Back to Question Center
0

روش های اثبات شده برای پیوند سریع سریع چیست؟

1 answers:

آیا هنوز هم اعتقاد دارید که تنها راه برای دریافت سریع لینک های با کیفیت، ایجاد یک محتوای عالی است و صبر کنید تا کاربران بتوانند به شما پیوند دهند؟ اگر بله، این مقاله چشم شما را به حقیقت باز خواهد کرد. البته، ایجاد محتوای با کیفیت برای هر کمپین بهینه سازی موتورهای جستجو مهم است، اما ماهها یا حتی سالها برای جذب خوانندگان به محتوای شما طول خواهد کشید.

در این مقاله، ما بحث خواهیم کرد که چگونه فرایند دریافت لینک ها را به سایت خود و آگاهی از نام تجاری خود را در صفحه نتیجه موتور جستجو بهبود بخشید.

get backlinks fast

راه های دریافت پیوندها سریع

  • پاسخ به سوالات Quora

Quora یک پلت فرم منحصر به فرد است که مردم به دنبال پاسخ مناسب به سوالات خود هستند. این یک پلت فرم شلوغ است، که در آن حداقل چند هزار نفر در روز به سوالات خود می پردازند. احمقانه است که این فرصت را نادیده بگیرید تا آگاهی کسب و کارتان را افزایش دهید و مشتریان جدید را به وب سایت خود جذب کنید - manual camara analogica. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کلمات کلیدی مرتبط با توازن خود را جستجو کنید. در نتیجه، شما صدها هزار سوال را که در انتظار پاسخ شما هستند پیدا خواهید کرد. شما باید موضوعاتی را که در آن متخصص هستید پاسخ دهید و اگر یک پست یا مقاله خاص در دامنه شما وجود داشته باشد که ممکن است به عنوان یک پاسخ مربوط به این سوال خدمت کند، یک پیوند به آن اضافه کنید. با این حال، شما باید مطمئن شوید که نه تنها به سایت خود لینک می کنید تا لینک دریافت کنید. اگر می خواهید Spoma Quora را امتحان کنید، احتمالا این روش مجازات های این پلتفرم را به همراه خواهد داشت و از سیستم حذف خواهید شد.

  • کمک خبرنگار خارج از

یک منبع مفید برای نویسندگان، وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران وجود دارد که HARO نامیده می شود. هر یک از افراد ذینفع می توانند سوالات را در آنجا بنویسند و اگر شما به سؤالات خود بر اساس تحقیق پاسخ دهید، می توانید مطبوعات آزاد دریافت کنید. مقاله شما می تواند بر روی یک وب سایت خبری با مخاطبان گسترده تر ظاهر شود و یا برخی از مطبوعات آزاد. شما حتی می توانید در چنین منابع خبری معتبر مانند نیویورک تایمز، کارآفرین و دیگران منتشر کنید، که HARO را برای جلب توجه بلندپروازان با کیفیت بالا انتخاب می کند. در واقع، شما لینک های زیادی از این منبع دریافت نخواهید کرد. با این حال، کسانی که شما قادر به دریافت می توانید به شما مقدار زیادی و اعتماد به ارمغان بیاورد.

get backlinks

  • به دنبال لینک های شکسته

ساختمان لینک شکستن می تواند یک فرصت عالی برای دریافت لینک های سریع. با این وجود، اگر شما بر روی نوع مناسب لینک های شکسته متمرکز شوید، می توان آن را پیچیده کرد. بسیاری از وبسایت هایی وجود دارند که پیوسته اند، اما از همه آنها دوست دارند لینک های شکسته خود را رفع کنند و جای خود را به جای آنهایی که شکسته اند. برای کسب نتایج بهتر شما باید جستجوی خود را محدود کنید. شما باید منابع وب را با لینک های خراب در بازارچه خود جستجو کنید. به عنوان یک قاعده، مدیران وب سایت احتمالا لینک های خراب شده را بر روی صفحات وب خود و سپس پست های کلیدی بلاگ رفع می کنند. با انجام این کار، آنها ترافیک بیشتری را به دامنه خود می رسانند و وب سایت SEO را بهبود می بخشد.

December 22, 2017