Back to Question Center
0

فرصت های عالی برای افزایش لینک ها چیست؟

1 answers:

پیوند ساختمان بخشی جدایی ناپذیر از هر کمپین بهینه سازی است به عنوان لینک های خارجی به ترافیک و درآمد به یک وب سایت و افزایش قدرت خود را در چشم موتورهای جستجو. لینک ها به عنوان رای برای کسب و کار آنلاین کار می کنند، و اگر از منابع وب معتبر به دست می آید، به طور خودکار قدرتمندتر می شوند و سایت شما را بیشتر ارزش می دهد. Backlinks می تواند قدرت کلی و توانایی صفحه خود را افزایش دهد، بنابراین شما می توانید در بالای SERP برای شرایط جستجوی هدف ظاهر شوید.

با این حال، در دنیای واقعی، تمام لینک ها به طور یکسان ایجاد نمی شوند - make a online graphics. به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان وب سایت تعجب می کنند که چگونه تعداد لینک های با کیفیت را به وب سایت های خود افزایش دهند. پیوندهای بازگشتی که از سایتهای معتبر قابل اعتماد و محتوا بر اساس محتوا مبتنی بر تحقیق محسوب می شوند، بیشتر احتمال دارد که ترافیک پایدار همراه با کسب و کار شما رشد کند. هنگام ایجاد کمپین پیوند ساختمان، باید از روشهایی که برای جلوگیری از جریمه های Google و کاهش رتبه سایت خود نیاز دارید مطلع شوید.

how to increase backlinks

راهنمای گوگل وب مستر

قبل از شروع به دنبال فرصتی برای ایجاد لینک های با کیفیت به سایت خود، باید از دستورالعمل های گوگل وب مستر برای توضیح به شما کدام لینک های با کیفیت بالا می باشد و پیوندهای ساختاری را که لازم نیست در کمپین بهینه سازی خود اضافه کنید. گوگل به شدت توصیه می کند از لینک های بی نظیر و با کیفیت پایین اجتناب کنید. برای جریمه کردن کسانی که از این دستورالعمل ها پیروی نمی کنند، گوگل پیمایشی معروف پنگوئن را تأیید کرد که سایت هایی را کاهش داد که در فعالیت های پیاده سازی جعلی شرکت کردند.

تکنیک های پیوند اسپم پیوند زیر گوگل به صراحت برای جلوگیری از:

  • عدم محتوای اصلی و یا محتوای بسیار کمی؛
  • لینک ها درون یک متن پنهان شده اند، مانند متن با اندازه فونت 0؛
  • مخرب یا فریب موتورهای جستجو و کاربران.

من به شدت توصیه می کنم که از این اقدامات جعلی دور بمانید و با منابع وب که آنها را انجام می دهند همکاری نکنید تا از پیوندهایی که به عنوان هرزنامه نشانه گذاری شده.

بازخورد backlinks با کیفیت پایین

برای افزایش کیفیت نمای لینک شما، نمی توانید قدرت ابزار Google Disavow را کم کنید. عدم استفاده از لینک های با کیفیت به شما اجازه می دهد تا از وب سایت های شخص ثالث هرزنامه استفاده کنید. لینک های با کیفیت ضعیف که به سایت شما اشاره دارند ممکن است تحت شرایط مختلف ظاهر شوند. گاهی اوقات لینک های اسپم می توانند به دلیل اقدامات رقیب شما نسبت به سایت شما بوجود آیند. علاوه بر این، زمانی اتفاق می افتد که لینک های قدیمی به علت بازاریابی وب سایت غیرممکن می شوند. گوگل توضیح می دهد که چگونه پیوندها را رد کرد، بنابراین رتبه بندی شما را تحت تاثیر قرار نمی دهند. به محض اینکه شناسایی کنید که کدام لینکها بایستی نادیده گرفته شود، باید یک فایل با لیست به دست آمده ایجاد کنید و آن را به Google Webmaster Tool آپلود کنید.

اکنون شما می دانید که به چه لاین هایی نیاز دارید که از آن ها اجتناب کنید و چگونه با کمک گوگل انجام دهید، بنابراین می توانید تکنیک های مناسب برای بهبود رتبه بندی سایت خود و ایجاد لینک های با کیفیت بهتر در سایت های خارجی.

