Back to Question Center
0

پیوندهای تجاری چه هستند و چه ارزشهایی میتوانند به سایت شما برساند؟

1 answers:

در دنیای آنلاین امروز، لینک های کسب و کار به عنوان برگزاری مهمان های معتبر خدمت می کنند. آنها به ارتقاء کسب و کار آنلاین کمک می کنند و یک وب سایت برای موتورهای جستجو را قابل مشاهده می کند. هر کمپین بهینه سازی موتور جستجو می تواند بدون ساختن لینک انجام شود.

بیایید تصور کنیم که وضعیت ما بیشتر رایج است - setting up a secure office network. شما در نوار نشسته اید و می شنوید که کسی درباره شما صحبت می کند. اگر این سخنران معتبر است و شما را در یک نور مثبت توضیح می دهد، آن را به خوبی بر شما باز است و به شما شهرت و اقتدار را به ارمغان می آورد. افرادی که این اطلاعات را می شنوند، در مورد شما بهتر فکر می کنند. و بالعکس، اگر یک فرد اسطوره ای باشد، مردم با او تماس نمی گیرند.

business backlinks

در بازار دیجیتال، لینک هایی که از وب سایت های قابل اعتماد و قابل اعتماد دریافت می شود به عنوان کیفیت. با برقراری ارتباط با شما، آنها برای هر دو کاربران و رباتهای جستجو می گویند که آنها به آنچه شما می گویند یا انجام می دهند احترام می گذارند. به عبارت دیگر، این پیوندها به آراء از منابع قابل اعتماد تبدیل شده و اعتبار منبع شما را افزایش می دهد.

در این مقاله، ما همه چیز درباره لینک های کسب و کار را بررسی می کنیم و به همین دلیل آنها برای بهینه سازی موتورهای جستجو مفید هستند.

پیوندهای تجاری چیست؟

به عنوان توصیه های عزیز و نزدیکان باقی می ماند به عنوان فرم معتبر ترین تبلیغات، لینک های کسب و کار مجاز بالا دارای بالاترین ارزش برای ارتقاء کسب و کار آنلاین.

در چشم انداز موتورهای جستجو، لینک ها از سایت های دیگر به عنوان رأی دادن و در مورد کیفیت وب سایت شما صحبت می کنند. با این حال، موتورهای جستجو معتبر این فرضیه در الگوریتم های جستجوگرها و PageRank هستند.

به طور کلی، هر پیوند از یک سایت دیگر به سایت شما به عنوان یک پیوند کسب و کار در نظر گرفته می شود. با این حال، اگر این لینک از یک منبع اینترنتی اسپم و کم کیفیت باشد، می تواند رتبه بندی سایت شما را منفی کند و تلاش های بهینه سازی موتور جستجو را خراب کند. به همین دلیل است که شما فقط باید به دنبال لینکهای کسب و کار با کیفیت باشید.

کدام جنبه ها توسط گوگل مورد توجه قرار گرفته اند؟

در اخیرا، مدیران وب در برخی از لینک های تجاری کاری متمرکز شده اند. آنها از روش های مختلفی برای افزایش تعداد لینک های خارجی استفاده می کنند. بعضی از این روش ها اسپم و جعلی بوده اند مانند پیوند کشاورزی، شبکه های وبلاگ شخصی، هرزنامه ها و غیره.

با این حال، گوگل متوجه شد که برخی از این لینک ها ارزشمند و قابل اعتماد نیستند. به همین دلیل، آنها تصمیم گرفتند تا تعدادی از الگوریتم های رتبه بندی خود را اصلاح کنند و کیفیت لینک های خارجی را نسبت به مقدار آن قدردانی کنند. پس از آخرین به روز رسانی گوگل پاندا، بسیاری از وب سایت موقعیت رتبه بندی خود را از دست.

به طور گسترده پذیرفته شده است که موتورهای جستجو چندین جنبه بسیار مهم را ارزیابی می کند. در این مقاله، چهار نفر از آنها را به عنوان تحقیق در زمینه لینک های تجاری کسب و کار ارجاع می دهیم. هنگام جستجو برای فرصت های ساخت لینک جدید یا بررسی نمایه لینک خود، باید به آنها توجه کنید.

seo backlinks

برخی از آنها را شمارش کنید:

اعتبار و نفوذ

مهمترین جنبه برای لینک ها شهرت. آن را به شدت به نفوذ گره خورده است. به همین دلیل است که هر بار که شما به دنبال فرصت های ایجاد لینک جدید هستید، مطمئن شوید که یک وب سایت که در آن شما قرار است پیوند را به خوبی شناخته و به شدت مورد توجه کاربران قرار دهید و همچنین در دنیای واقعی احترام بگذارید.

Relevance

محتوای وب سایت باید چیزی با کسب و کار شما داشته باشد. الگوریتم های جستجوگرها در جهت جلوگیری از از بین بردن وب سایت های با کیفیت پایین از کسب و کارهای معتبرتر در ارتباط هستند.

Uniqueness

برای بررسی این جنبه پشت لینک، شما باید به رقبای خود نگاه کنید. اگر یک منبع اینترنتی که خارج از بازارچه شما قرار گرفته است با استفاده از یک پیوند به طور مستقیم به موضوع شما متصل شود،.

کلیک ها

معمولا به اندازه کافی برای جایگزینی backlink در صفحه دیگری سایت نیست. تعداد کاربرانی که روی این صفحه کلیک می کنند تنها می توانند تلاش های خود را در زمینه SEO انجام دهند. به همین دلیل است که اگر تعداد کمی از کاربران روی پیوند شما کلیک کنند، ارتباط و منحصر به فرد بودن آن شک دارد.

December 22, 2017