Back to Question Center
0

آیا امکان دریافت پسوندهای دامنه کیفیت وجود دارد؟

1 answers:

برای ایجاد یک پیوند ساختمان برنده، یک مالک وبسایت باید تمام مفاهیم مهم مربوط به این روش بهینه سازی وب را بداند. در این مقاله، ما در مورد چگونگی تفکیک بین لینک ها و لینک های دامنه بحث خواهیم کرد و کدامیک از آنها ممکن است بهینه سازی وب سایت شما را کمک کند.

اول از همه، اجازه دهید جزئیات بیشتر در مورد این دو اصطلاح ساختمان پیوند - دامنه ارجاع و backlink صحبت کنید.

به طور کلی، دامنه یک توصیفگر شرکت منحصر به فرد است که در URL ذکر شده است. به عنوان مثال، در URL "http: // www - nokian tulipalopakkaset. semalt. com، "کلمه" semalt "به عنوان نام دامنه یک شرکت بهینه سازی خاص عمل می کند و با یک نام تجاری این سازمان همخوانی دارد.

domain backlinks

دامنه مرجع شناخته شده به عنوان دامنه ref با توجه به دامنه که لینک ها از.

و در نهایت، backlink یک لینک در وب سایت دیگری است که به منبع وب شما اشاره دارد.

بنابراین، دامنه ارجاع، جایی است که لینک های شما از آن استفاده می کنند، و پیوندهای پیوند به وب سایت هایی هستند که به سایت شما پیوند دارند.

آیا لازم است که تفاوت بین دامنه و لینک های ارجاع را بدانیم؟

با انجام یک تحقیق ساده وب سایت با استفاده از یکی از ابزار تحلیلگر Semalt، شما می توانید میزان مقدار دامنه های ارجاع و پیوندهای مرتبط با صفحه وب خود را مشاهده کنید. اطلاعاتی که دنبال می کنید، نسبت بین دامنه ارجاع و لینک ها است. به عنوان مثال، اگر لینکهای غیرقابل شمارش را که به سایت شما و فقط چند دامنه ارجاع نشان میدهند، نشان میدهند که استراتژی ساخت پیوند شما ضعیف است و نیاز به برخی از بهبود دارد. علاوه بر این، گوگل ممکن است این نسبت را با فعالیت های سایه ای که احتمالا برای گرفتن تعداد زیادی از لینک ها انجام داده است، همگام سازی کنید. در نتیجه، می تواند رتبه بندی صفحات وب شما را منفی کند. موتورهای جستجو مجازات های بالا لینک ها و دامنه های ارجاع کم را به عنوان نشانه ای از طرح پیوند پرداخت (شبکه خصوصی وبلاگ).

backlinks for website

برای لینک دادن بهتر بهتر است؟

اگر تحقیقات وبسایت شما نشان می دهد که با پیوندهای خارجی خود مشکلی دارید، باید ابتدا به دنبال راه های جدید برای دریافت لینک های دامنه باشید.شروع به تولید محتوا با کیفیت منحصر به فرد برای وب سایت خود را که می تواند برای خوانندگان بالقوه ارزشمند باشد. با انجام این کار، شما می توانید آب ارگانیک دریافت کنید به عنوان کاربران ممکن است برای آنها محتوا را در میان یکدیگر به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، تحقیقات خود را در بازار انجام دهید تا جایی که میتوانید لینکهای خود را قرار دهید. تماس با صاحبان وب سایت یا وبلاگ نویسان که محتوایی برای شما به نظر شما کافی است و از آنها بخواهید تا به کمپین لینک سازی کمک کنند. آنها این کار را برای هر چیزی انجام نمی دهند. به همین دلیل است که شما باید آنها را با پیشنهادات مفیدی یا پرداختی ارائه دهید.

علاوه بر این، شما می توانید لینک های با کیفیت با استفاده از وبلاگ ارسال. این یک فرصت عالی برای ارائه کسب و کار شما به عموم مردم است. اطمینان حاصل کنید که محتوای کلاسیک و جذاب برای وبلاگهایی که به کاربران هدایت می شوند، ایجاد کنید. متون شما نباید به عنوان یک تبلیغ و لینک ها به نظر برسد.

December 22, 2017