Back to Question Center
0

من به وب سایت من چه نوع لینکهای اینترنتی میدهم؟

1 answers:

در اینجا ما در مورد لینک های وب برای وب سایت شما صحبت می کنیم. در واقع، لینک های با کیفیت فقط می توانند برای وب سایت شما مفید باشند. با داشتن کافی از این ارجاعات هر وبسایت می تواند منبع مهم و نهایی برتر اطلاعات برای مخاطبان مورد نظر یا طاقت فرسای تجاری خود باشد. همه چیز به سادگی کار می کند - بیشتر کاربران زنده شروع به رفتن به چنین وب سایت به دنبال اطلاعات، یک محصول یا خدمات خاص - pro tank 3 vs pro tank 2 burnt. بنابراین، سوال این است - چه نوع لینک های وب برای وب سایت شما باید باشد؟ خوب، بیایید ببینید که چگونه توپ موفقیت را نوردند. اول از همه، من قصد دارم به شما نشان دهد که چه چیزی باعث ایجاد لینک های وب با کیفیت می شود و چگونه می توانید تعداد زیادی از آنها را با طرح های پیوند ساختمان های زیر استفاده کنید. بگذار شروع کنیم.

webbacklinks

کیفیت VS. تعداد

به غیر از اینترنت، در زندگی واقعی، چنین توصیه هایی کار می کنند، فقط اگر آنها از یک مکان قابل اعتماد و بسیار معتبر. در غیر این صورت، هیچ مشکلی در پیروی آنها نخواهد بود با توجه به اینکه همه لینکهای وب به نظر می رسد مانند توصیه های کمی، هر پیوند فرد همیشه باید از یک مکان با PA بالا (مقام صفحه)، PR (رتبه صفحه) و DA (اختیاری دامنه). به این ترتیب، کیفیت لینک های وب که شما برای وب سایت خود قرار می دهید، یک چیز واقعا مهم است، نه فقط مقدار آن.

و آنچه ما باید در نظر داشته باشیم این است که داشتن پیوند با کیفیت به معنای حفظ رعایت آن است. قرار دادن آن در زبان انگليسي، هنگاميکه گوگل متوجه شود که برخي از پيوندهاي وب خود را از منابع شخصي شخص ثالثي که کاملا با موضوع مرتبط نيستند، به صورت طبيعي هرزنامه شناسايي مي کنند. e. ، در نظر نگیرید و حداقل مقدار صفر را به آن بدهید. علاوه بر این، وب سایت شما همچنین ممکن است یک مجازات سنگین رتبه بندی شده توسط Google را در نتیجه چنین فعالیت مشکوک ایجاد کند که اغلب با نوعی سوء استفاده یا رفتار دستکاری مرتبط است.

اگر به سناریوی بدترین حالت برسیم، سنگین ترین جریمه حتی می تواند باعث شود صفحات وب شما تقریبا به طور کامل برای بازدیدکنندگان زنده نامرئی نباشد - به این معنی که شما با یک بار و برای همه. بنابراین، بیایید با آن روبرو شویم - لینکهای اینترنتی همیشه باید با کیفیت باشند. به همین دلیل است که خرید و یا تلاش برای تبادل با آنها بسیار خطرناک است.

seo backlinks

لینک های کیفیت ساختمان

بنابراین، چگونگی پیدا کردن مکان های مناسب برای لینک های امن و کارآمد؟ خوب، بگذارید یک برنامه عملی کوتاه برای تکمیل این کار پیگیری کنیم. در زیر یک لیست کوتاه از نقاط گلوله به شما کمک می کند تا در مسیر درست حرکت کنید:

  • اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما ارزش واقعی دارد - فقط محتوای منحصر به فرد و مفیدی را که به طور کامل مربوط به موضوع شما باشد، ایجاد کنید استقبال از مرجع یا اشتراک گذاری آن در وب.
  • احساس رایگان برای بررسی وب سایت های رقیب خود - آنچه درست انجام شده است به دنبال کت و شلوار، و چه جنبه ای بسیار خوب نیست. درک مفیدی از پیشنهادات مفید با استفاده از ابزارهای آنلاین مانند Semalt Analyzer، Screaming Frog یا Moz Open Site Explorer.
  • با نفوذگران صنعت خود ارتباط برقرار کنید، یک پادکست را شروع کنید، پست هایی را جمع آوری کنید و دریغ نکنید که برای وبلاگ نویسی مهمان بروید - و به احتمال زیاد شما برای دریافت یک لینک با کیفیت با کیفیت خواهید بود.
  • پس از همه، هرگز نباید برای پیوندهای کیفیت، حتی مهمترین و ارزشمندترین آنها را بپذیرید. منظورم این است که بهتر است آن را با استفاده از رسانه های اجتماعی و ارائه مطالب با محتوای مناسبی (مثلا infographics، spreadsheets، دیگر محتوای تصویری مختلف)، و همچنین سرمایه گذاری برای برخی از زمان برای ارائه هدایای ارزشمند به مخاطبان خود، به عنوان مقاله پژوهشی مرتبط با صنعت، مطالعات موردی و غیره.


December 22, 2017