Back to Question Center
0

چگونه برای کشف لینک هایی که به سایت شما اشاره دارند؟

1 answers:

Backlinks قلب بهینه سازی موتورهای جستجو است. آنها بیشترین تاثیر را در رتبه بندی سایت دارند. با این حال، زمان زیادی را صرف می کند، تلاش و گاهی اوقات پول برای پیدا کردن لینک های با کیفیت برای ارتقاء کسب و کار آنلاین. یکی از بزرگترین مشکلات برای کارشناسان جستجوگرها، کنترل لینک هایی است که قبلا آنها را تأسیس کرده است. دشوار است که از جایی که شما یک لینک پشت سر گذاشته اید، جایی که یک backlink به آن رجوع می کنید، و دلیل آن تاثیری در رتبه بندی سایت شما نیست - enviar email con php html.

نظارت Backlink یکی از پیچیده ترین وظایف در ساخت لینک است که بسیار مهم برای بهینه سازی وب سایت موتور جستجو. در این مقاله، من به شما نشان می دهم که چرا نظارت بر لینک ها بسیار مهم است و شما همیشه می توانید از موقعیت فعلی لینک ها مطلع شوید.

discover backlinks

تنظیمات Backlink های مختلف

اجازه دهید یک وضعیت را تصور کنیم وقتی یک پیغام عالی از یک نشریه رسانه ای مهم را چندین سال پیش کشف کردید، اما در حال حاضر هرگونه ارزش وب سایت خود را به عنوان سایتی که پیوند شما قرار داده شده است، انجام داده است، و لینک های با کیفیت بالا از بین رفته است. من فکر می کنم این وضعیت برای بزرگترین میزان توسعه دهندگان وب آشناست. برای جلوگیری از چنین موارد ناخوشایندی، همیشه باید پیوندهای خود را حتی قبل از سالهای قبل نیز کنترل کنید. البته، تقریبا غیرممکن است که تمام پیوندهای خارجی را به صورت دستی پیگیری کنید. به همین دلیل است که شما باید از بعضی از ابزارهای خودکار برای این منظور مانند Semalt Auto SEO یا رتبه بندی SE استفاده کنید. به عنوان مثال، Semalt به شما هر زمان که تعدادی تنظیمات به backlink رخ می دهد به شما اطلاع می دهد. با استفاده از این ابزار شما به راحتی می توانید بررسی کنید که آیا لینک شما مثبت یا منفی بر سایت شما تاثیر می گذارد. شما با تجزیه و تحلیل دقیق بر اساس شاخص های مانند رتبه الکسا، برخی از لینک های خارجی، منابع نشان داده شده توسط ربات های گوگل، کیفیت بهینه سازی لنگر، سهام Google، اختیار دامنه و غیره. تمام معیارهای زیر با گزینه های فیلتر با سرعت بالا ارائه می شوند.

  • مدیریت لینک ها

لینک ها می توانند سود خوبی برای وب سایت شما ارائه دهند SEO یا برعکس، شهرت نام تجاری شما را خراب کند. برای جلوگیری از افتادن رتبه بندی، باید لینک هایی را کشف کنید که می تواند تهدیدی برای کمپین بهینه سازی موتور جستجوگر شما باشد و تمام پسوندهای مضر را در زمان حذف کند. با استفاده از Semalt Auto SEO شما گزارش هایی در مورد لینک های ضعیف با کیفیت دریافت خواهید کرد. من توصیه می کنم توجه خاصی به لینک هایی که از قمار، بزرگسالان یا سایر حوزه های مشکوک جعلی مطرح می شود، جایی که لینک سایت شما نباید قرار گیرد. شما باید این لینک ها را در اسرع وقت با استفاده از Google Disavow Tool حذف کنید.

check backlink profile

  • نظارت بر متون لنگر خود را

شما باید نه تنها منابع از جایی که لینک های شما می آیند، بلکه متون لنگر که زیر پیوندهای شما. یک پروفایل پیوند غیر طبیعی می تواند جریمه های Google را جبران کند. شما نیاز دارید که لنگرهای لینک خود را مدیریت و نظارت کنید تا از سایت خود محافظت کنید تا به اهداف دقیق و کلیدی مرتبط شود.

December 22, 2017