Back to Question Center
0

چگونه برای ایجاد لینک های با کیفیت خوب؟

1 answers:

در روزهای ما، صاحبان وب سایت ها مجبور به مبارزه برای موقعیت های TOP در صفحه نتیجه جستجو به عنوان یک درصد از رقابت بسیار بالا است. برای مشاهده در میان سایت های مرتبط با توطئه های متعدد، شما باید یک کمپین بهینه سازی پیروزی ایجاد کنید و یک نمای لینک کیفیت ایجاد کنید. از زمانی که آخرین بروزرسانی رتبه بندی Google به روزرسانی شد، برای ایجاد لینک به سایت شما کمی سخت شد - all tech 1 oregon. امروزه گوگل به شدت کیفیت لینک های ورودی را ارزیابی می کند و فقط آن لینک هایی را که از منابع وب معتبر به دست می آیند. به همین دلیل است که همه مدیران وب به جلو باید از جایی که برای ایجاد لینک ها برای دستیابی به بالاترین کارآیی آگاه باشند. در این مقاله، ما در مورد تکنیک های موثر برای دریافت لینک های با کیفیت خوب و فاکتورهایی که می توانند شما را به افزایش تعداد لینک های ورودی.

راه های به دست آوردن لینک های با کیفیت خوب

  • لینک ها از منابع وب معتبر

اولین و مهم ترین فاكتوري كه كيفيت ارتباطات دريافتي را تعيين مي كند اقتدار منابعي است كه از اين پيوند ها مي آيند. به عنوان مثال، اگر حداقل حداقل چند لینک از منابع وب با قدرت بالا دارید، آنها به شما پیوند آب بیشتری میدهند، سپس لینکهای متعدد ورودی از وبسایتهای با کیفیت پایین. این را می توان با آگاهی از گوگل از کیفیت محتوا و یا لینک های خروجی از سایت های معتبر توضیح داد. علاوه بر این، دو متغیر رتبه بندی Google کیفیتی از منابع وب را تعیین می کنند - Authority Page and Domain Authority. اگر یک منبع وب دارای معیارهای PA و DA بالا باشد، گوگل آن را در SERP رتبهبندی میکند، و به آن اعتماد بیشتری میدهد. اگر لینک های ورودی خود را در این نوع سایت ها ظاهر می شود، آنها بسیاری از آب پیوند با کیفیت را به صفحات وب خود می رسانند. برای بررسی اینکه آیا پیوندهای شما در منابع وب معتبر قرار می گیرند یا خیر، می توانید ابزار Semale Web Analyzer را اجرا کنید.

  • لینک های برگشت از صفحه PR بالا

PageRank (PR) به عنوان یک معیار برای ارزیابی رتبه بندی هر وب سایت در موتورهای جستجو است که نشان داده شده توسط گوگل. سایت هایی که TOP را رتبه بندی می کنند، حداقل 9PR دارند و کیفیت زیادی برای کاربران دارند. از سال 2012، PageRank به همان اندازه که قبل از آن تاثیرگذار نبود، هنوز به عنوان یک استاندارد برای ارزیابی کیفیت وب سایت و شهرت آن در چشم کاربران و شرکای صنعت به کار می رود.به طور پیش فرض، لینک های از 9 یا 10PR وب سایت های مانند ویکی پدیا، یوتیوب، فیس بوک و غیره، می تواند بسیاری از آب پیوند با کیفیت به صفحات سایت خود را. با این حال، همیشه لینک های ورودی از این نوع از منابع وب همیشه آسان نیست. با این حال، برخی از تکنیک های روی حیله و تزویر شما می توانید انجام دهید (شما می توانید در مورد مقاله خود در مقاله قبلی ما "چگونه برای به دست آوردن لیست از لینک های Dofollow به صورت رایگان؟"). توصیه میکنم وقت خود را صرف تلاش برای ایجاد لینک در وب سایت های جدید N / A PR نکنید و یا با سایتهای PR کوچک شما مناسب نباشید. شما هیچ نتیجهای مثبت از آن نخواهید داشت و حتی آمادگی Google نسبت به دامنه خود را افزایش دهید.

  • لینک برگشتی از صفحات همان صفحات

اگر شما نمی توانید پیوندهای خود را در وب سایت های PR بالا ایجاد کنید، حداقل باید آن را در سایت های مرتبط با توطئه با همان محتوای ایجاد کنید موضوع. به عنوان مثال، اگر وبلاگ شما در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو باشد، لینک شما در وبلاگ های بازاریابی طبیعی خواهد بود. حتی اگر وبلاگ دارای مجوز مرکزی باشد، لینک های شما به عنوان مربوط و کیفیت مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. به همین دلیل است که قبل از ایجاد روابط شریک با وب سایت ها یا وبلاگ های دیگر، اطمینان حاصل کنید که حداقل به صنعت خود مراجعه کنید.

December 22, 2017