Back to Question Center
0

آیا امکان پیگیری تمام لینک های شما با Google وجود دارد؟

1 answers:

همانطور که در عمل نشان می دهد، وب سایت هایی که تصمیم به استخدام برخی مشاوران غیر حرفه ای جستجوگرها یا آژانس های بهینه سازی ناشناخته شخص ثالث، معمولا در رتبه بندی خود قرار دارند و مجازات های Google. وب مسترها غیرممکن به طور معمول مشتریان خود را یک رشد سریع رتبه بندی می کنند و لینک ها را با استفاده از تکنیک های اسپم ایجاد می کنند.

این پست به بهینه سازی خارج از سایت اختصاص داده شده است که به صورت حرفه ای و غیر حرفه ای ارائه می شود و نقش لینک ها در این فرایندها. علاوه بر این، ما بحث خواهیم کرد که چگونه لینک های بد می توانند رتبه وب سایت و اعتبار وب سایت شما را تحت تاثیر قرار دهند.

track your backlinks

چگونه برای پیدا کردن لینک های نامناسب؟

آیا تا به حال تعجب می کنید که چرا لینک های بد با چیزهای خوب تفاوت دارند؟ پاسخ صحیح به این سوال در کیفیت وب سایت ای قرار دارد که در آن قرار دارد - fur turban hat. لینک های با کیفیت پایین به راحتی شناسایی می شوند. با این حال، گاهی اوقات شما باید یک تحقیق در مورد وب سایت انجام دهید تا بدانید که چرا لینک ها منفی سایت SEO شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

برخی از تکنیک هایی وجود دارد که شما می توانید از لینک های با کیفیت بالا و کیفیت پایین تشخیص دهید:

  • لینک از منبع وب که فقط شروع به تولید لینک ها

هنگامی که پست هایی که در یک وبسایت قرار می گیرند، صدا غیر قابل تحسین هستند و کمبود داده های تحقیقاتی هستند، چنین منبع اینترنتی می تواند تنها برای لینک کردن سایر وب سایت ها. اگر یک وب سایت در سیستم مدیریت محتوای وردپرس قرار گرفته و از موضوع TwentyEleven پیش فرض استفاده شود، می تواند نشانه ای از سایت کم کیفیت و معتبر که با هدف پمپاژ پول شما ایجاد شده است.

  • لینک از نظرات وب سایت های دیگر

شما احتمالا مشاهده کرد که این نوع ساخت لینک در وبلاگ ها. برنامه هایی که به طور خودکار لینک ها را از ربات ها استفاده می کنند تا سایر نظرات وب سایت را پر کنند. این نظر معمولا طبیعی است زیرا سیستم های خودکار در روزهای ما هوشمندانه می شوند. این نظرات اسپم می تواند شخصی شود و حتی شامل نام نویسنده باشد. لینکهای هرزنامه نظر نمیتوانند به نمایه پیوند شما ارزش بگذارند.

معمولا منابع اینترنتی که با هدف ایجاد پیوند ایجاد می شوند، محتوایی هستند که معنای خاصی ندارند یا به سادگی از وب سایت های دیگر کپی شده است. برخی از آژانس های ساختمان لینک های جعلی به طور خاص سایت هایی را ایجاد می کنند که هر کدام از آنها برای ایجاد پیوندها بر روی آنها و انتقال لینک های به دست آمده به عنوان آنهایی که مرتبط هستند را حذف کنند. به احتمال زیاد گوگل آن را در مدت کوتاهی تشخیص داده و به این منابع وب با مجازات. در نتیجه، شما یک لینک دیگر با کیفیت پایین برای سایت خود خواهید داشت.

track backlinks

چگونه پیگیری لینک های با کیفیت پایین خود را؟

در بخش قبلی، ما در مورد چگونگی تشخیص لینک های با کیفیت پایین بحث کردیم. اکنون وقت آن است که نحوه غیرفعال کردن این پیوندهای بد برای جلوگیری از رتبه بندی و مجازات Google را بررسی کنیم.

ساده ترین راه این است که با یک صاحب وب سایت تماس بگیرید که لینک لوس آن قرار دارد و از او بخواهید آن را حذف کند. به احتمال زیاد شما با مدیران وب روبرو خواهید شد که از شما بخواهند برای حذف پیوند پرداخت کنند. در این مورد، بهترین گزینه این است که لینکهای ناخواسته را با ابزار Disavow Tool Google Link کنار بگذارید اگر آنها را دستی حذف نکنید.

December 22, 2017