Back to Question Center
0

وب سایت های ایجاد لینک را به چه معنی می تواند به وب سایت شما ارزیابی کند؟

1 answers:

امروزه الگوریتم های رتبه بندی موتور جستجو پیچیده تر و هوشمندانه تر می شوند. گوگل استانداردهای جدیدی مانند "DA" (Domain Authority) و "PA" (Authority Page) برای جایگزینی PageRank که قبل از آن ارزشمند بود را فراهم می کند. این رتبه های جدید برای تعیین سطح مقام وب سایت به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

برای ایجاد یک نمایه کیفیت ساخت و ساز قدرتمند یک رویا از هر مالک وب سایت و وبلاگ نویس است - scivolo acquatico usato. لینکهای مجاز بالا میتوانند به سایت شما اهمیت زیادی بدهند. اول از همه، آنها می توانند رتبه وب سایت خود را در SERP بهبود بخشند. ثانیا، آنها هدفمند و تبدیل ترافیک به سایت شما می شوند و ثانیا درآمد کسب و کار شما را افزایش می دهد.

backlink creation sites

این یک کار آسان برای دریافت لینک ها از سایت های DA بالا. شما باید یک دانش و مهارت تخصصی برای ایجاد یک پیوند ساختمان برنده داشته باشید. با این حال، شما نباید از دست دادن حتی اگر شما کم تجربه در این زمینه احساس می کنید. در این مقاله، شما لیستی از وب سایت های DA بالا را می پذیرید که ثبت نام کاربران جدید را می پذیرند و فرصتی برای ایجاد یک پروفایل جدید می گذارند. علاوه بر این، من با شما برخی از راهنمایی ها در مورد نحوه ایجاد نمایه مناسب لینک ها را به اشتراک می گذارم.

  • ارائه توصیفات

اگر شما با استفاده از یک محصول و شما با کیفیت آن راضی، در نظر گرفتن ارسال یک گواهی نامه. هنگامی که یک توصیفی را ایجاد می کنید حتما توجه داشته باشید که ارائه دهنده محصولات می تواند آن را در صفحه اصلی یا صفحه توصیف خود قرار دهد. به طور معمول، ارائه دهندگان لینک خود را در نزدیکی گواهی نامه قرار می دهد تا نشان دهد شما یک شخص واقعی هستید. بنابراین، شما می توانید با کیفیت و یک پاسخ منطقی از گواهی نامه دریافت کنید.

اگر شما کاربران را با محصول نرم افزاری، اطلاعات کافی یا سایر محصولات ارزشمند ارائه می دهید، فقط می توانید آن را به لینک های مرتبط و با کیفیت بالا تبدیل کنید. شما می توانید آنها را با ارائه آن به وبلاگ نویسان و یا از مشتریان خود را برای ترک بازخورد دریافت کنید.

به دنبال این دستورالعمل برای دریافت لینک های کیفیتی به سایت خود از طریق بررسی وبلاگ نویس:

  1. پیدا کردن وبلاگ نویس در تو رفتگی در دیوار خود را که در حال حاضر چیزی مربوط به صنعت خود را. در جعبه جستجوی Google یک query با کلمات کلیدی هدفمند خود وارد کنید. در نتیجه، یک موتور جستجو یک لیست از وب سایت ها و وبلاگ هایی که به صنعت شما اشاره می کند، به شما ارائه می دهد.
  1. فیلتر کردن هر سایت های قدرتمند عمده و سایت های جدید. در نهایت، شما با یک وبلاگ نویس لیستی جامع که ممکن است در پیشنهاد شما علاقه مند باشد باقی بمانید.
  1. از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به صاحبان وب سایت ها و وبلاگ نویسان دسترسی پیدا کنید. مهربان و مهربان باشید و در مورد زبان مورد استفادهتان بسیار مراقب باشید. این می تواند به طوری باشد که شما در مورد پرداخت یا هرگونه شرایط متقابل دو طرف سودمند خواسته می شود.

website for backlinks

  • احیای لینک

احیاء پیوند یک راه ساده برای به دست آوردن آب قدرت قوی است سایت شما. شما باید در مورد وب سایت خود اشاره کنید که لینک سایت شما مشخص نیست. همه چیز شما نیاز به تماس با یک نویسنده از این اشاره و از او بخواهید لینک خود را اضافه کنید. چنین پیوندهای پیوندی به عنوان نامزدتان به رای می آیند و قدرت وب سایت شما را در مقابل Google افزایش می دهد.

December 22, 2017