چگونه می توان تعداد لینک های کیفیت را افزایش داد؟

  • شکاف تحقیق در محتوای سایت

جلوگیری از ایجاد ایده های جدید برای محتوا، زیرا همیشه فرصت های خوبی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تعداد زیادی از پسوندهای کیفیت جدید. شما نیاز به پیدا کردن شکاف های محتوا در سایت خود دارید و همیشه از جدیدی آگاه باشید. برخی از گزینه ها برای تحقیق در مورد شکاف در محتوای سایت وجود دارد که می تواند به همان اندازه انجام یک ممیزی کامل سایت باشد که در آن شما از ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو برای فهرست کردن تمام آدرس های خود استفاده می کنید و یا از طریق دسته بندی های محتوایی برای مشاهده آنچه که در مورد آنها اشاره نشده است.

برای پیدا کردن فرصت های جدید محتوا، شما می توانید از ابزارهای مختلف تحقیق حرفه ای کلمات کلیدی استفاده کنید. من توصیه می کنم با استفاده از Moz Pro و Semalt خودکار جستجوگرها . با استفاده از این ابزار، می توانید رتبه بندی صفحات خاصی که کلمات کلیدی مورد نظر و حجم جستجو ماهانه برای این شرایط جستجو را دارند، اندازه گیری کنید.

به محض پیدا کردن معیارهای فعلی کلمات کلیدی شما، شما می توانید جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط شروع کنید. کلمات کلیدی مرتبط جدید به شما فرصتی برای ایجاد محتوای تازه برای سایت شما می دهد. اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید حداکثر مربوط به توازن بازار خود را دارند و حجم جستجو بالا (حداقل 1000 در هر ماه). با این حال، این شرایط جستجو نباید بیش از حد رقابتی باشد زیرا شما قادر نخواهید بود از آنها برای سود خود استفاده کنید.

  • به دنبال وب سایت های بسیار معتبر

برای افزایش قدرت لینک های شما، شما باید به دنبال وب سایت های بسیار معتبر در طاقچه خود. این سایت ها نباید رقابتی مستقیم با کسب و کار آنلاین شما باشد، اما حداقل به طور جزئی با صنعت شما مرتبط است. چنین لینک هایی می توانند به شما در جذب مشتریان بالقوه، افزایش رتبه PageRank و بهبود آگاهی نام تجاری خود کمک کنند. شما می توانید محبوبیت وب سایت، رتبه، تعداد بازدید کنندگان و دیگر معیارهای استفاده از Semalt Website Analyzer را بررسی کنید.شما باید به معیارهای کلیدی توجه کنید که نشان می دهد آیا وب سایت ها برای افزایش لینک ها و رتبه بندی صفحات مفید هستند یا خیر.

increase backlinks

شما باید توجه ویژه ای به ویژگی های وب سایت داشته باشید:

  • درصد بازدید کنندگان که از مناطق مختلف به وب سایت می آیند؛
  • معیارهای پایه تعامل - نرخ بازده، یک کاربر زمان در سایت، بازدید روزانه صفحه و دیگران صرف می کند)؛
  • درصد از ترافیک جستجوی ارگانیک و ترافیک ارجاع؛
  • کلمات کلیدی بالا از موتورهای جستجو.

این معیارها جستجوی شما را محدود می کند و لیستی از مناسب ترین وب سایت های مرتبط را که بیشترین تاثیر را در ایجاد و نگه داشتن لینک ها برای سایت شما دارند، ارائه می دهد.

  • ایده های محتوایی را بردارید

اکنون، هنگامی که شما یک لیست از منابع مناسب ترین منابع معتبر را به دست آورید، وقت آن است که برای کسب درآمد از طریق ارائه مطالب هیجان انگیز و مبتنی بر تحقیق، از آنها حمایت می کند. هدف اولیه داشتن محتوای شما در سایر وب سایت های با کیفیت معروف ظاهر می شود تا آگاهی از نام تجاری خود را ارتقاء دهید و آن را به مخاطبان جدید هدایت کنید.

اگر شما تصمیم به ارسال محتوای خود را برای اهداف لینک سازی به سایت های شریک دیگر، مطمئن شوید که آنها مطابق با دستورالعمل ارسال مهمان و متناسب با نیازهای مخاطبان شما. شما می توانید ایده های دیگر وب سایت های دیگر را رد یا برخی پست های مهمان را ارائه دهید.

بنابراین، اگر محتوای محتوا مبتنی بر تحقیق را با یک لنگر مربوط به دامنه خود منتشر کنید، به ترافیک خود به سایت خود افزوده و شهرت خود را به عنوان یک رهبر فکری در بین مشتریان بالقوه خود، که می تواند تبدیل به منجر به پرداخت شما می شود.

December 22, 2017