Back to Question Center
0

چگونه یک فهرست را بدست آوریم. سایت های edu برای لینک ها؟

1 answers:

دریافت لینک از وب سایت های قدرتمند بالا همان چیزی است که آنها را از آنها دریافت می کنید. سایت های edu به عنوان موتورهای جستجو، این سایت ها را به عنوان معتبر، با ارزش برای کاربران و معتبر بودن بالا جذب می کنند. در اکثر موارد، لیستی از اینها سخت است - lamberts bar. edu sites for backlinks اگر شما دامنه کوچک یا به تازگی تاسیس شده است. علاوه بر این، اگر شما در حال توسعه کسب و کار آنلاین خود هستید، نه در آموزش و پرورش و یا در صنعت دولتی، ارائه مشکل خواهد بود. خوانندگان سایت ها را با محتویاتی که می تواند برای آنها جالب باشد.

هنگام ایجاد لینک، شما باید توجه خود را به مالکیت دامنه و امتیاز دامنه پرداخت کنید. این دو معیار ارزیابی کیفیت وب سایت مشابه هستند و برای تعیین اینکه یک پیوند حیاتی از یک سایت خاص وجود دارد، استفاده می شود. با قرار دادن لینک های خود در مقامات عالی. edu، وب سایت ها مزایای متعددی را به شما می دهد. اول از همه، شما به راحتی می توانید مطالب خود را از طریق رتبه بندی کنید. وب سایت های edu، و به احتمال زیاد آن را به رتبه بالاتر در یک دوره نسبتا کوتاه دریافت کنید. علاوه بر این، شما می توانید آبجکت لینک ارزشمند را از طریق این لینک های خارجی دریافت کنید.

این مقاله به تکنیک های ساخت پیوند اختصاص داده شده است که برای ایجاد یک لیست از آنها استفاده می شود. سایت های edu برای لینک ها. من به شما آموزش خواهم داد که چگونه می توان از صفوف حرکت کرد و مالکیت دامنه خود را بالاتر ببرید.

دریافت لینک از PR بالا. وب سایت های edu

اگر می خواهید لینک های ورودی مرتبط تر دریافت کنید، ابتدا باید وب سایت خود را بهبود ببخشید (اشتباهات کد درست، ایجاد سیستم ارتباطی خوب، بهینه سازی ابرداده و ایجاد محتوای با ارزش).

ارزشمند ترین و مطلوب ترین فرصت برای ایجاد لینک ها منابع وب شامل ویکی پدیا،. دولت و. دامنه edu. این سایت ها دارای نوع متفاوت وزن با گوگل هستند. این منابع وب برای کاربران بسیار ارزشمندی دارند و همچنین می توانید اعتبار هر لینک را که در صفحات آنها قرار داده شده نیز قابل اعتماد باشد.

اجازه دهید بحث و گفتگو دقیق تر روش های به دست آوردن. edu و. backlink gov:

  • نظر دادن به وبلاگ

به عنوان یک قاعده. edu و. وب سایت های دولتی دارای وبلاگ هایی هستند که در آنها پست متنوع و مبتنی بر محتوا و محتوا آموزشی متفاوت است. شما می توانید فرصت ایجاد این پیوند را نادیده بگیرید. به همین دلیل است که اگر شما می توانید استراتژی ساخت لینک خود را دنبال کنید و با پایان دادن به ذهن شروع کنید، برخی از محتواهای مورد نظر شما ممکن است قبلا داشته باشند. دولت یا. سایت های edu اشاره به آن. با پیاده سازی این روش ساخت لینک، شما قادر خواهید بود لینک های متنی ورودی خود را در محتوا خود دریافت کنید.

معقول است که بورس تحصیلی برای موسسات آموزشی مختلف ارائه شود، به خصوص برای کسانی که حداقل به نوعی با صنعت شما ارتباط دارند. به عنوان مثال، اگر شما تجهیزات پزشکی پزشکی را به فروش می رسانید، می توانید با دانشگاه های پزشکی همکاری کنید که دانشجویان خود را با تخفیف، خرید و یا بورس تحصیلی. این به شما کمک می کند که به طاقچه خود بازگردید و آب پیوند مربوط به PR بالا را به دست آورید. منابع اینترنتی edu. علاوه بر این، شما می توانید دانش آموزان کار خود را به شما ارائه می کنند، که می توانید به عنوان محتوا استفاده کنید. و اگر شما یک نویسنده خوب پیدا کنید، می توانید او را به عنوان یک نویسنده محتوا برای شرکت خود به صورت منظم استخدام کنید.

December 22, 2017