Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بهترین وب سایت ها برای لینک ها در رسانه های اجتماعی کمک کنید؟

1 answers:

بله، بسیاری از وب سایت های مختلف رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های محبوب آنلاین با PageRank بالا و DA (اختیارات دامنه) وجود دارد، که می تواند مکان های واقعا مفید برای ارتباط با. پیش از بررسی بهترین وب سایت ها برای لینک ها در رسانه های اجتماعی، توجه داشته باشید که در زیر من قصد دارم به شما تنها موارد مهم را نشان دهم - همانطور که ممکن است قبلا با سهم شیر از این شبکه های شلوغ آشنا شوید. بنابراین، بیایید نگاه کنیم چگونه حضور آنلاین خود را ایجاد کنیم و به چه شیوهای می توانیم پست های محتوای اصلی را بسازیم - best ohm for subtank mini. در حقیقت، همه چیزهایی که نیاز دارید، ارزش بیشتری برای پست های شما ارائه می شود. به یاد داشته باشید، شما باید محتوای بیشتری را با محتوای خود به ارمغان بیاورید. نکته این است که هر کدام از نوشته های شما در رسانه های اجتماعی باید صرفا ارزشمند باشد و با توجه به منافع طاقت فرسا باشد. علاوه بر این، من معتقدم که ساختن همه چیز به اشتراک گذاشته شده و به عنوان پیوستن به عنوان امکان پذیر است تنها راه برای زنده ماندن و بیرون آمدن از تنگترین رقابت رانندگی قلمرو مدرن رسانه های اجتماعی. به همین ترتیب، بیایید نگاهی به بهترین وب سایت هایی برای لینک ها وجود داشته باشیم.

LinkedIn

این شبکه محبوب است که احتمالا در میان بهترین وب سایت ها برای لینک ها در رسانه های اجتماعی. در واقع LinkedIn دارای بسیاری از مکان های مختلف است که درب را باز می کند تا تعدادی لینک برای ارزش ایجاد کند. در اینجا شما می توانید لینک های پروفایل، و همچنین پیوندهایی به پست های کوتاه معمولی و جزئیات بیشتر در سایت اصلی خود اضافه کنید.

Pinterest

Pinterest قویترین طرفهای خود را نشان می دهد وقتی که دقیقا محتوا هدفمند مانند DIY. این پلت فرم نیز مناسب برای بازسازی بخشی از محتوای متن ساده خود را به چیزی بیشتر بصری و چشم نواز اما هنوز اطلاعات آموزنده، من. e. ، infographics، صفحات گسترده، و غیره. نکته: با استفاده از Pinterest برای ساختن پیوندهای مربوط به استراتژی ساخت پیوند اصلی شما یک اثر تجمعی داشته باشید، بنابراین دریغ نکنید که این یکی را با برخی دیگر از بهترین وبسایتها برای پیوندها ترکیب کنید.

نمایش مشخصات عمومی

به خصوص این پلت فرم اغلب نادیده گرفته می شود. از این رو آن را به ندرت در میان بهترین وب سایت ها برای لینک ها در رسانه های اجتماعی ذکر شده است. و این چیزی است که Instagram در واقع می تواند تبدیل به یک طلای واقعی شود - با توجه به این که شما تصویر عالی و ایده های هوشمند و خلاقانه برای تغییر محتوای بصری دارید. توجه داشته باشید، با این حال، که بازاریابان دیجیتال در آن جا جمع شده اند، جای یک رقابت قطعی را با رقابت شدید بازار به وجود آوردند.

گوگل پلاس

بعضی وقت ها، برخی از لینک های پروفایل، و همچنین کسانی که در + Google، ممکن است کمی بیشتر از لینک های معمولی معمولا. البته این عدم تعادل با آخرین بروز رسانی الگوریتم پاندا برطرف شده است. با این وجود، پلتفرم اجتماعی توسط غول جستجو جهانی هنوز هم ارزش هر نوع ارتباط با ارزش را دارد. فقط به یاد داشته باشید - پیوند دادن به + Google یک روش ثابت شده برای نشان دادن سریعتر و کارآمدتر است.

Tumblr

این است که! ما در نهایت در این روش واقعا هوشمندانه برای ایجاد لینک ها آمده ایم. با توجه به اینکه استفاده از Tumblr برای تولید لینک ها قطعا یک کار مشکل است. با این حال، ارزش این را دارد که خودتان را در این منبع بسیار محبوب تجربه کنید - هنگامی که یک لینک خوب ایجاد کرده و آن را به گردش درآورید، می توانید فرصت های ارتباط نامحدود را در طی سالها به دست آورید - به لطف تعداد زیادی از زیر دامنه ها در وبلاگ Tumblr.

December 22, 2017