Back to Question Center
0

راه های ممکن برای دریافت پیوندها در سال آینده چیست؟

1 answers:

هر کسی که در یک بازار دیجیتال کار می کند، می داند که ساخت لینک برای موفقیت در حوزه یابی وب سایت بسیار مهم است و رتبه ی بالاتر در SERP. اگر شما مایل به رتبه بالاتر در SERP هستید، به لینک های بیشتری نیاز دارید. کیفیت و محتوای کاملا ساختگی شما توسط خوانندگان بالقوه شما دیده نمی شود اگر لینک نداشته باشد. بنابراین، لینک های کیفیت یکی از عوامل مهم در بهینه سازی موتورهای جستجو امروز است. تمام مقالات و پست های بالا رتبه بندی تن لینک از منابع دیگر کافی است که به آنها اشاره می کند - gratis website hosting met php. لینک ها به عنوان رای برای صفحاتی که گوگل معتبر می دانند، خدمت می کنند. گوگل صفحات با هزاران لینک را به عنوان معتبر تر از یک صفحه با ده لینک به نظر می برد. با این حال، اگر این لینک ها از منابع معتبر وب شناخته شده قابل اعتماد باشند، هزاران لینک خارجی با کیفیت متوسط ​​هزینه خواهند شد.

how to get backlinks 2018

ما در یک جهان زندگی می کنیم که در آن همه بنگاه ها به لینک ها نیاز دارند. بازاریابان هر روز به دنبال آنها هستند و به نظر می رسد که در بالای این بازی باقی مانده است. بسیاری از بازاریابان به راحتی کمپین های ارتباطی خود را متوقف می کنند، زیرا آنها آن را آزار دهنده، بی معنی و بی احترامی می دانند. با این حال، این یک راه برای رها کردن نیست. برای افزایش ترافیک آلی، شما باید یک پروفایل پشتیبان گیری با کیفیت ایجاد کنید. بنابراین، گرفتن لینک ها در سال 2017، 2018 و تمام سال های بعد، از اولویت های اولویت برخوردار خواهد بود. برخی از روش های غیر قابل تغییر شما می توانید در کمپین پیوند ساختمان خود برای کسب نتیجه قابل مشاهده استفاده کنید. در این مقاله، نگاهی دقیق تر به این تکنیک ها و راهنمایی های کمپین پیوند ایجاد می کنیم که تا سال 2018 کار می کنند.

چگونه می توان لینک ها را در سال 2018 دریافت کرد؟

  • وبلاگ نویسی مهمان

وبلاگ نویسی مهمان یک فرصت عالی برای راندن ترافیک جدید و هدفمند به سایت شما است. این یک روش خاص و مناسب برای ایجاد آبجکت لینک با کیفیت است. علاوه بر این، به شما امکان می دهد تا خود را به عنوان یک کارشناس صنعت معرفی کنید و کاربران را به مقامات خود نشان دهید.

رویکرد کامل برای ایجاد لینک های داخلی ایجاد یک وبلاگ برای سایت شما است. با این حال، ارسال در سایت های مهمان که قبلا دارای مقام عالی و شهرت خوبی در میان کاربران هستند، ترافیک را که در غیر این صورت دسترسی به آن را ندارید، کشف می کند. در هر پست مهمان، شما باید از یک نویسنده سفارشی که به سایت شما پیوند دارد استفاده کنید. این سرویس برای شما به عنوان ارتقاء رایگان و ارتقاء نام تجاری شما به کار می رود. شما یک مقاله بزرگ را بر اساس یک تحقیق بنویسید و به عنوان یک مبادله برای کار شما یک لینک ارزشمند دریافت کنید. همه چیز به نظر من عادلانه است، نه؟ بنابراین، هدف اصلی در اینجا تنها پست مهمان در سایت های با کیفیت بالا و با مشخصات بالا است. من توصیه میکنم مقالاتی را برای وب سایتهای اسپمزی با کیفیت پایین تهیه نکنید.

how to get backlinks

  • اشاره به نفوذگران در پست های شما

من بیش از حد مطمئن است که شما مواجه با مقالات مربوط به مسئولین عالی رتبه و نفوذ تو نفوذ شما. آنها جذاب هستند و کاربران بر روی آنها کلیک می کنند. چنین مقالات در طول یک دوره کوتاه به دست می آیند، زیرا آنها در حال گرفتن و حاوی اطلاعات مبتنی بر تحقیق هستند. کسانی که چنین مقالاتی را منتشر می کنند این کار را برای یک دلیل بسیار خاص انجام می دهند. آنها دوست دارند لینک های کیفیتی بیشتری را از طریق این مقالات دریافت کنند. بنابراین، هنگامی که شما در یک مقاله مشهور خود را ذکر میکنید، به احتمال زیاد لینکهای هدفمندتری را برای سایت خود دریافت خواهید کرد. یکی دیگر از آن این است که نفوذ ذهن که ذکر کردید می توانید این مقالات را با پیروان متعدد خود به اشتراک بگذارید.

December 22, 2017