Back to Question Center
0

راه هایی برای دریافت لینک به وب سایت من چیست؟

1 answers:

Backlinks ها به عنوان منبع تغذیه در بهینه سازی وب سایت خدمت می کنند و نقش اصلی را در بازی بهینه سازی موتور جستجو بازی می کنند. به همین دلیل است که کارشناسان SEO در برخی از انواع ساختمان لینک ها سرمایه گذاری می کنند که آیا آنها دستورالعمل گوگل را دنبال می کنند یا خیر. راه های گسترش تولید پیوند شامل پست های مهمان، اشتراک اجتماعی، پست وبلاگ، کمپین های تبلیغاتی و لینک های پرداخت می شود.

این تکنیک های پیوند پیوند ممکن است تلاش های جستجوگرانه شما را به خود مشغول کند و یا آنها را از بین ببرد. بیشتر صاحبان وبسایت ها به عنوان منابع وب سایت رتبه بندی بهبود خود را "کمک به جستجوگرها" می نامند - paracas nazca lines from space. با این حال، حقیقت غم انگیز در مورد آن این است که حتی اگر یک پروفایلی پیوندی با کیفیت بالا ایجاد کنید، هیچ تضمینی وجود ندارد که رتبه بندی موتورهای جستجوگر بالا را دریافت کنید.

how to get backlinks to my website

در این مقاله برخی دلایل اینکه چرا لینک های خارجی نمی توانند به طور مستقیم بر رتبه بندی رتبه شما در صفحه نتایج جستجو تاثیر بگذارد.

چرا پیوندهای پیوند به سایت شما همیشه مفید نیستند؟

اگر لینک های خارجی به سایت شما با روش های اسپم جعلی دریافت می شود، شما خیلی خوب کار نخواهید کرد. لینک های چندگانه با کیفیت پایین از وب سایت های شخص ثالث به شما فشار نمی آورد SERP. نه تنها سایت شما همیشه در نتایج TOP در Google رتبه بندی می شود، بلکه شما همچنین می توانید آن را مجازات کنید.

در روز ما، مدیران سایت از خطر از لینک دهنده اسپم مانند لینک های خارجی از مزارع لینک، نظرات وبلاگ های اسپم، پست های تبلیغاتی و مقالات چرخید آگاه هستند. با این حال، برخی از صاحبان وب سایت ها، مخصوصا کسانی که در این زمینه جدید هستند، می توانند روش های آسان برای دریافت مقدار زیادی از آب پیوند به منابع وب خود را در یک دوره کوتاه. من به شدت توصیه می کنم از اجتناب از هر گونه تکنیک ساخت پیوند های جعلی، در حال حاضر گوگل دقیق تر می شود و می تواند به سرعت نقض کنندگان قانون را شناسایی و مجازات آنها را. شما هرگز نمی توانید بدانید که چگونه Google این یا آن لینک را تفسیر خواهد کرد. بعضی اوقات بوت های جستجو به سادگی لینک های وب سایت های اسپم را نادیده می گیرند و ترافیک را از آنها محاسبه نمی کنند.

برای به دست آوردن یک نتیجه قابل مشاهده از کمپین پیوند ساختمان شما باید مطمئن شوید که شما لینک ها را از سایت هایی که - معتبر، مربوط به طرز بازار خود، قابل اعتماد، شاخص های خوب و مرتبط با دیگر معتبر، سایت های قابل اعتماد و معتبر.

یکی دیگر از باورهای معمول در این حوزه این است که درآمد یک لینک از یکی از TOP منابع آنلاین آنلاین مانند کارآفرین، فوربس یا نیویورک تایمز می تواند به سرعت یک وب سایت در SERP. این همیشه در واقعیت کار نمی کند. این لینک می تواند به سایت شما کمک کند تا بالاترین رتبه را به خود اختصاص دهد و شما را به ترافیک تبدیل کند یا هیچ تاثیری بر معیارهای شما نداشته باشد.

how to get backlinks

چیزی که ما هرگز نمی توانیم بدانیم یک لینک خوب یا بد برای دید در جستجو است چرا که گوگل به راحتی می تواند این 100٪ مرتبط اما ارگانیک لینک به عنوان پرداخت می شود.

همان وضعیت را می توان با نظرات وبلاگ مشاهده کرد. در برخی موارد، این پیوندها به سایت شما اهمیت زیادی میدهند، اما گاهی اوقات آنها به عنوان منابع هک شده کسب و کارتان برچسبگذاری میشوند. تمام نظرات وبلاگ شما ممکن است نتایج مختلفی در سایت شما ایجاد کند.

December 22, 2017