Back to Question Center
0

چگونه می توانم لینک های با کیفیت و وب سایت خود را در بالای جستجوی گوگل ببینم؟

1 answers:

بدون تردید است که ساخت یک نمایه پشتیبان با کیفیت مناسب راهی برای رانندگی وب سایت شما در بالای سرورهای گوگل است. چرا؟ فقط به این دلیل که backlinks ارگانیک در حال حاضر شناخته شده به عنوان یکی از قوی ترین عوامل (سوم مهم ترین سیگنال، دقیق تر) توسط Google در نظر گرفتن جایگاه نردبان در لیست نتایج جستجو. علاوه بر این، کسانی که قبلا می دانند که چگونه می توانند لینک های با کیفیت را خریداری کنند، هرگز نباید تلاش کنند تا برخی از زمان ها و تلاش های خود را برای به دست آوردن لینک های آلی با PR بالا و یا ساخت آنها به صورت دستی. این همواره پرداخت می شود، من مطمئن هستم.

how to buy quality backlinks

آنچه بیشتر - قویترین لینک های آموزشی یا دولتی (من - free vps server hosting 2015. e. ، از نقطه EDU و منابع آنلاین GOV نقطه با بالاترین اعتماد و قدرت) از آنها حتی قوی تر هستند. آنها می توانند به طور قابل توجهی بهبود چشمگیری را برای احتمالا هر وب سایت یا وبلاگ کسب و کار ایجاد کنند - نام های تجاری خود را در معرض دید گسترده ای در جستجو قرار دهند و در عین زمان،. و در اینجا فقط یک واقعیت سرد وجود دارد، یعنی برای آن دسته از بچه ها هنوز تعجب می کنند که چگونه به خرید لینک های با کیفیت از وب سایت های آموزشی و یا دولتی. بیایید با آن روبرو شویم - پرداختن لینک ها صرفا غیرممکن است. منظورم این است که گاهی اوقات شما لازم نیست که بدانید که چگونه لایسنس های با کیفیت را به طور کامل خریداری کنید - فقط به این دلیل که آنها فقط می توانند به دست آورند. چطور؟ به طور معمول، به نوشتن قطعه با ارزش ارزشمند، به سختی کار خود را انجام می دهند، تا در نهایت این Backlink مورد نظر و ارزشمند را به دست آورند.

بازگشت به نقطه، بیایید سعی کنیم آن را بیابیم - نحوه خرید لینک های با کیفیت را با خیال راحت. نکته این است که هیچ راهنمایی یا راهنمایی جهانی با نتیجه تضمین شده وجود ندارد. منظورم این است که شما نمیتوانید برنامه ای دقیق و دقیق برای پرداختن لینک ها با خیال راحت و منطقی داشته باشید (i. e. ، لینک هایی که در واقع می تواند برای پیشرفت شما کار کند، در عین حال بدون اینکه یک پرچم قرمز با Google ایجاد کند). در واقع، تقاضا برای لینک های پرداخت شده چیزی جز یک طرح سایه ای از خاکستری یا حتی کلاه سیاه نیست SEO. و البته، بسیاری از لینک های خرید معمولا انتظار می رود به نظر می رسد به ظاهر طبیعی برای همه - هر دو زندگی می کنند جستجوگرها، و خزیدن ربات.

buy quality backlinks

اگر چه، من هنوز معتقدم که بهتر است از فریب با موتورهای جستجو جلوگیری کنید - مگر اینکه شما بخواهید یک مجازات رتبه بندی سریع بدست آورید. به هر حال، اگر هنوز هم به اندازه کافی شجاع هستید که سعی کنید برخی از لینک های پرداخت شده را با تمام هزینه ها بپردازید، نکات زیر را ذکر کنید، حداقل در مورد آن ها مجانی نباشید:

  • منابع و یا کسانی که پال به صورت آشکار اعلام می کنند که آنها برای لینک فروش پرداخت می کنند.
  • اطمینان حاصل کنید که کاندیداهای بالقوه خود دارای دامنه های قانع کننده ای و محتوای صفحه وب مربوط به تو رفتگی در دیوار شما و یا کسب و کار topi.
  • برای گرفتن حداکثر ترافیک و اعتماد بیشتر از مخاطبان وسیع، بررسی دوگانه در اختیار داشتن مجوز دامنه، قدرت صفحه و نمرات PageRank داشته باشید.
  • در حالت ایده آل، شما باید با وبلاگ نویس های دیگر در تو رفتگی در دیوار خود را. با توجه به این که آماده هستیم که آنها را بخشی از محتوای با ارزش ارائه دهیم، این کار زمان زیادی می برد. در غیر این صورت، هزینه های معقول را می پردازند. همه چیز در مورد کسب و کار است، درست است؟
  • چرخ های Backlink (مبادلات)، PBN ها (در غیر این صورت، شبکه های خصوصی وبلاگ)، و همچنین خدمات ارزان با ارائه مجموعه های با کیفیت پایین از backlinks به صورت فله، و یا ایمیل های مزاحم که به زحمت می کشد قرار دادن آنها در منابع PR بالا تنها - اجتناب از چنین «ارائه دهندگان» به هر قیمت. به سادگی به این دلیل که آنها قبلا برای مجازات رتبه بندی (یا حتی ممنوعیت دائمی در جستجوی). دیر یا زود گوگل برای همه آنها - هر دو "ارائه دهندگان" بی قید و شرط و "مشتریان" تاسف آنها - می آید.
December 22, 2017