Back to Question Center
0

چگونه می توان لیستی از لینک های جستجوگر خود را از منابع اقتدار افزایش داد؟

1 answers:

لیست لینک backlinks SEO ستون فقرات هر ارتقاء آنلاین وب سایت های موفق است. بله، لینک های با کیفیت به اندازه کافی قدرتمند هستند تا بتوانند کمپین کلی خود را در موتورهای جستجو بهینه سازی موتور به سطح کاملا جدیدی هدایت کنند. مطمئنا، ساختن لینک های کیفیت همیشه نیاز به تعهد و کار سختی خواهد داشت - هرگز نمی توان از طریق دو هفته به پایان رسید - logo premium quality. ایجاد یک فهرست ارگانیک با کیفیت ارجاع SEO از منابع اقتدار یک فرآیند مداوم و وقت گیر است اما همیشه در هر شرایطی بازپرداخت می شود.

seo backlinks list

قبل از هر چیز، هر backlink معمولا در مورد برخی از منابع خارجی مربوطه به صفحات وب شما مرتبط است. به عنوان یک نتیجه، اغلب پیوندها به عنوان لینک های خارجی شناخته می شوند. چگونه به افزایش SEO خود را با لیست های لینک با کیفیت بالا ارگانیک؟ البته، لازم نیست 24 ساعت در روز و هفت روز در هفته کار کنید تا نتیجه مثبت اولیه بدست آید. در حقیقت، داشتن لیست لینک های جستجوگر در مورد لینک های 20-40 از منابع مناسب کافی خواهد بود. منظورم این است که با داشتن پنج لینک طبیعی که از یک وبسایت مربوطه با بالا PA (مجوز صفحات)، PR (رتبه صفحه) و DA (حوزه دامنه) قطعا بهتر از مثال 50 لینک با کیفیت پایین یا حتی متوسط ​​هستند. بنابراین، با توجه به لینک های جستجوگرها در وب سایت شما، کیفیت مهم است.

نیازی نیست بگویم که تلاش برای فریب دادن با Google با استفاده از مجموعه ای از ظاهرا ارگانیک هنوز لینک برگشت داده شده به راحتی می تواند در نتیجه برخی از نتایج نامطلوب. اول از همه، پس از تشخیص هر گونه مشکوک (به سرعت سریع پیشرفت لینک ساختمان) و یا اقدامات به طور بالقوه نقض (مانند استفاده از مزارع لینک، چرخهای تبادل لینک، و یا لینک های پرداخت که به طور عمده فروخته شده)، گوگل برای اولویت بندی مجازات. این معمولا با آخرین پیشرفت رتبه بندی شروع می شود و می تواند به سادگی با یک وب سایت که به طور کامل از نتایج جستجو ممنوع شده است، پایان یابد.

برای جلوگیری از این پیامدهای نامطلوب از وقوع، اجازه دهید به شما برخی از برنامه های استراتژیک استفاده شده ثابت شده برای ایجاد یک لینک پشتیبان تهیه کافی. برای من، خوشحالم که لیست بک لینک های وبلاگ من را با استفاده از تکنیک های زیر ایجاد کنم: ارسال مهمان، نظرات هوشمند، اشتراک گذاری پست های فعال و کار مناسب در انجمن های مربوط به وب. در زیر می خواهم آنها را به طور خلاصه مرور کنم. seo backlinks

ارسال مهمان

برای من، ارسال مهمان یکی از کارآمدترین راههای ایجاد کیفیت لینک است. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید، زمان زیادی را صرف نوشتن محتوای منحصر به فرد می کنید که برای افراد ارزشمند است. به این ترتیب، می توانید با نوشتن یک پست مهمان مربوطه، یک زن و شوهر از لینک های قدرتمند سازنده دریافت کنید و یک Backlink به وب سایت خود بدهید.

نظرات هوشمند

سعی کنید نظرات عاقلانه ای که برای مردم مفید باشد، به طوری که نظرات شما دارای شانس بهتر برای موفقیت از طریق مدرن و تایید. با این حال، به یاد داشته باشید که موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، یاهو و بینگ از هر گونه لینک ها و نظرات اسپم استفاده می کنند. بنابراین، مراقب باشید و اطمینان حاصل کنید که با اظهارنظر نکردید.

به اشتراک گذاری فعال

اشتراک فعال همچنین یک راه عالی برای کیفیت لینک است. فقط پست خود را در یکی از وب سایت های پیشرو اجتماعی (یا صفحات انجمن) به اشتراک بگذارید. انجام این کار، نه تنها به دنبال پیوندهای اضافی خواهید بود، بلکه ترافیک و تبدیل بیشتری را ایجاد می کند - هر دو به آن سیستم های اجتماعی و وب سایت یا وبلاگ اصلی خود نیز.

December 22, 2017