Back to Question Center
0

چگونه لینک ها را در سال 2018 ساختیم؟

1 answers:

بازار دیجیتال یک حوزه قابل تغییر است که در آن الگوریتم های جدید می توانند قوانین بازی را تغییر دهند. به عنوان یک صاحب وب سایت آینده نگر، شما باید بدانید که چگونه باید لینکهای بعدی را در سال 2018 بسازید. ترفندها که ما در این مقاله بحث خواهیم کرد، می تواند به شما در دستیابی به رتبه بندی بالاتر کمک کند بدون اینکه به صاحبان وب سایت آینده نویسی دست یابید و امیدواریم با استفاده از یک لینک دیگر کیفیت.

backlinks 2018

backlinks nofollow

سن زمانی که لینک ها توسط روش های ساده ساخته شده اند به نظر می رسد به پایان می رسد. امروزه برای دریافت لینک شما نیاز به ارائه یک محتوای با کیفیت، پیدا کردن یک منبع وب که در آن شما می توانید لینک خود را قرار داده و ایجاد روابط تجاری با صاحب وب سایت. وبسایت های معتبر مانند Huffington Post، Forbes و دیگران از یک استراتژی استراتژی استفاده می کنند که طبق آن تمام پیوندهای شما هیچ نشانه ای را دنبال نخواهند کرد - dunlop signature ii 215/60r17. این بدان معنی است که پیوندهای شما هرگونه ارزشی را تحویل نمیدهند زیرا آنها به عنوان nofollow کدگذاری شدهاند. با این حال، در واقع، backlinks nofollow برخی از ارزش از دیدگاه CTR. هنوز رتبه بندی صفحه را افزایش نخواهد داد، زیرا هیچ لینک آب به سایت شما نمی آید.

backlinks dofollow

برخی از روش های ضروری برای ساختن backlinks هایی که dofollow هستند و دارای ارزش قابل توجهی برای بهینه سازی موتور جستجو سایت شما وجود دارد.

  • ایجاد لینک ها از طریق Google Docs

به نظر می رسد که Google Docs می تواند یک روش ارزشمند و آسان برای دریافت لینک ها باشد. تنها چیزی که باید مطمئن شوید این است که مالکیت خود را با عموم به اشتراک بگذارید. گوگل اولویت خاص خود را در محصولات خود در نتایج جستجو می دهد. به همین دلیل است که با ایجاد یک سند گوگل با لینک های به صفحات وب یا محتوای شما به شما کمک می کند تا آب پیوند را از وب سایت بسیار معتبر، یعنی Google. شما باید حداقل 300 کلمه در متن خود داشته باشید. عبارتهای جستجو مرتبط با حجم بالا خود را که سعی دارید محتوا را رتبه بندی کنید را وارد کنید. هنگامی که سند شما ایجاد شد، شما باید URL خود را به Google و Bing ارسال کنید.

  • ساخت لینک ها از طریق سایت های گوگل

یکی دیگر از محصولات گوگل که می تواند به شما یک مقدار را به شما بدهد، Google Sites. به شما می دهد توانایی برای ایجاد یک وب سایت تحت نام تجاری گوگل، مانند Google Docs. در مقابل Google Docs، Google Sites به شما امکان می دهد تا پیوندهای خود را سفارشی کنید. همانطور که تحقیقات اخیر نشان می دهد سایت های گوگل اجازه می دهد تا وب سایت هایی که در نیش های بیش از حد رقابتی قرار می گیرند تا در نتایج جستجوی TOP-20 رتبه بندی شوند. این بدان معنی است که شما می توانید لیست های زیادی را در نتایج جستجوی گوگل بر اساس یک عبارت جستجوی خاص داشته باشید. رتبه بندی در صفحه دوم گوگل SERP هنوز هم می تواند مشتریان بالقوه خود را جذب و برخی از ترافیک ارزشمند به سایت شما.

backlinks seo

  • ساخت لینک ها از طریق LinkedIn

این یک راه جدید برای جذب آب پیوند به سایت شما است، و ما احتمالا اولین کسی هستیم که در مورد آن به شما میگوید. این روش به شما امکان می دهد که آگهی نام تجاری خود را با هدف قرار دادن عبارات کلیدی کلیدی خود بالا ببرید. به محض اینکه با LinkedIn وارد سیستم شوید، به شما توانایی ایجاد یک حساب کاربری را می دهد. هنگام ایجاد حساب کسب و کار خود، باید آن را تنظیم کنید تا به کلمات کلیدی با حجم بالا هدایت شود. همانطور که صفحات LinkedIn به خوبی در Google رتبه بندی می کنند، شما فرصت خوبی برای قرار دادن در پنج موقعیت SERP اولویت دارید.

December 22, 2017