از نرم افزارها و ابزارهای آنلاین را در وب پیدا کنید که اجازه می دهد تا بدون نیاز به بررسی معیارهای سایت. با این حال، همه آنها از کیفیت بالا نیستند. من توصیه می کنم که Semalo Web Analyzer، MozRank و Google Pagerank را اجرا کنید. این ابزار آنلاین رایگان به شما کمک می کند تا مجوز وب سایت و PageRank را بررسی کنید.

  • نظرات بلاگ

نظر دادن وبلاگ یکی از ساده ترین و قدرتمند ترین روش ها است برای ایجاد لینک های با کیفیت بالا به سایت یا وبلاگ خود. این می تواند بسیاری از ترافیک هدفمند را به سایت خود به صورت رایگان رانندگی کند. همه چیز شما نیاز به پیدا کردن منبع وب است که موضوعی مربوط به صنعت شما و طاقچه بازار است. برای دیدن وب سایت ها در وب سایت ها، شما باید موارد زیر را در جعبه جستجوی Google وارد کنید: "keyword inurl:. com، "" کلمه کلیدی شما "سایت:. edu inurl: وبلاگ "ارسال نظر"، "کلمه کلیدی شما" سایت:. gov inurl: blog "ارسال نظر. "

seo link building

  • وبلاگ نویسی مهمان

یکی از محبوب ترین و روش های سنتی برای ایجاد لینک های بالا PageRank مهمان وبلاگ نویسی. شما باید وبلاگ خود را پیدا کنید که مربوط به موضوع مطلب شما باشد و در مورد انتشار مقاله خود در آنجا بخواهید. اگر منبعی که انتخاب کردهاید مفیدیت خود را پیدا کنید، آن را منتشر میکنید، و شما دریافت آبجکتهای با کیفیت را دریافت میکنید و همچنین فرصتی برای ارتقاء آگاهی از نام تجاری خود خواهید داشت.برای پیدا کردن سایت های وبلاگ نویسی میهمان، می توانید گوگل برای پرسشهای زیر را جستجو کنید: "کلمه کلیدی خود را" نویسنده مهمان، "کلمه کلیدی خود را" مهمان پست وبلاگ نویسنده، "کلمه کلیدی خود را" اضافه کردن یک مقاله یا "کلمه کلیدی خود را" ارسال مقاله.

به شما می گویم که چگونه می توانید لینک های با کیفیت بالا PageRank را برای وبلاگ یا سایت خود بسازید و به TOP نتایج جستجو برسید. بنابراین، اگر می خواهید وبلاگ یا مجوز سایت خود را افزایش دهید، این اطلاعات برای شما مفید خواهد بود.

December 22, 2017